Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 111

Téma: Recezne Loox C550

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od kenika
    Zdravím majitele C550. Jaké máte zkušenosti s baterkou? Jaká je výdrž například při přehrávání MP3? Doporučili byste stroj i začátečníkovi PPC, který je zatím uživatelem Palmu?
    Baterka mi zatim drzi jen na kombinovanou spotrebu (MP3 a pouzivani aplikaci) asi 8 hodin. Ale zatim jsem nabijel jen jednou a pri prehravani MP3 vypinam display. Je tam take moznost snizit rychlost procesoru a tim prodlouzit vydrz baterie.

Mno a co se tyka PDA pro zacatecniky... podivej neni to o tom jestli je PDA pro zacatecniky nebo pokrocile ci "profesionaly". Je to o tom kolik do sveho pripadne budouciho "milacka" chces vrazit penez. Proste a jednoduse jestli mas cca volnych 12000 a libi se ti tenhle typ vykonneho PDA tak neni co resit. Samozrejme pokud za to nechces dat tolik tak musis hledat jine varianty.

A na pripadnou otazku "A stoji toto PDA za tu cenu? Ma to smysl?"
    ... a ted moje subjektivni! odpoved: >>> Ano <<<

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

A na pripadnou otazku "A stoji toto PDA za tu cenu? Ma to smysl?"
    ... a ted moje subjektivni! odpoved: >>> Ano <<<
    Mám ještě jeden dotaz na rychlost. Setkávám se na diskusích pod recenzemi (Mda Vario, Acer n311), ye jsou velmi pomale a procesor snese maximalne jednu aplikaci, kdyz jich je na pozadi vice, tak se rapidne snizuje rychlost prepinani a cele pda je velmi pomale. Jak je to u C550? Je rychlost procesoru na VGA uz dostatecna na pouzivani? Setkali jste se s nejakym omezeni, ze jste neco neomhli delata, nebo ze kvuli "pomalosti" to je nepohodlne (napriklad hry, nebo velke word, excel soubory, prace s kalendarem atd...) A posledni veci je stabilita systemu, zaznamenali jste nejake problemy s resety nebo castym padanim aplikaci? Diky za odpovded.

P.S.: Penizky by se nasli, jde jen o to, abych si vybral opravdu dobre:-) chci maly, prakticky VGA stroj, ktery je stabilni (malo resetu). GPS nepotrebuji, mam externi, proto zatim padla volba vyberu na toto zarizeni.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Hmmm no podivej. Jestli hledas stabilitu tak to rozhodne nejsou "wokna".
    Jinak na C550 pokud zrovna nezkousim nejakou novou aplikaci a nematlam do toho neco v registrech tak moc restarty nepotrebuju, ale jelikoz vim, ze wokna vseobecne potrebujou restarty tak je cas od casu delam.
    No jinak s vykonem je to tak, ze kdyz mam pusteno asi 10 aplikaci a v tom jsou mp3 a jeden filmecek tak uz je znat nejake zpomaleni.
    Nicmene je treba si uvedomit... nechci po tom PDA trochu moc? Delam to same i na PC? Neznam moc lidi ktery kdyz si kupuji PC tak se ptaji jestli je schopne PC zvladnout mit najednou pusteny komplet balik office, do toho exchange. Pak SQL administraci a VB 6.0 a jeste Quake 3 arenu + MP3 a nejake to DVD.... mno tohle nezvladne opravdu jen tak ledajaky stroj
    ... ale to uz je trosku off topic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Lda
    No ja nevim, ale kvuli horsim displayum na 7xx rade a po tom co sem si precetl recenzi na 720ku tak do 7xx rady se mi teda moc nechtelo.
    Nehlede na to, ze baterka se stejne za pul roku polozi takze je nutne koupit novou. Jako u vseho.
    Simtě, kdybych měnil u všeho baterku za půl roku, zcvok bych Mám doma 2moby s polymerkou 3roky bez pozorovatelné snížení kapacity, první pda 1,5 roku a lionka jako nová, ale je pravda, že u některejch pda byla dost mizerná a po roce nepoužitelná, jak jsem četl, jde také o používání

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Kája
    Simtě, kdybych měnil u všeho baterku za půl roku, zcvok bych Mám doma 2moby s polymerkou 3roky bez pozorovatelné snížení kapacity, první pda 1,5 roku a lionka jako nová, ale je pravda, že u některejch pda byla dost mizerná a po roce nepoužitelná, jak jsem četl, jde také o používání
    Z praktickeho hlediska, protoze se proste z ciste konzumnich duvodu nevyhnu nabijeni PDA i treba uprostred kapacity baterie, dochazi ke snizeni vydrze. Li-Ion baterie maji stale pametovy efekt i kdyz velmi maly. Nicmene je to stale baterie. A ja tedy rozhodne zaznamel razny pokles u 410tky kterou jsem mel 5 mesicu. Po 5 mesicich mi vydrzela nejake 3 hodiny misto obvyklych 8. Li-Pol baterie jsou supr, ale bohuzel u PDA to neni jako u mobilu nemuzu si dat do PDA baterii kterou bych chtel protoze proste neni... resp. u FSC neni.
    Jediny proc mam rad 720tku je to ze ma 1640 mAh Li-Pol baterii. A to je supr.

Ale vseobecne zavisi na kvalite baterie, s tim musim souhlasit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

je to trošku mimo, ale dovolte mi varovat před obchod.mobilni.cz, viz: http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=14047

Něco tam asi není v pořádku. Já jen že už asi nebudu hledat vyloženě nejnižší cenu.

Pokud chcete dobrou cenu a ověřený obchod, tak www.elektro4u.cz. (nemám s nima nic společného)

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak mám C550 doma, super PDA, baterie byla nabita na 100%.

Testuju

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

OT: já se ke svému pda choval jak prase, skoro poakždé nabíjel z 50%, tak byl to asus, tuším že třebas u některejch acerů taky po půl roce...ale to je tak relativní (u axima mam dvě ouplně stejné baterie, takřka stejně staré a jedna vydrží o ripuju 20% více):-P Mlčim, o spotřební dobu baterky bych se nestaral. Už se těším na benchmarky v recenzi

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Zdravím, jsem taky čerstvý majitel C550. Jsem s ní nadšen, koupij jsem ji na www.megaobchod.cz za 11.861,-Kč. Jsem úplný začátečník. Může mi někdo pomoci s nastavením?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak uz ji mam take doma. Koupil jsem ji u cybexu za 10833,- Je to me prvni PDA a jsem jim naprosto nadsen Jinak nektere dulezite tipy napr. na nastaveni nebo zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Tak už ho mám od pátku. Moje první, jinak předtím jsem si hrál s erárním Qtekem 9100. Tak jen v rychlosti:
    je to prima zařízení, vga displej je opravdu rozdíl proti QVGA. Na qteku je dobrá ta spousta HW tlačítek-hlasitost, spuštění manažera připojení (wifi, irda, BT), což Looxík nemá.

Pořídil jsem si ho hlavně kvůli navigaci, konečně jsem rozběhal tomtoma a jsem nadšen (i když mě dneska 2x hnal do jednosměrky, ale proháněl jsem ho po našem městě, takže pohoda). Překvapila mě rychlost, s jakou to přepočítalo trasu.

Stojánek nemá díru na brko, tak ho zatím nechávám válet nad numpadem na své klávesnici.
    Škoda, že usb host kabel není kratší a zvlášť, vozit s sebou takovou velkou obludu je pruda.

Jako největší prevít se pro mě ukázal program Connect mobility E2C, hned druhý den mu vypršela 14!denní lhůta na vyzkoušení. Každopádně je to pro mě program řekl bych zbytečný,co zabírá místo v romce, myslím, že to samé se dá nastavit i od jinud.

Víc mě nenapadá. Když mi někdo pošlete program na benchmarking, tak tím klidně pda proženu a pošlu výsledky.

Celkově jsem zatím spokojen.

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od mi38k
    Tak uz ji mam take doma. Koupil jsem ji u cybexu za 10833,- Je to me prvni PDA a jsem jim naprosto nadsen Jinak nektere dulezite tipy napr. na nastaveni nebo zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...
    To je cena s dani nebo bez DPH?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

To je cena s DPH Objednal jsem si tam c550ku jeste pred tim, nez FSC zvysilo doporucenou cenu

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jak je to s dosahem BT? Vsude pisou jen BT verze 1.2 ale o tride uz se nic nepise. Mohl by to vyzkouset nekdo s Class I zarizenim?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od mi38k
    Jinak nektere dulezite tipy napr. na zachazeni s pristrojem by se mi take hodily...

Uchopte zařízení tak, abyste měl reproduktor u levého ucha a skypujte.

Strana 6 z 8 PrvníPrvní ... 45678 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox c550 + BT-339
    Od spoof v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-08-2007, 12:14
  2. Co dokupit k loox c550??
    Od Janikkk v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 19:25
  3. Heslo Loox C550
    Od Kessl Daniel v sekci Fujitsu Siemens Computers