Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Inesoft Address Book

Honzam75 (130)|22.3.2006 16:08
Ahoj,
objevil jsem program na správu kontaktů Inesoft Address Book. Umí kontaktům přidávat fotky a zvonění. Podpora ActiveSync, Outlook, Pocket Informant. Už ho mám na telefonu a jsem spokojenej

Adresa

*ttp://www.inesoft.com/

:)
zdendaprvni (25)|3.11.2006 17:27
čeština by nebyla?
JecminekMaselnik (464)|3.11.2006 20:00
to není odkaz na warez, takže netřeba se bát funkčního linku.......
radekhulan (315)|8.12.2006 08:37
Umí vyhledávat v kontaktech i s diakritikou?
PetrB01 (30)|8.12.2006 09:30
Ano. Umí.
radekhulan (315)|8.12.2006 09:44
Tak jsem testnul trial, a asi něco dělám špatně, ale s diakritikou to nehledá. Je potřeba něco upravit?

// EDIT: ABC bar Language

ABC/ABCáÁčČ DEF/DEFďĎéěÉĚ GHI/GHIíÍ JKL/JKL MNO/MNOňŇóÓ PQRS/PQRSřŘšŠ TUV/TUVťŤúůÚŮ WXYZ/WXYZýÝžŽ

Moc pěkná věc, funguje i v SBSH PocketBreeze jako plugin, a je 100x lepší než SBSH ContactBreeze.
fajmi (53)|21.12.2006 11:53
Ahojte jak se to má nastavit, nějak jem na to nepřišel. A co ta čeština není k tomu někde?? Díky
Lobo_ce4you (514)|22.12.2006 08:21
Menu - Options - General - ABC bar
fajmi (53)|22.12.2006 10:53
Tohle jsem pochopil, ale nevim jak se to ovlada. Kdyz kliknu v today na nejake pismenko ocekaval bych ze se zobrazi kontakty zacinajici timto pismenkem, ale neni tomu tak. Jak vyhledavas v kontaktech bez stylusu?
Lobo_ce4you (514)|22.12.2006 11:57
Vyhledávání funguje na principu T9, např. jméno Novák najdeš postupným stisknutím tlačítek 6-6-8-2-5. Každý tlačítko stiskni jen jednou. Na today hledám pomocí stylusu, ale když chci vyhledat kontakt bez stylusu, tak vlezu do kontaktů a mačkám příslušná tlačítka. Musíš mít ovšem Address Book jako výchozí pro kontatky a mít v něm zobrazený ABC bar, jinak klávesnice píše číslice.
freewall_ce4you (476)|22.12.2006 15:45
Booooze, tak to je dost uhozene - resp. ne snad uhozene - pro nejake mobily (pokud by to bylo pro SmartPhone) budiz, ale na MDAC v podstate klavesnici nemam - jsem spokojeny s Rescem.

Vyuzivam policko hledani - tak tady zase, budiz k dobru) prohledava vsechny rubriky a to je celkem super :yes:
Lobo_ce4you (514)|23.12.2006 12:51
Nějak nechápu co je na tom uhozený nebo jak to myslíš. Sekvenční vyhledávání metodou T9 je to nejúžasnější vyhledávání v kontaktech. Address Book má softwarovou klávesnici, takže když vlezeš do kontaktů, tak máš v dolní polovině klavesnici na displeji a můžeš rychle vyhledávat kontakt. Za vyzkoušení to stojí. My co máme i hardwarovou klávesnici si jen hvízdáme :yes: ;)
freewall_ce4you (476)|23.12.2006 16:18
Uhozene proto, ze ja nemam jako ty klavesníici jak na phonu, ale normalni klavesnici a kdybych mel odhadovat, ze ctyrka bude treba "h" nebo jake to spravne pismeno, tak vanocni prani pisu jeste v dubnu ;)

Jinak klavenicka Adressbooku - treba tlacitko "MNO" muzu mackat jak chci a porad mi skoci "M" - to bych musel na klavesnici MDA zmacknout to spravne ciselne tlacitko odpovidajici treba "n" nebo "o" - to mi pripada uhozene :)

Jak rikam lepsi (aspon pro mne) vyuzit "search" a vepsat slovo
Lobo_ce4you (514)|23.12.2006 17:14
Vidím že princip vyhledávání T9 jsi nepochopil. Když zmáčkneš tlačítko MNO, tak se sice podtrne písmeno M, ale už se počítají všechny jména začínající nejen na M, ale i na N a O. Následným stiskem např. tlačítka ABC, se počítají všechny kombinace písmen, tj. MA, MB, MC, NA, NB, NC, OA, OB a OC. Takže jmého Novák najdeš, když tukneš 5x na klávesnici v pořadí těchto tlačítek - MNO, MNO, TUV, ABC, JKL. Každý zmačkni jen jednou! Postupně se to filtruje.
freewall_ce4you (476)|23.12.2006 19:27
Mels pravdu funguje je to tak, ale v mem pripade vidim snazsi rovnou napsat novak na klavesnici kterou mam v masince - ale jinak mas pravdu, funguje to tak, jak pises a ja byl jaksi mimo :D
Jinak T9 pouzivam u Nokie a vubec mi to nepripada zvlastni akorat tady mi to nejak nepripadalo normalni
Lutri_ce4you (143)|27.6.2007 17:17
Ahoj lidi, tak jsem ho nainstaloval a testuji. Celkem dobrý, jen mi tam chybí čeština :( Nemáte ji náhodou někdo???
kultus (418)|24.8.2007 19:14
je to supr kontakt manazer ale chybi mi podpora kontaktu ze simkarty nevite jestli tam je??? poradte jinak nahradu dost to tedka potrebuju...nasel jsem jeste quick contact taky supr jen mi chybi lepsi podpora pro fotky...diky za pripadne rady a alternativy