Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Verejny SMTP pouzitelny s OS*ALEM

Wuffi (1599)|6.9.2003 15:04
Tak jsem konecne zprovoznil GPRS se svoji Oskartou, avsak Cesky **BIL alias Os*al pro zakazniky s Oskartou neposkytuje SMTP server. Nevite o nejakem verejnem a hlavne FREE SMTP serveru ktery by sel pouzit?

Dix :D
Wuffi (1599)|6.9.2003 16:10
Hm tak pro vsechny co maji stejny problem - ZDE naleznete seznam funkcnich smtp serveru ktere muzete pouzit.

Snad to pomuze :D
Wuffi (1599)|6.9.2003 17:44
Hm tak nepomuze... Zkousel jsem, prodatil spoustu penez, ale skoro zadny z nich nejede... Jeste ze uz u Os*ala dlouho nepobudu...
mouseman (24)|6.9.2003 21:11
tento problem se da vyresit vlastni domenou s vlastnim smtp serverem! pokud tedy oskar neblokuje cely smtp protokol ...
Wuffi (1599)|6.9.2003 21:30
Mno, to je prave to... Vlastni SMTP jsem uz rozbehal, je to ok, smtp server detekuje pripojeni a ceka... Jenze pak se na zarizeni zobrazi ze to nemuze poslat at zjistim jestli jsem v oblasti s dostatecnym pokrytim ci mam tuto sluzbu aktivovanou u operatora...

Teda jestli to blokuji tak jsou to fakt
CENZUROVANO

Jediny duvod proc jeste datuju pres ne je ze ErrorTel neni schopen mesic zaslat aktivacni kod :(
Wuffi (1599)|6.9.2003 21:50
Hm tak to asi vazne blokuji... Zkousel jsem poslat pres spusteny SMTP mail z Outlooku a slo to vpohode...

:evil:
Dell_ce4you (48)|8.9.2003 10:15
Pouzivam pro Oskartu SMTP na Seznamu bez nejmensich problemu. Je potreba si vsak vytvorit ucet a k SMTP se prihlasovat s identifikacnimi udaji. Anonymni pristup je blokovan.
Wuffi (1599)|8.9.2003 10:37
Mno uz jsem na to taky prisel... Potiz je ze nekdy se mi to takhle odesle a nekdy ne. A DataPhone se to moc nelibi, pokazde (i kdyz se to treba odesle) hlasi chybovou hlasku ze to neni mozno poslat a hodi to zpatky do rozepsanych mailu at to odeslu pozdeji.