Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 111

Téma: Recezne Loox C550

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pro zacatecniky mame na homepagi sekci Zacinate? Ctete!!! :sarcastic:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Prosim mam prosbicku pro majitele tohoto zarizeni. Moznost zobrazovani a prace s pdf soubory je pro me otazka takrka zivota a smrti.Proto se obracim na majitele tohoto zarizeni a nejlepe i s nejakym starsim QVGA kouskem.Muzete mi hodit na maila diakon2005@volny.cz screeny s jakehokoliv pdfka, kniha ,cokoliv (nejde mi o Vase citliva data ) jde mi o to jak pdf vypada na techto displejich.Predem moc dekuji.Nebo pokud toto uz nekde je v diskuzich tak popripade do SZ odkaz v jakem vlakne ci diskuzi.Budu moc vdecny.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Richardo_Da_Force
    Prosim mam prosbicku pro majitele tohoto zarizeni. Moznost zobrazovani a prace s pdf soubory je pro me otazka takrka zivota a smrti.Proto se obracim na majitele tohoto zarizeni a nejlepe i s nejakym starsim QVGA kouskem.Muzete mi hodit na maila diakon2005@volny.cz screeny s jakehokoliv pdfka, kniha ,cokoliv (nejde mi o Vase citliva data ) jde mi o to jak pdf vypada na techto displejich.Predem moc dekuji.Nebo pokud toto uz nekde je v diskuzich tak popripade do SZ odkaz v jakem vlakne ci diskuzi.Budu moc vdecny.
    ¨

Reknu ti to takhle. Kdyz jsem mel svoje oblibene serialy z ABC na QVGA byla to hruza. Ted na VGA maximalni slast. VGA screen je opravdovy rozdil proti QVGA a pokud chces cist knihy a PDFka tak jedine VGA. A nebudes zklaman

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

ahoj, mam takovej trochu lami dotaz...c550ka je me prvni pda a chci se majitelu zeptat jak se u ni provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl...diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od mi38k
    jak se u C550 provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl
    http://www.fujitsu-siemens.cz/catalogue/ProductCatalogDetail.jsp?productId=129&catalogId=4 9
    http://www.fujitsu-siemens.cz/bin/manuals/pda/navod_pocket_loox_N500.pdf
    Krom toho já měl manuál v krabici.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od mi38k
    ahoj, mam takovej trochu lami dotaz...c550ka je me prvni pda a chci se majitelu zeptat jak se u ni provadi soft/hard reset.zadny manual jsem totiz nikde nenasl...diky
    To uz tady bylo v nejaky diskuzi...
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=13307

Predpokladam ze rada 5xx bude mit HR stejny.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Mám jeden malý dotaz na majitele C550 (nebo i N5x0) - jde nějak vypnout to modré podsvícení tlačítek? V noci při čtení je to docela rušivý element..

díky..

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Dají se někde sehnat drivery do WM5 na USB zařízení?? Aby se daly pomocí USBhost připojit zařízení, které C550ka sama hned nerozpozná (foťáky /Fuji E550/, čtěčky karet..)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Dobry den
    Tak jak tak procitam tuto diskuzi tak asi prodam svoji 420 ku a pujdu do c550.Ale mam jeden skromny dotaz. Funguje na ni HP bluetooth klavesnicka ? Mam ji cerstve koupenou a nerad bych , aby skoncila v supleti.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Je uz recenze na spadnuti? Sem uz strasne netrpelivy, ale respektuji ze to trva a ze je to vedlejsi iniciativa pana Kozy.

EDIT: diky za odpoved na hlavni strance

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Ano, ano, pridávam sa, p. Koza čosi tuším hovoril o nejakom mesiaci po začiatku predaja c550 ;-) ... a osobne by som uvítal porovanie s n311-kou.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Já jsem nečekal na recenzi C550 a koupil jsem si ji před měsícem. Je to moje první PDA. Jsem překvapen s výdrží baterie a co vše zvládne. Pokud na LOOXu dělám běžné věci, tak nabíjím jednou za čtyři dny (kromě wifi). Tak to byla taková rychlá recenze psaná na C550 a připojený na net přes bluetooth na MOTOROLA V3 RAZER.A fičí to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Tak c550 mám taky doma. jenom v krátkosti: mechanické zpracování solidní, nic nevrže, kryt baterie leží pevně na místě. volná paměť po startu systému:
    storage: 75,96MB, program: 34,47MB
    v porovnání s ipaq rx3715 se jeví pomalejší - to bude ale spíš dílem WM5
    kolíbka - zdá se mi celkem nešikovná - špatně se zařízení vkládá (můj názor)
    nedaří se rozjet synchronizace - active sync se tváří že synchronizuje ale nic se nepřenáší - asi problém softwaru.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2006

Čo sa týka vkladania pda do kolísky, tak to časom pôjde lepšie.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od jixjox
    nedaří se rozjet synchronizace - active sync se tváří že synchronizuje ale nic se nepřenáší - asi problém softwaru.
    Hledat, hledat, hledat... Vypnete si na chvili firewall a pak zkuste syncnout...

Strana 7 z 8 PrvníPrvní ... 5678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox c550 + BT-339
    Od spoof v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-08-2007, 12:14
  2. Co dokupit k loox c550??
    Od Janikkk v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 19:25
  3. Heslo Loox C550
    Od Kessl Daniel v sekci Fujitsu Siemens Computers