Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Sennheiser CX 300 vs. Koss Porta Pro...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Nevim zda mám koupit ty nebo ty... Já vim že je to diskuze na tema jestli je lepší písmeno C nebo B, spíš bych chtěl vědět jestli se Sennheisery vyrovnají těm kossům? Nemáte někdo zkušenost? Vím od kámoše že Kossy hrajou suprově, ale sem zvyklej spíš na pecky, navíc Kossy moc krásy nepobraly...

Dík za odpovědi, jestli nějaký budou =o)..
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak mohu doporučit Sennheiser PX 200 Hrají naprosto skvěle a jsou mnohem vkusnější než Koss PortaPro.. Jsou to sluchátka které mohu jedině doporučit.. :yes:

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Sennheisry hrajou pekně, jedny mam, sou sice hodně starý, ale na poslech ke kompu sou super... Nejspíš u mě ale vyhrajou ty kossy, doživotní záruka... Mít ji i sennheisry, tak neváhám...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od atomion
    ..a jsou mnohem vkusnější než Koss PortaPro..
    Aha, tak to bych se hadal co je tady vkusne a co ne.. Dost silne je to vec nazoru. Senny se lehce okoukaji, ale dve desitky let stare Kossy ani nahodou.. Porad vypadaji tak "kosmicky".. Mam doma Senny za 5.500 czk, a po par letech vyzeraji tak nejak obycejne a okoukane. To se ale o Kossech proste rict neda. :yes: Nesnasim lidi co tvrdi ze je Hayabusa oskliva. Ona je totiz tak "oskliva" az je nejkrasnejsi ze vsech!

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A kolik chceš investovat peněz? Tyhle? Nejsou zbytečně levná. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Ufky, sluchadlum moc nerozumím, to předem
    1)vhled je subjektivní záležitost, to musí posoudit ten co vybírá. Snad jen u koss port občas naštve, že jsou tak rozšířené Člověk pak strácí punc originality, ale koneckoců sluchátka jsou od hraní, ne ukazování
    2)nějak mi nesedí výběr, cx300 bych spíš srovnával s kossy plug a s portama už tedy spíš zmiňované px200.

Nováček
    Registrace
    Feb 2003

Poslouchal jsem mnoha a mnoha sluchátkami, ale zvítězily u mě na celé čáře KOSS Porta Pro.... )
    Ale každý má trochu jiné uši i nároky!!

Guest

ahoj ja jsem mel jednu dobu Sennheisery hraly super ,ale jak jsem mel poprve Koss Porta Pro na usich tak neni co resit jedine Koss

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Taky muzu Kossy doporucit, navic dnes se daji Porty sehnat za hodne solidni cenu(i pod 1500Kc). Dozivotni zaruka se taky pocita :yes:.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Aha, tak to bych se hadal co je tady vkusne a co ne.. Dost silne je to vec nazoru. Senny se lehce okoukaji, ale dve desitky let stare Kossy ani nahodou.. Porad vypadaji tak "kosmicky".. Mam doma Senny za 5.500 czk, a po par letech vyzeraji tak nejak obycejne a okoukane. To se ale o Kossech proste rict neda. :yes:
    Naprostý souhlas :yes: Akorát pro mne Porta Pro nevypadají "kosmicky", ale jako "old school hifi" z 80. let ...

Toto jsou pro mne "kosmická" sluchátka - levný kýčovitý design (ale jsou i horší):

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Tak asi půjdo do těch kossů... =) Rozhodoval sem se spíš mezi peckami a porta pro, jelikož jsem The Plug už měl, a nějak po nich už netoužím, tak sem myslel, že sennheisry budou hrát líp... Ale přece jen doživotní záruka vítězí, nikdy nevíte co vám je muže přejet.... :P

I když sem se teď koukal na článek o Anycom sluchátkach, taky nevypadaj špatně, ale ta cena... :P

Registrace
    Mar 2004

V Praze v sídle dovozce Sennheiser se (nevím zda všechny modely) dají vyzkoušet. Je to ulice Bohuslava Martinů, někde mezi Pražského povstání a Pankrácí nebo Pankrácí a Budějovickou. Nebo někde v obchodě, pokud ti je nechají vyzkoušet. Každý má trošku jiný vkus, nekdo preferuje basy, někdo naopak vzdušnost apod. Lepší je si to vyzkoušet na vlastní uši.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Podle mě je právě síla Sennheiserů CX 300 v tom, že jsou nenápadné (a to skvěle)... ale hodně kvalitní. Dneska jsem měl tu čest si je poslechnout na HTC TyTN a byla to prostě paráda! Jděte je vyzkoušet a zjistíte, že se dá hudba poslouchat elegantně. Navíc je to dobré i jako dárek pro manželku, nebo tak

Registrace
    Mar 2004

Nemůžeš generalizovat. Každý lepší výrobce sluchátek (Koss, Sennheiser, Bayerdynamic....) má dobré i horší modely. Jak jsem již psal, je to jako výběr manželky - záležitost osobního vkusu a preferencí.
    Také je třeba přihlédnout k ceně a kvalitativnímu poměru sluchátka:zařízení a jejich následného využití. Asi jako je stejný nesmysl dát na Porschne ojeté barumky ze vrakoviště nebo naopak na Trabanta před smrtí dávat nejdražší mišelinky, stejně tak superdrahá sluchátka nebo naopak zbytečně levné špunty-šunty nebudou nejlepší kombinací k PDA a přehrávaným empétrojkám. Drahá a kvalitní sluchátka budou zbytečně odhalovat chyby komprimavané nahrávky a "levného" přehrávače a naopak levné a nekvalitní mají značné rezervy a nevyužijí maxima z kombinace MP3+PDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

jelikoz uz nejakou tu dobu vlastnim Porta Pro a minuly tyden jsem zakoupil Sennheiser CX 300, ktere by mohly byt po tydnu uz trochu zajete(at si rika kdo chce co chce tak dle meho se zvuk u sluchatek behem prvnich dnu muze docela zmenit), tak jsem se rozhodl porovnat zvuk. Prozatimni zaver je, ze bych si uz Porty asi znova nekoupil, mozna na zimu aby mi nenachladla ouska Senny maji spektrum vyrovnanejsi, maji ciste vysky, coz se u Port opravdu rici neda, je pravda, ze v nizkych frekvencich maji Porty vetsi vykon, ale ne zas o moc, navic nejsou basy tak ostre jako u Sennu

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sennheiser HD650 a AKG K701 v jedne prodejne
    Od Miloš Strouhal v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 17:40
  2. Sluchátka Koss Porta - sleva 25 %
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 43
    Poslední příspěvek: 26-02-2007, 10:25
  3. Problémy s Koss Porta Pro