Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PhoneExt - formát vytáčeného čísla

mouseman (24)|7.9.2003 14:44
Chtěl bych (konečně) používat aplikaci PhoneExt, všechno chápu a samotná aplikace mi funguje, ale v kontaktech mám všechny čísla uložena v mezinárodním formátu (kvůli cestám ven) 00420123456789. Kdyz chci ale nějaké číslo vytočit přes PhoneExt tak se vytáčí jen 0123456789, ta první nula je tam navíc! Můžete mi někdo poradit jak tohle nastavit! K aplikaci PhoneExt jsem nenašel žádný SETUP nebo něco takového ... díky
Wuffi (1599)|7.9.2003 20:14
Mrkni do nastaveni aplikace Contacts jestli tam mas spravne nastavenou zemi. PhonExt si nastaveni predvoleb nacita odtamtud.

Snad to nejak pomuze :D
mouseman (24)|7.9.2003 21:14
no prave ze tam mam 00420 Česká republika, ale výsledek je stejný! Potřeboval bych někoho komu to funguje a používá to aktivně.
perspective_ce4you (17)|9.9.2003 12:02
Já PhoneExt teda moc nevyužívám, ale funguje mi v pohodě... v kontaktech mám všechna telefonní čísla uložená v mezinárodním formátu +420... a přesně to samé číslo mi to přes PhoneExt vytáčí +420... A ty kontakty mám do MDA nasypaný z Outlooku.
váňa (242)|9.9.2003 13:03
číslo musí být ve formátu +420XXX.... mělo by to fungovat
perspective_ce4you (17)|9.9.2003 13:16
Docela dobrá aplikace na vytáčení je taky D9 - dá se vytáčet přímo z numerické klávesnice, která je docela velká, takže to jde i prstem, nebo ze seznamu kontaktů a dají se tam udělat i rychlé volby pro nejčastěji volané, pak stačí jen klepnout na příslušné tlačítko a pak vybrat typ čísla (mobil, domů, do práce atd.), na kontakty jdou posílat i sms...
mouseman (24)|9.9.2003 14:51
Tak uz to je jasny. Cislo musi byt ve formatu +420xxxxxx a v KONTAKTECH musi byt v nastaveni zapsano 420 (bez pluska i bez prvnich nul) a Česká Republika .... problém bude jen v zahraničí!
mrmobil (35)|9.9.2003 18:38
K tomu PhonExt. Chtěl jsem vědět, asi musí být aplikace neustále "spuštěná", aby to fungovalo, resp. aby se daly rozlišit zvonění v kategoriích, že jo?
Když ji ale vypnu, různá zvonění pro kategorie už nefungují? A co se děje pak, zvoní jen ten původní "ring"?
karlic (707)|8.10.2003 08:38
[QUOTE="perspective"]Docela dobrá aplikace na vytáčení je taky D9 - dá se vytáčet přímo z numerické klávesnice, která je docela velká, takže to jde i prstem, nebo ze seznamu kontaktů a dají se tam udělat i rychlé volby pro nejčastěji volané, pak stačí jen klepnout na příslušné tlačítko a pak vybrat typ čísla (mobil, domů, do práce atd.), na kontakty jdou posílat i sms...[/QUOTE]


Používám taky D9, akorát že se v něm musí kontakty hledat podle jména místo příjmení. Funguje vám to taky tak, nebo to umíte nastavit na příjmení?
-k-
perspective_ce4you (17)|11.10.2003 09:57
[QUOTE="karlic"]Používám taky D9, akorát že se v něm musí kontakty hledat podle jména místo příjmení. Funguje vám to taky tak, nebo to umíte nastavit na příjmení?
-k-[/QUOTE]

Mám to taky tak, podle jména, ale hodně používám ten Speed Dial, tak mi to až tak nevadí...ale přece jen, netušíte někdo, jestli a jak se to dá změnit z jména na příjmení?