Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 - obecné nastavení přístroje + první kroky

kubicz.info (16)|20.3.2006 19:17
Zdravím všechny přispěvatele a zainteresované v tomto fóru!

Dnes jsem si pořídil Qteka 8310, avšak ne úplně nového, ale 2 měsíce starého a tudíž již je velmi upravená jeho původní verze a je na něm nainstlováno plno softwaru + jsou zde ještě cizí kontakty
V posledních pár dnech jsem horlivě pročítalk toto fórum věnované obecně HTC přístrojům, ale celkově jsem si z toho neposkládal obrázek toho, "Jak vlastně začít?"
Abych upřesnil můj dotaz, rozvedu ještě moji situaci ve které se právě nacházím a ze které bych se chtěl, co nejdříve, dostat. ;)
Qtek 8310, kterého jsem dnes koupil, tak byl kupován a záruku má u ET, takže jsou k němu 2 CD od Qteku.
Chtěl bych mít pro začátek na Qteku nějakou novou verzi ROMky Qteka (teď tam je, tuším, že : 1.0.7.0) s, pokud možno, "velkou CZ lokalizací". Dále bych si na to chtěl nakopírovat, resp. nainstalovat nějaký soft, ale již po svém, to už pak záleží na mne.
Možná by jste mi zde mohli ještě poradit s tím, na co všechno by měl člověk pamatovat, co si při pořízení nového přístroje je potřeba změnit - "výchoyí obrazovka", ikonka GPRS at.
Další věc, co mi u Qteku za těch pár minut vadí, ale je to asi tím, že jsem bez zkušeností, je to, že se mi nepodařilo hromadně smazat kontakty. => Budu si muset zvyknout na výhody WM5, smartphone jsem ještě v životě neměl, ale Qtek mne naprosto nadchl. :cool:

A ješte na zvláštní řádek poznamenám, protože nevím, jestli jsem to uvedl dostatečně výstižně, co tedy vše potřebného, podle Vás, udělat po pořízení přístroje, aby jste ho mohli začít naplno používat a pak už jen dointalovávat žádané aplikace?

Díky moc za rady! :sarcastic:

kubicz.info
haky89 (18)|20.3.2006 20:15
Já být tebou, tak provedu reset, seznámým se s holým systémem, kdyžtak kouknu do návodu co a jak a až teprve potom bych se koukal po aplikacích! Ovšem jen ty, co doopravdy potřebuješ, například ICQ, budík, poznámkový blok, slovník, přehrávač (media player není příliš šikovný) a hlavně office aplikace na word, PDF, PPT a excel. Tahat tam nějaký kravinky od vietnamců je blbost ! Mě taky Qtek nadchl a hlavně mě potěšil tím, že nezamrzá (SX1 klidně 3x denně zamrzl) !