Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze sluchátek Anycom BSH 100

hrtak_ce4you (314)|22.3.2006 13:52
Kapesní počítač v sobě spojuje velké množství funkcí – Internet, Word, Excel, Hry, Kalendář. Někdo své PDA ovšem používá i jako přehrávač – ať už hudby nebo filmů. To se samozřejmě neobejde bez kvalitního zvuku, nejčastěji reprodukovaného pomocí sluchátek. Ale znáte to – kablík se stále někam plete, po skončení poslechu pecky putují do kapsy, kde se zamotají. Co zkusit svobodu bez drátů? Technologie bluetooth nám to dovolí.

Přečtěte si celou recenzi.
Jirkac_ (269)|22.3.2006 16:23
Pekna recenze ! Az do ted jsem si myslel ze jsou mi BT sluchadla k nicemu, ale jak vidim, asi zacnu setrit a poridim si je taky.

Btw k tomu MDA2, ted mi Kato rikal, ze s tou aktualni novou rom 2.01 (edited by tofclock) uz to jede samo a neni potreba nic doinstalovavat.
hrtak_ce4you (314)|22.3.2006 17:08
[QUOTE="jerrry"]Btw k tomu MDA2, ted mi Kato rikal, ze s tou aktualni novou rom 2.01 (edited by tofclock) uz to jede samo a neni potreba nic doinstalovavat.[/QUOTE]
MDA2 uz nejakou dobu nemam, ta 2.01 ma AKU2 a tam by nativni A2DP byt mohl [tzn stejnej princip jako je popsany u Varia]. Kdyz sem s Katem mluvil posledne, tak tu ROMku este nemel, takze uvidime co z nej vypadne ;o)
speed-komi (278)|22.3.2006 17:15
hmmmm.. tak asi vim, co si pořídim za prázdninovou brigádu. budu muset začít makat.
Jen se obávám toho, že PPC se zapnutym BT nevydrží moc dlouho.
Mashe (622)|22.3.2006 17:54
me poznatky ... vypadavajici kabel jsem vyresil izolepou . sice to mozna neni hezke ale uz me nebavilo to tam furt zastrkavat :))

ad dosah .. kdyz jsem to mel pres notas s timhle tak to slo bez problemu .. takze mam podezreni ze ma MDAIII slabsi BT (3 metry v otevrenem prostoru a uz je to znat ...) nebo je to jen ta moje krabicka (nemel jsem moznost srovnat s jinou MDAIII)

ale jinak jsem naprosto spokojen a drobnosti jsem vyresil ... mohu jen doporucit (mno mozna kdyby se sam pripojil i A2DP profil a nejen headset, ale da se prezit)
Kato_ce4you (970)|22.3.2006 21:07
[QUOTE="hrtak"]MDA2 uz nejakou dobu nemam, ta 2.01 ma AKU2 a tam by nativni A2DP byt mohl [tzn stejnej princip jako je popsany u Varia]. Kdyz sem s Katem mluvil posledne, tak tu ROMku este nemel, takze uvidime co z nej vypadne ;o)[/QUOTE]
Nj - kdybys taky cetl ICQ, tak jsem ti to tam rano popsal :D Takze pro ostatni - jak je to aktualne s MDA II (Eurotel DataPhone II). Jsou 3 moznosti:
1. WM2k3(SE) - Standardne MS BT stack, ale da se tam "narvat" Widcomm BT stack
2. WM5 ROM 1.x - Opet standardne MS BT stack, ale staci doinstalovat New WM2005 MS BT Stack addon from Cambridge Silicon Radio Ltd.
3. WM5 ROM 2.x - obsahuje AKU2 s A2DP aneb lahudka.

Takze takova mala rekapitulace:
Jednoznacne nejlepsim resenim je 3.ti moznost - ta 1. je silene HW narocna - clovek musel mit pretaktovano na 530MHz a na prehravac ala PocketMusic mohl rovnou zapomenout. Nehlede na to, ze s tim Widcommem byly obcas celkem problemy a clovek taky prisel o profil HF/Headset (s dalsimi dvema BT stacky tento problem neni --> prehrava se hudba --> prichozi hovor --> hudba se vypne --> clovek vyridi hovor --> hudba pokracuje v prehravani). 2. moznost byla pro me doted nejlepsi - a v podstate taky jedina schudna - ovsem "A2DP" podporoval POUZE WMP a jeste navic pouze mp3 a wma (na video to nefungovalo). Sluchatka se automaticky znovu pripojovala pri dalsi pisnicce a obcas byly pomerne problemy s vypadavanim, ktere castecne vyresilo pretaktovani na 530MHz. Nektere pisnicky byly neprehratelne (bitrate vyssi jak 256kbps a proste nektere kousky vubec nesly (nevim dle jakeho klice)). No a konecne 3. moznost - testuji ji teprve od rana, ale uz mam tak 4 hodiny naposlouchane urcite - muzu rict, ze toto je jednoznacne nejlepsi volba a je to opravdu luxusni - pro majitele PDAcek vyuzivajici Widcomm BT stack se to mozna muze zdat usmevne, ale pro me je to parada. Opravdu je zde PLNA podpora A2DP, coz znamena, ze VESKERE zvuky se presmerovavaji do sluchatek. Cili uz clovek nemusi pouzivat pouze WMP, ale muze zkusit i jine prehravace, coz jsem samozrejme take hned vyzkousel. Zde vam prinasim vysledky: WMP - lahudka - bez jedineho vypadku, lze ovladat tlacitky (vpred,vzad,pauza), GSPlayer - velmi obdobne, akorat nepodporuje tlacitka (coz ostatne bohuzel zadny jiny program, nez WMP - hned napisu na PocketMind (vyvojari PocketMusic) ;)) TCPMP - nepouzivam ho na prehravani hudby, takze jsem ho zkousel jen chvilku, ale zcela dle predpokladani - bez nejmensiho problemu. Po ruce jsem mel jenom jedno video a ani s tim nebyl zadny problem. Takze jsem hned prikrocil k obavanemu PocketMusicu, protoze jak uz jsem se mnohokrat presvedcil - je HW VELMI narocny. Bohuzel jsem po ruce mel akorat prehistorickou verzi 3.7 (ktera neni urcena pro WM5) a tak bylo prehravani velmi tiche. Nicmene - BEZ skubani - resp. opravdu jen mikroskopicke a hned to jelo dal - jestli to bylo jednou za 2 pisnicky, tak to je moc... Jakmile jsem se dostal domu, tak jsem rychle stahnul nejnovejsi verzi PocketMusic 4.2.1 Bundle (prestoze na oficialnich strankach je napsano, ze je to verze 4.0.2, tak jsem stahl nabizeny CAB a v About mam 4.2.1). A muzu rict - vsechno slape na vybornou - hudba hraje pekne jak by mela a sekani zustalo na stejne urovni - cili opravdu nulove.. Nutno podotknout, ze MDA NEMAM pretaktovano a behem prehravani hudby jsem jeste instaloval spoustu dalsich aplikaci, cili predpokladam, ze procesor byl opravdu vytizen ;)
Co se tyce dosahu, tak nemuzu slouzit - ja MDA a sluchatka pouzivam opravdu jen, kdyz mam MDA v kapse/batohu, jindy ne - na to to bohate dostacuje. Ale zkusil jsem to cvicne po byte a 2 zdi to neprojde ani nahodou, 1 zed s velkymi vypadky (MDA --> 2m --> zed --> cela stena (skrin) --> 1m --> sluchatka). Ovsem nutno podotknout, ze bydlim v panelaku - cili poctivy zelezobeton - v rodinnem domku z cihel nebo dokonce jak se ted delaji z "papundeklu" by to asi problem nebyl. :yes: Az by se mi chtelo rict: Mozna to neni zadny zazrak, ale jestli vas neuspokoji tenhle BT stack (z hlediska A2DP), tak vezte, ze lepsi uz to opravdu nebude :cool:

A ted uplne jinak - z tohohle konecne citim, proc operatori nepodporuji XDAcka dale... (nove ROMky ap.) A chteji radsi prodavat dalsi zarizeni - primo s novym OS. Muzu rict, ze tentokrate je opravdu chapu, protoze timto pro me padl dalsi duvod, proc si nekoupit Wizarda, ale ani Hermese... :D :D
Kato_ce4you (970)|22.3.2006 21:36
[QUOTE="speed-komi"]Jen se obávám toho, že PPC se zapnutym BT nevydrží moc dlouho.[/QUOTE]
Tak si to zkus cvicne - nech si zapnute BT a pusteny nejaky prehravac... jeden den snad obetovat muzes :cool: Btw. ja si myslim, ze ta vydrz tak kriticka nebude - jestlize mas Acer n50 (ktery teda tusim vydrzi nejak neoplyva), ale urcite to bude furt lepsi, nez MDA II u ktereho ma clovek jeste neustale zapnutou radiovou cast (GSM). Minimalne 4 hodiny to musi vydrzet (pricemz pres normalni sluchatka mi to vydrzelo jen nepatrne dele). (mno - 4 hodiny - to jsem si dal hoodne velkou rezervu). Jinymi slovy - zatim jsme tady 3, co mame tato sluchatka a vsichni mame MDA - a na vydrz PDA si nestezujeme (coz je mozna dano tim, ze jsme zvykli nase milacky krmit, jakmile to jde, cili skoro jakmile je po ruce nejaka zasuvka :D (s nadsazkou)), cili normalni PDA musi vydrzet minimalne stejne :cool:

4Mashe: to asi fakt nebude dvakrat pekny... ja se na to naopak vykaslal a mam to furt venku.. A rikam si, ze to jednou rozdelam, ale zatim jsem jeste furt nenasel dostatek odvahy :oops: Btw. je zajimave, ze na koncich ten dratek drzi uplne bezproblemu (nastesti :cool: )
Jo a k tomu slabemu BT u MDA III - ja si spis myslim, ze to je opet vec toho BT stacku - viz muj predchozi prispevek o MDA II. Ono jestli se nepletu (jestli pak nebyla nejaka novejsi ROMka, o ktere nevim), tak i do MDA III se musel nahrat upgrade BT stacku (i kdyz Widcommovyho) - a platilo tam to same, co u MDA II s Widcommem - clovek sice ziskal navic A2DP, ale ztratil profily HF/HS (ale tim si moc jistej nejsem). Proste tim chci jenom rict, ze to taky neni uplne nejcistejsi zpusob a je to mozna HW narocnejsi --> zda se ti, ze to ma mensi dosah;)

Btw. neskrabou vas nekdy "za uchem"? Me nekdy uplne moc a z toho jindy o nich ani nevim, ze je mam na sobe...
hrtak_ce4you (314)|22.3.2006 23:23
[QUOTE="Kato"]Btw. neskrabou vas nekdy "za uchem"? Me nekdy uplne moc a z toho jindy o nich ani nevim, ze je mam na sobe...[/QUOTE]
jojo to znam :o)

Vydrz PDA - MDA2 je na tom bidne, mel sem dve baterky a nabijel snad furt :o).

ale Wizard ma vydrzztemer fenomenalni, minule sem zvladl 3 dily StarGate [3x45min DivX Video + BT] a jeste zbylo a to pritom byl pripojenej na GPRS + ICQ klient
JanAltman (162)|23.3.2006 09:08
A2DP ROMky, Kato, a vubec:

MDA2: Kde se ta treti varianta (WM5 pro MDA2) da stahnout? A krome toho, ze prinasi A2DP, jak je na tom se stabilitou a funkcnosti? Tedy cekaji me nejake problemy a nevyhody oproti soucasnym WM2003SE?


Vario: Pokud vim, tak uz by snad mela byt netestovaci (ostra) ROM s AKU2. Ale tam je to nejake divne s A2DP - nekdo tvrdi, ze tam neni, nekdo ze ano, ale ze se musi aktivovat v registry. Jak to tedy je? A jinak je tato ROM zcela v pohode? O nic oproti originalni TMO ROM neprijdu (nepotrebuju cestinu, staci mi CZ fonty a softkeyboard)?
hrtak_ce4you (314)|23.3.2006 09:38
[QUOTE="JanAltman"]Kde se ta treti varianta (WM5 pro MDA2) da stahnout? Tedy cekaji me nejake problemy a nevyhody oproti soucasnym WM2003SE?[/QUOTE]
www.buzzdev.net
mrkni na jeden z prvnich topicu v XDA diskuzi [o WM5 na MDA2, Kato uz tam vse dobre popsal.


[QUOTE="JanAltman"] Pokud vim, tak uz by snad mela byt netestovaci (ostra) ROM s AKU2. Ale tam je to nejake divne s A2DP - nekdo tvrdi, ze tam neni, nekdo ze ano, ale ze se musi aktivovat v registry. Jak to tedy je? A jinak je tato ROM zcela v pohode? O nic oproti originalni TMO ROM neprijdu (nepotrebuju cestinu, staci mi CZ fonty a softkeyboard)?[/QUOTE]
A2DP tam neni a zatim pokud vim nikdo neprisel s funkcnim resenim jak ji do nove ROM dostat.
Jinak je v pohode, proti TMCZ ziskas hlavne rychlost celeho zarizeni. Opet doporucuji prislusny topic v XDA sekci
otis_ce4you (1)|24.3.2006 12:13
Celkem se mi ty sluchátka zalíbily, takže uvažuju o koupi. Jenom mám strach, jestli by nemohly být nějaké problémy s kompatibilitou. V recenzi se cosi takového píše. Mám zařízení Acer n50. Nemáte někdo zkušenosti? Příp. nedokázali byste mi poradit?
Mashe (622)|24.3.2006 12:20
prijde na to odkud si .. bud si zjisti jestli je ma nekdo v okoli (todle forum muze pomoct) a nebo si je otestuj v obchode .. myslim ze by nemel byt problem co vim tak treba kobe.cz (praha) je v tomhle ohledu bezproblemovy ...
be_ce4you (24)|24.3.2006 22:14
[QUOTE="Kato"]Jinymi slovy - zatim jsme tady 3, co mame tato sluchatka a vsichni mame MDA - a na vydrz PDA si nestezujeme (coz je mozna dano tim, ze jsme zvykli nase milacky krmit, jakmile to jde, cili skoro jakmile je po ruce nejaka zasuvka :D (s nadsazkou)), cili normalni PDA musi vydrzet minimalne stejne :cool: [/QUOTE]
Jak asi vis, mam tyto sluchy + Loox 720. Vydrz je podobna jako s normalnima sluchama, zalezi na taktu procesoru (tim ze BT sluchy potrebuji vyssi frekvenci, vydrzi potom kratsi dobu), tj. asi 4 hodiny.
Jinak kablik me nevypadava, ani me sluchatka neskrabou :-)
ameron (124)|27.3.2006 10:38
Neviete niekto kde sa daju tieto sluchatka zohnat (odskusat) na slovensku? Teda kde ich maju v kamennom obchode?
sadilm (4)|10.4.2006 09:37
Sluchátka jsem si pořídil. Instalace a veškerá nastavení proběhla hladce - mám LOOX 720. Ale s kvalitou reprodukované hudby nejsem moc spokojen. Je to normální pro BT sluchátka nebo musím ještě někde něco nastavit?
be_ce4you (24)|10.4.2006 16:01
Pokud používáš BT profil Headset, tak se nediv... Loox 720 standardně nepodporuje A2DP, ale lze to zařídit - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13710
sadilm (4)|10.4.2006 16:17
Díky, teď to funguje perfektně:D .
ace_ce4you (7)|20.4.2006 16:46
A mate nejake reseni pro IPAQ 2210? NAsel jsem nejaky update, ze se mi v PDA v BT manazeru objevi HeadSet, ale zase nefunguje tlacitko na vypinani PDA, resp. jak ho vypnu, uz ho nezapnu a musim restartovat ... coz neni takove elegantni reseni ...
necry_ce4you (118)|24.4.2006 22:45
mohl by mi nekdo prozradit kde se tyhle sluchatka prodavaji za zminovanou cenu?
be_ce4you (24)|24.4.2006 22:47
sadilm (4)|27.4.2006 11:11
Obcas se mi stava ze se hudba trha (LOOX 720 - update pro A2DP jsem si nainstaloval.). Procesor mam samozrejme na nejvyssi vykon. Na filmy muzu uplne zapomenout :( . Nema nekdo nejaky napad.
ace_ce4you (7)|27.4.2006 11:30
[QUOTE="ace"]A mate nejake reseni pro IPAQ 2210? NAsel jsem nejaky update, ze se mi v PDA v BT manazeru objevi HeadSet, ale zase nefunguje tlacitko na vypinani PDA, resp. jak ho vypnu, uz ho nezapnu a musim restartovat ... coz neni takove elegantni reseni ...[/QUOTE]

Uz to nekdo zkousel s IPAQ 2210 nebo 2215? Diky za odpoved ... zatim same LOOX nebo MDA :-(
be_ce4you (24)|27.4.2006 14:35
[QUOTE="sadilm"]Obcas se mi stava ze se hudba trha (LOOX 720 - update pro A2DP jsem si nainstaloval.). Procesor mam samozrejme na nejvyssi vykon. Na filmy muzu uplne zapomenout :( . Nema nekdo nejaky napad.[/QUOTE]

Ano, občas se trhá, ale lepší jak nic
flatak (1)|1.5.2006 17:42
Narazil jem na alternativu k temto sluchatkum - http://kobe.cz/inshop/scripts/Detail.asp?kat=BTEBSH

mate s nimy nekdo zkusenost? Design semi libi vice a jsou take levnejsi...
valdo_ce4you (182)|1.5.2006 20:50
... a tieto ? ;)
tomogo (21)|30.5.2006 15:06
Tak jsem zase jednou naletěl. To se nedá poslouchat, vhodné tak na telefonování....
Koušou se mi s LOOXem 720, Na PC v nich lupe (se starým BT, ale s novým 320s už ne), nemá basy, vejšky a šumí v nich.
A že by tak moc dobře seděli, to si taky nemyslím....
Upadávací mikrofon, který se musí vždy při dobíjení vyndat je taky dost nepraktický. (ale to se asi brzo vyřeší samo, až se stratí)
ace_ce4you (7)|30.5.2006 15:16
[QUOTE="valdo"]... a tieto ? ;)[/QUOTE]

O techto neustale uvazuji, zatim jsem nenasel jedinou recenzi ....
manager (75)|12.6.2006 02:39
Zdravím diskutující. Je to možná trochu OT, ale nevím kde bych to teď měl úplně hledat a tahle diskuse ce tváří celkem aktuálně takže ...

Potřeboval bych vědět, jestli se dá k PDA připojit více BT sluchátek najednou tak aby to do nich hrálo simultálně? Mě se osobně zdá, že by s tím neměl být velký problém, ale zdání může klamat, a proto bych se na to chtěl raději zeptat někoho, kdo už s tím má nějaké zkušenosti, kdo už se o něco takovýho pokoušel i prakticky.

Když mi dá někdo rozumnou odpověď tak vám dám jako nápravu tohoto OT tip na svoji alternativu diskutovaných BT sluchátek Anycom.
beecher (9270)|12.6.2006 11:36
Tezko, BT komunikuje pouze s jednim zarizenim na danem BT profilu...
manager (75)|12.6.2006 17:05
[QUOTE="beecher"]Tezko, ...[/QUOTE]

1. To by byla docela škola, protože tím by bylo omezené některé využití BT sluchátek ... Je zvláštní, že by něco takového nemělo jít. Bezdrátová komunikace by pro takovéto účely měla být jako stvořená. Teoreticky nevidím důvod, proč by se k mému PDA nedalo připojit třeba 10 BT sluchátek a poslouchat z něj hudbu, aniž by to vyrušovalo kohokoli z okolí. Z mého pohledu nejde o nic jiného než že PDA pošle signál ne do jednoho zařízení, ale (např.) do deseti, resp. že si signál z mého PDA odchytí (např.) 10 různých BT sluchátek. S drátatama by se něco takového realizovalo mnohem obtížněji ... nemluvě o omezeních, kterých jsou dráty nositeli.

No nic. A co takhle donutit iPAQa, aby jeden zvuk posílal do jedněch sluchátek klasicky přes kabel a to samé simultálně do BT sluchátek ... ? Dvoje sluchátka - a z nich alespoň jedny bezdrát - by mi pro začátek stačily ...

2. Jinak pokud by se nějakou takovouto kombinaci dvou simultálně pracujících sluchátek podařilo rozchodit, pak já osobně bych si asi počkal na tohle. (Sony Ericsson HBH-DS970 Bluetooth headset)

Oficiálně by se snad měly dostat na trh o prázdninách (3. čtvtletí). Proslýchá se ale, že u nás to asi bude o něco pozdějc - říjen ?? To mě celkem znervózňuje, stejně jako cena - 140 USD na zahraničním eshopu v pre-order ... to je fakt celkem dost. To tady budou stát tak kolem 3-4000 ...
Ale na druhou stranu Sony je zárukou toho, že to bude opravdu hrát a že to bude nejspíš hrát hodně dobře, nejspíš mnohem lépe, než ta "šumítka" od jiných firem, o kterých padla zmínka výše a konec konců asi i mnohem lépe než ty diskutované od Anycomu. I když na druhou stranu je pravda, že podobné pecky jsem před léty zkoušel a na hudbu, kterou poslouchám já, se moc nehodily, protože v nich při její reprodukci nehorázně chrastilo - hlasitost a kmitočty evidentně nestíhaly ... Vzal jsem nakonec nižší model "pecek" také od Sony a jsem spokojen. Tak jen doufám, že to chlapci od té doby trochu víc vychytali ... Já osobně jinak preferuji "pecky", protože jsou designově diskrétní a dají se vzít bez problémů i k obleku, takže jsem opravdu zvědav, s čím se Sony vytáhne. Když to bude stát za to, tak bych se možná nechal zlákat.
Danthez (98)|13.8.2006 17:33
Zdravím, zrovna zvažuji koupi těchto sluchadel, ale jak tak čtu diskuze, tak názory jsou velice rozporuplné. Jelikož už je mají někteří z vás docela dlouho (syndrom nového auta pravděpodobně odezněl), mohl by mi prosím někdo z uživatelů MDA Vario + anycom BSH-100 napsat své dojmy?
Hlavně mě zajímá jak je to se sekáním hudby za chůze, dopad na výdrž Varia oproti kabelovým sluchadlům a kvalitu HW (vypadávání mikrofonu a pod.). Kvalita reprodukce bude asi subjektivní, předpokládám, že špatné to určitě nebude.

Ještě by mě zajímalo, jaký eshop byste doporučili. Viděl jsem je na www.kobe.cz a www.alza.cz. Případně kamenný obchod v Ostravě.

Děkuji moc za odpovědi

BTW, jakou ROM byste doporučili pro Vario s anycom?
Kato_ce4you (970)|13.8.2006 19:22
4Dash: Co se tyce meho nazoru na ta sluchatka - mam na ne stale furt ten samy nazor, jako kdyz jsem si je koupil. Tzn. kvalitu zvuku hodnotit nebudu (rekl bych - MNE staci), co se tyce sekani hudby, tak obcas se to stane, ale neni to nijak kriticke (chuze na to vliv nema - je jedno, jestli mam MDA polozene v klidu na stole nebo v baglu a dobiham na autobus - na vypadky to opravdu vliv nema) a ROMka by ti mela stacit doslova jakakoliv - jedinou podminkou je AKU2 ;) Co se tyce dopadu na vydrz oproti kabelovym sluchatkum - poslouchej hudbu cez sluchatka a nechej si pouze zapnuty BT (zere to +- stejne jestli tu hudbu pres ta sluchatka poslouchas nebo mas jen zapnutyBT naprazdno - resp. pripocitej k tomu 10% vyssi spotrebu a jses zhruba na realnem cisle).
Co se tyce vypadavani mikrofonu - je na tom stale uplne stejne, jako na zacatku - cili nedrzi uplne pevne, ale samovolne vypadnuti nehrozi ani nahodou. Kupodivu se mi narozdil od ostatnich ani samy nerozdelavaji... (nicmene problemy s vypadavajicim kablikem ma opravdu skoro kazdy).
No a co se tyce tech eshopu - Kobe.cz je oficialni distributor Anycomu pro Ceskou republiku, takze asi tak... Nicmene kupoval jsem to prave v Alza Softu... Videl jsem je prodavat i v jinych eshopech, ale minimalne jak kobe.cz, tak alzasoft.cz jsou proverene firmy, se kterymi nejsou problemy :cool: Ale o kamennem obchode v Ov opravdu nevim.
Takze tak k mym dlouhodobejsim zkusenostem. Akorat mnou popisovane zkusenosti jsou s MDA II a WM5, takze se to u Varia muze lehce lisit, ale nemelo by...
me2d09 (34)|13.8.2006 20:25
4Dash: Právě jsem si přečetl názor od Kato a mám se sluchátky naprosto stejné zkušenosti - nákup od Alzasoft, kvalita zvuku dostačující, mikrofon sám určitě nevypadne, někdy se zvuk trošku sekne (na XDA někdo psal že s 2.26 ROMkou to nedělá, ještě jsem to ale nezkoušel), na výdrži to nijak moc neubírá (třeba při porovnání s tím co ubírá WiFi). Momentálně používám s MDA VARIO ROM RUU_Wizard_OrangePL_Customize_WWE_224_Aku23_A2DP_NOCID.
Danthez (98)|13.8.2006 23:29
Děkuji za odpovědi. Právě jsem si je objednal na Alzasoft, sice je nemaj skladem, ale bylo u nich, že je expedujou do 4 dnů, tak jsem zvědav. Už se nemůžu dočkat :))
Kato_ce4you (970)|13.8.2006 23:49
Tak doufam, ze s nima budes spokojenej :) V opacnem pripade doufam, ze nam je neomlatis o hlavu :D
Sharp_ce4you (25)|14.8.2006 20:47
Zdravim debatujici
Nevite nekdo jak nastavit aby ovladani ze sluchatek (play,pause...) spustilo tuto akci i v prehravaci na PDA - funguje mi to jen u media playeru ktery je primo ve windows integrovany. S programy jako GSPlayer a tak muzu pisnicky ovladat pouze z pda - coz me stve :-(
Kato_ce4you (970)|15.8.2006 11:46
4Sharp: Bohuzel - musi to podporovat primo prehravac.... A jsou pouze dve aplikace, o kterych vim, ze to podporuji - jednou je prave zmineny Windows Media Player a druhym je Pocket Music (v dostatecne nove verzi). Ba co vic - mam pocit, ze s tim PM to fungovalo jeste lip, nez s WMP ;)

Mozna jsou i jine aplikace, ktere to podporuji, ale nevim/nehledal jsem - mne PM vyhovuje...
Sharp_ce4you (25)|15.8.2006 19:11
Dikes. Zkusil jsem ten pocketMusic ale bohuzel mi to nejde pomoci sluchatek ovladat. Mam verzi 4.0. Staci? Mam neco nastavit v tom PocketMusic? Vypada teda fakt dobre nechtel bych se vracet k MP :-(
Danthez (98)|4.9.2006 18:32
Tak teď nevím co si mám myslet. Právě mi dorazily sluchátka Anycom BSH 100 z alzasoftu. Vybalím z krabice a zjišťuji, že jsou úplně jiné, než výše recenzované. Přišly ve žluté krabici, ne stříbrné jako na obr. v recenzi.
1) Recenzované se dají složit, já je mám v kuse
2) Vnitřek recenzovaných vypadá jako koženka, precizní provedení. Na mých jsou obyčejné molitany

Přitom typ souhlasí. Kde se stala chyba? Komu jsem naletěl? :mad:

EDIT: objednal jsem tohle Sluchadla
TheMelin (1642)|4.9.2006 18:59
jo jo na tom linku jsou sluchatka o kterych se bavime. Jinak nevypadaji. Pokud ti prisly jine, spise bych to bral, ze se spletly a poslali jine zbozi.
Danthez (98)|4.9.2006 20:29
No prave, ty co jsou na tom linku co jsem uvedl jsem objednal a prisly mi ty co jsem popsal. ale na krabici je oznaceni BSH 100 takze evidentne jsou dve verze slucatek pod jednim oznacenim, coz povazuji za dost podivne. Poslal bych je zpatky, ale krabici jsem roztrhal, tak nevim...
Mashe (622)|4.9.2006 23:36
asi jsem ztratil mikrak .. sem si je hodil na vikend na nabijecku a hadam ze to spadlo na koberec a uklizecka to vyluxovala :((((

nevite nekdo kde se to da sehnat?
Danthez (98)|4.9.2006 23:51
Uz je mi blbe se porad na neco ptat, ale mam takovou zakladni zacatecnickou otazku. sparoval jsem to s HTC Universal qtek/eurotel ROM 30.77 a nejak nevim co s tim. v zarizeni se mi objevi zaskrtnout headset, handsfree a streo "neco, ted nevim co :oops: " a kdyz pustim win media player tak to cca co 10 sekund zahraje 2 sekuny hudby, jinak slysim ticho. Je mi jasne, ze neco delam spatne, ale nevim co. Pak jeste, kdybych vyresil tento problem, da se to nejak nastavit, aby jem pri zapnuti sluchadel nemusel nastavovat v connections, aby to hralo pres bt sluchadka? A ma ta romka A2DP, pripadne jak to zjistim?
Omlouvam se ze porad tak otravuju, ale uz me vytocila ta jina verze sluchatek a navic je asi neumim pouzivat :(
Predem dekuji moc za radu...
Kato_ce4you (970)|5.9.2006 00:47
4Dash: Tak to bych jednoznacne nafotil a kontaktoval alzasoft - jestli je to tak, jak rikas, tak se rozhodne NEJEDNA o Anycom BSH-100 :evil: Nekde se stala chyba :!: (at uz zamerne ci omylem). Ostatne podivej se na oficialni stranky Anycomu - proste maji to byt tahle sluchadla a pres to nejede vlak :cool: (je mozne, ze trebas Anycom zmenil design krabice - precejenom je to uz nejaky ten patek v prodeji, to se obcas stava, ale to je tak jedine)

Takze EDIT jeste predtim, nez to odeslu - jak tak koukam na oficialni stranky Anycomu - je to bohuzel/bohudik (nevim) trosku jinak - jedna se opravdu o dalsi generaci - to co mame my vsichni a je na fotkach, tak se jedna o Anycom BSH-100 1. generace - to co mas ty, tak se jedna o Anycom BSH-100 2. generace... Aneb dle supportu je tam manual pro 1. generaci (coz mame my vsichni a je popisovano v recenzi), no a pak je tam manual pro 2. generaci, s kterou mas co docineni ty...
Takze nevim, jestli je to pro tebe dobra nebo spatna zprava - kazdopadne takhle se veci maji... (a budu tipovat - odstranili mustek z duvodu vypadavajiciho kabelu, aby nemuseli resit moc reklamaci - ovsem smerem k horsimu.... no a zrusili polstrovani a misto toho dali penovky, ktere jsou levnejsi a daji se lip vymenit.. teda to je jen muj osobni nazor na vec, ktery me ted napadl ve trictvrte na jednu v noci a jeda se pouze o spekulace ;) )


4Mashe: Tak to je opravdu nezavidenihodna situace - je to asi nocni mura kazdeho, kdo tahle sluchatka vlastni - nejspis ti nezbyde nic jineho, nez kontaktovat primo Anycom nebo aspon Kobe.cz (oficialniho distributora) a modlit se za nejake rozumne a cenove dostupne reseni :oops:
Danthez (98)|5.9.2006 01:16
Kato diky za info, druha generace zni docela dobre :D Lepsi, nez kdyby mi poslali nejakou oklestenou verzi. prave jsem se dival do manualu, dostal jsem k tomu dva zprvu neidentifikovatelne zahnute kousky umele hmoty. Nejdriv jsem myslel, ze to jsou nejake nahradni dily, ale jsou to klipsy, ktere se pripevni na repraky misto mustku a pricvaknou se k usim.
tak jedna cast problemu vyresena, sice bych byl radeji za tu prvni generaci, ale lepsi nez dratem do oka ;)
Ale at delam co delam, nejede mi na tom hudba. telefonovani je v pohode. Par jedincu si stezovalo na obcasne sekani, mi to jen sumi a semtam broukne hudba. Jinak, dlouhym stiskem toho velkeho tlacitka vytocim cislo, kratkym power ukoncim hovor, ale ve WM player nejde ovladat nic...
Mashe (622)|5.9.2006 09:58
[QUOTE="Kato"]4Dash: 4Mashe: Tak to je opravdu nezavidenihodna situace - je to asi nocni mura kazdeho... [/QUOTE]

njn aktivni uklizecka :((

jeste to tu prohledam jednou ale uz tomu moc neverim (pac sem to prohledaval nekolikrat) ...
Danthez (98)|18.9.2006 03:28
Už jsem chtěl sluchadla reklamovat a nějakým zázrakem se mi povedlo je korektně zprovoznit. Dosah po celém bytě, prostě super. Zvuk taky OK. Pak jsem je vypnul a zapnul a stejný problém. Systémové zvuky Uniho v pohodě, ale když pustím hudbu nebo video, tak to tak na sekundu ze začátku zahraje a konec. Jsem z toho vedle.
Zapnu sluchadla, v connections/bluetooth podržím stylus na anycom... a dám set as wireless stereo. Dělám něco špatně, nebo mám sluchadla poslat na reklamaci?
Danthez (98)|25.9.2006 23:25
Dnes jsem si koupil BT Handsfree Sony/Ericsson a ten po spárování stačí zapnout a okamžitě se aktivuje. Stisknutím tlačitka na HF se okamžitě přesměrují veškeré zvuky/hudba do sluchátka. Předpokládám, že takhle se mají chovat i Anycomy (nemusím vždy po zapnutí lézt do BT nastavení). Pokud je to tak, sluchadla jdou na reklamaci...
Krizon4 (68)|6.10.2006 19:38
Existuje nejaky zpusob jak rozchodit A2DP profil na iPaqu 4350 ? standardne tam mam instalovany Broadcomm BT stack verze 1.41 build 75. Zkusil jsem update BT stacku pro Loox 720 ktery se tu nekde potuloval ale nemam pocit ze by se nekde neco zmenilo.
lenivyventil (103)|30.10.2006 20:45
[QUOTE="Sharp"]Nevite nekdo jak nastavit aby ovladani ze sluchatek (play,pause...) spustilo tuto akci i v prehravaci na PDA...[/QUOTE]

Pozri si toto.
Osobne pouzivam Pocket Player 3.0