Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - plug-iny, jak na ně?

kubicz.info (16)|21.3.2006 22:37
Qtek 8310 - plug-iny, jak na ně?

Měl bych ještě jeden dotaz, který se týká plug-inů, konkrétně jsem to zkoušel na těch, které jsou uvedeny na stránkách Petra Sybola (http://www.qtek8310.euweb.cz/).

Jde mi o to, že u některých těch plug-inů jsou screenshoty, jak se při používání plug-inu změní Výchozí obrazovka a dále se zde píše, že " Tento plug-in je vyžadován mnoha homescreeny třetích stran.". Z této informace pro mne ale nevyplývá to, jestli se tedy ten samostatný plug-in dá použít s tím základním homescreenem, a pokud ano, tak jsem nepřišel na to jak, nainstalovat ten plug-in jsem zvládl, ale kde ho pak můžu najít mimo toho, že si ho najdu v Prohlížeči souborů, TC atp. tak nevím, jak bych ten plug-in mohl zprovoznit.

Díky za podnětné odpovědi!

kubicz.info
anawarr (150)|22.3.2006 08:08
pokud tvůrce homescreenů patřičný plugin nezačlenil již do výtvoru, pak je to tročku problém. musel by jsi si to upravit v xml, nebo "zatím" v neexistujícím creatoru:no: jediná vyjímka je facade 1.0, který se dá skloubyt s každým HS, ale výsledek není vždy hezký:yes:


mně nejvíc vadí, že alarmpluginy, nefungují ani když je tvůrci začlení a přiloží ke stažrní:evil: