Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 36

Téma: Internet Explorer 7 a ce4you

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Faterson
    Citace Původně odesláno od beecher
    1. Ma O zobrazeni obrazku ze stranky do noveho tabu pomoci tahnuti (kliknu na obrazek a soupnu ho kousek vedle)?
    Áno.
    Skutecne? Musel jsem dany obrazek vytahnout az na listu s taby, aby se otevrel v novem tabu...
    Veci číslo 3, 4, 5 nepoužívam, tak neviem, ale drvivá väčšina nastavení sa dá v Opere robiť (aj) editovaním plaintextových *.ini súborov, tak tipujem, že pôjdu aj ony.
    Trochu jsem hledal v .ini Opere a nejak jsem to nenasel... Navic, proc editovat nejake .ini soubory (to ti programatori ve Svedsku jsou neschopni dodelat kompletni nastaveni do Options)? :sarcastic:
    Akurát je skrytá v kontextovom menu, čiže treba kliknúť pravým tlačítkom myši na stránku (alebo stlačiť Menu kláves) a tam sa pod položkou "Reload every..." dá zvoliť automatický refresh danej záložky v intervaloch od 5 sekúnd po 30 minút (prípadne hocijaký iný interval).
    Uz jsem to nasel, ale priznam se, ze tam bych to tedy nehledal ani omylem...

No nic, kazdemu vyhovuje neco jine.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

1. Ma O zobrazeni obrazku ze stranky do noveho tabu pomoci tahnuti (kliknu na obrazek a soupnu ho kousek vedle)?
    Áno.
    Skutecne? Musel jsem dany obrazek vytahnout az na listu s taby, aby se otevrel v novem tabu.
    "Až"? Na ťahy myšou sú tu kladené fakt vysoké nároky. Záleží na tom, kam ten obrázok ťaháte, keď na desktop, vytvorí sa URL, atď...

Rýchlejšia je aj tak, pre Operu klasicky, klávesnicová metóda (analogicky ako pri neprelinkovanom URLe): kliknúť na obrázok a z kontextového menu zvoliť "Open image" = otvorí sa v aktuálnej záložke. S pridržaním SHIFT v novej záložke, s pridržaním SHIFT+CTRL v novej záložke na pozadí.
    Veci číslo 3, 4, 5 nepoužívam, tak neviem, ale drvivá väčšina nastavení sa dá v Opere robiť (aj) editovaním plaintextových *.ini súborov, tak tipujem, že pôjdu aj ony.
    Trochu jsem hledal v .ini Opere a nejak jsem to nenasel...
    Pozor, v Opere je veľa rôznych *.ini súborov, niektoré sú v Program Files, iné v profile aktuálneho užívateľa... Okrem iného to umožňuje bezproblémovú prevádzku trebárs aj štyroch rôznych verzií Opery súčasne... (Existuje napríklad verzia Opery s integrovaným BitTorrentom...)

Špecializované a krátke, prehľadné *.ini súbory sa zdajú byť lepšie riešenie než jeden neprehľadný mega-*.ini súbor...
    Navic, proc editovat nejake .ini soubory (to ti programatori ve Svedsku jsou neschopni dodelat kompletni nastaveni do Options)? :sarcastic:
    Oprava: v Nórsku... Možno to nie sú až tak žiadané funkcie... Napríklad pre správu pop-upov mi bohate vystačí kláves F10, pomocou ktorého sa v aktuálnej situácii vždy dá bleskurýchlo zvoliť, či chcem pop-up povoliť/zakázať atď., možno to väčšinu užívateľov plne uspokojí tak ako mňa a špecifické nastavenia pre jednotlivé servery považujú za stratu času... :?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Panove moc se mi ta "FrameWare" /nadnesene/ libila. Lepsi jak dve recenze ..... a takhle by to melo byt se vsim.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

2. Ma O moznost oznaceni neprolinkovaneho odkazu a soupnutim kousek vedle ho otevrit novem tabu (idealni pro tento web, narazime na spousty lidi, co proste sem odkazy vkladat neumi)?

Ano ano, tohle je pro mne naprosto neocenitelna vec.
    Navic ve spojeni toho ze mam jako vycchozi vyhledavani nastaveno GOOGLE, tak staci oznacit slovo, kousek popotahnout a uz se hleda v novezalozce pres google to oznacene slovo.

Proste genialni.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Kurňa, už si tu připadám jak na Žive.cz. Téma o IE7, ale diskuze Opera/Maxthon.

Né, toho si nevšímejte, jen jsem chtěl vědět jak se cítí nadávač na offtopicsty...)

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Tak mi nejake vyjmenuj a vsad se, ze je ma i Maxthon...
    Co třeba podporu víceuživatelského prostředí? ;-)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nevím, jestli to tu už někdo nakousl, nebo jsem jen taková lama, ale IE7 mi nechce ukládat koláčky a tak se pokaždé odhlásí z ce4you

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Zkuste toto:

2x kliknete dole v liste na ikonu "Cookie Denied" ;-) (viz obr.) a v okne zvolte "povolit vzdy..." (viz dalsi obr.)

pak zavrete vsechny okna IE a pustte ho znovu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

2beecher: Opera samozrejme automaticky refresh stranek umi, muzes si nastavit jak casto (od 5 vterin do 30 minut) taky Operu kdyz zavres a znovu otevres, tak se ti automaticky obnovi vsechny okna (nevim jak v Maxthonu), podpora css v IE (tudiz i v nadstavbach) je TRAGICKA, otevirani stranek na pozadi prostrednim koleckem - pokud teda klikas sedm let levym tak asi nic , samozrejme umi i "mysi pohyby", oznacis jakekoliv slovo a druhym mysitkem das vyhledat v googlu/slovniku/atp. No proste opera je nejlepsi.

Registrace
    Nov 2007

Vy jste snad cekali, ze IE7 bude lepsi nez FF/Opera/Maxthon? Vzdyt tam je hlavni, ze to behem par let bude mit kazdy lemro, ktery si koupi novy komp a ani nevi ze neco jako FF/Opera/Maxthon existuje. A oproti IE6 je to porad pokrok nesmirny

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Hele, k tomu tématu (nemlátit, neci flame, jen jako view nejuživatelštějšího windows uživatele ) - zkusil jsem použít Maxthona, AvantBrowser (což je myslím to samé) - přehršel funkcí, zvyk na nestandard (bohužel chtě nechtě si nutno přiznat, že IE je pořád majoritní) a navíc malý bugy, které mě naštvou - např. ani v jedné s těchto nadstaveb nefunguje Project Web Access - jasně, pro vás kravina, ale můj denní chléb.

Tyhle vopičárny toho umí moc a hodně vychytávek, ale... jsem asi konzerva.

Jinak zpět z OT - a Oraniqovo radě - díky moc za nápad, tam mě opravdu nenapadlo hledat, ale bohužel bez úspěchu - já totiž CE4YOU nemám jako restricted a v ostatních stránkách jsem u c4u koláčky povolil, ale bez odezvy. Přihlásím, zavřu IE7 a mňam a je po koláčkách a jsem zase odhlášen
    V tomhle se nevyznám, tak jestli Vás napadne sebemenší trivialita, sem s ní prosím.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak panove - ackoliv jsem mozna flamer, tak co je moc, to je moc... a ze zrovna od Beechera... hmm... promazat, vycistit, uzamcit - tohle bylo upozorneni na IE7 (i kdyz to celkem vyznelo jak PR clanek ) a HOWG

Btw. kazdej si pouzivejte, co vam vyhovuje, ale hlavne o tom nikoho nepresvedcujte a pokud mozno to ani nerikejte nahlas, co pouzivate

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Však má Beecher pravdu. Maxthon umí celou řadu věcí, která mi teď ve FF chybí. Ono cuknutí myší a otevření na novém tabu je mnohem komfortnější, než se na první pohled zdá. A taky otevření omylem zavřeného TABu probíhá v Maxthonu jediným kliknutím na velkou ikonu, zatímco ve FF musím kliknout minimálně dvakrát. Zkusím si najít nějaký extensions a snad to půjde. Ale Maxthon to měl už v základu.

EDIT: Tak to tažení myší vyřešil Super DragAndGo ;-). Ale postupné otevírání historie klikáním na jednu ikonku jsem neobjevil :-).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Na stránkách microsoftu jsem nikde nenašel ke stáhnutí IE7. Není to tam, nebo jsem jen tak slepý a hloupý?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

microsoft (step 2)

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Internet Explorer v PDA
    Od hadic v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 18:05