Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 111

Téma: Recezne Loox C550

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Co vydrz baterky? Na VGA display je prej 1200mAh malo.. A taky zere wifina tak nehorazne energii jako na Looxovi 420?

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

no tak uz patrim taky mezi (stastne) majtele :-) tak kdyby vas neco zajimalo tak se klidne ptejte. btw su novacek tak budu mit mozna blby dotazy. ale snad me neukamenujete

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No hele nevim. S baterii mam trosku trapeni protoze kdyz prisla tak prisla asi na 50% nabita. Samozrejme se ma nechat vybit, ale protoze jsem chtel instalovat tak jsem zacal instalovat a USB kabel mi zacal automaticky napajet.
    Mno takze az nejak po 3 dnech jsem teprve vybil uplne baterii a nabil. No a ted se musi 3x vybit a nabit aby baterie ziskala na max kapacite.
    Co se tyce spotreby... podle FSC byl kompletne prepracovan Power Consumption Management (Management pro rizeni spotreby) a tudiz by melo byt PDA pripraveno na VGA display a dalsi veci. Pro rejpaly... 718ka mela taky 1200 mAh.
    Jinak Wi-Fi je proste Wi-Fi. Vzdycky bude mit nejvetsi podil na spotrebe. Rozhodne to neni na celovecerni surfovani

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Pda juko substituce dalkovych ovladacu pouzit jde, ale trvalo mi cca20minut, nez se mi to povedlo nastavit(tlacitko power jsem nastavoval asi 20x). Trvalo mi to dlouho, ale jde to. Vzdalenost byla vic nez3m, ale musi se mirit sakra presne...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ad snehobily displej - a porovnavali jste to s cim? S Acerem n300 nebo Aximem X51v? Ten LOOX C550 co mam pred sebou tedy rozhodne snehobily NENI. Neni to nijak tragicke, je to skutecne jen vysledek teplych barev, ale displej C550 proste neni uplne bily.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nekdo to prave psal v nejaky mini recenzi.. Jak je to podle Tebe s porovnanim treba s Looxem 7xx ?
    Btw za jak dlouho bude recenze? Predpokladam, ze pomoct asi nepotrebujes

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Dik, zvladnu to sam Pokud jde o porovnani displeje, nechci strilet od boku, ale mam POCIT, ze 720 byla zlutejsi. Moje poznamka nebyla minena tak, ze je C550 hnusne zluta, ale ze neni snehobila (coz je rozdil). Nicmene souhlasim s tim, ze pokud nemate moznost porovnani, tak displej nema chybu.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ad snehobily displej - a porovnavali jste to s cim? S Acerem n300 nebo Aximem X51v? Ten LOOX C550 co mam pred sebou tedy rozhodne snehobily NENI. Neni to nijak tragicke, je to skutecne jen vysledek teplych barev, ale displej C550 proste neni uplne bily.
    Mno je pravda ze kdyz na to ted koukam s porovnanim s rx1950 na max podsviceni tak ho mam skoro stejne bily. (No mozna trochu zlute tam je. Samozrejme zalezi na momentalnich podminkach osvetleni. Je jasne ze za zarivkoveho svetla bude zlute kazde PDA)

Ale jako obvykle zalezi jak se ktery display povedl. Ma stara 410ka byla zluta tak ze i palacinka by se stydela, ale 410ka meho kolegy v praci nema skoro zadny zluty nadech.

V mem pripade i kdyz (mozna trochu vsugerovane) vidim nadech zlute. Rozhodne to nevidim jako vadu displaye, ale jako jiz zminovanou "teplou" vlastnost displaye.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od Lda
    No hele nevim. S baterii mam trosku trapeni protoze kdyz prisla tak prisla asi na 50% nabita. Samozrejme se ma nechat vybit, ale protoze jsem chtel instalovat tak jsem zacal instalovat a USB kabel mi zacal automaticky napajet.
    Mno takze az nejak po 3 dnech jsem teprve vybil uplne baterii a nabil. No a ted se musi 3x vybit a nabit aby baterie ziskala na max kapacite.
    Co se tyce spotreby... podle FSC byl kompletne prepracovan Power Consumption Management (Management pro rizeni spotreby) a tudiz by melo byt PDA pripraveno na VGA display a dalsi veci. Pro rejpaly... 718ka mela taky 1200 mAh.
    LiIon akumulátor naopak není dobré zcela vybíjet, takže bych se tomu obloukem vyhnul.

Teď bych nerad kecal, ale 718 myslím měla okolo 1440mAh.

Jinak už ho mám taky. Baterie měla 50%, +-.

Jdu to rozběhat, pak napíšu nějaké dojmy, možná miničlánek.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Samozrejme, ze jsem mel "uplnym" vybitim na mysli asi 5-10% kapacity.
    Li-Ion baterie nemaji moc rady vybiti do "blba"

Btw kdyby jste nekdo meli typ na nejakej dobrej Battery Watcher pod WM 5.0 tak sem s nim. Momentalne se potykam s problemem, ze vetsina aplikaci je nekompatibilni

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od PedroKV
    Teď bych nerad kecal, ale 718 myslím měla okolo 1440mAh.
    720 a 718 měly baterie 1640 mAh. Taky jsem zvědavý jak dlouho C550 vydrží na baterie, protože se pořád ještě rozhoduju jestli vzít raději starou 718 nebo novou C550 (či N560).

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

osobně bych si raději vybral WM5 zařízení.. (a už jsem si ho vybral)

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Nargul
    720 a 718 měly baterie 1640 mAh. Taky jsem zvědavý jak dlouho C550 vydrží na baterie, protože se pořád ještě rozhoduju jestli vzít raději starou 718 nebo novou C550 (či N560).
    No ja nevim, ale kvuli horsim displayum na 7xx rade a po tom co sem si precetl recenzi na 720ku tak do 7xx rady se mi teda moc nechtelo.
    Nehlede na to, ze baterka se stejne za pul roku polozi takze je nutne koupit novou. Jako u vseho.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Zdravím majitele C550. Jaké máte zkušenosti s baterkou? Jaká je výdrž například při přehrávání MP3? Doporučili byste stroj i začátečníkovi PPC, který je zatím uživatelem Palmu?

Díky za odpověď.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tady je taky pekna cena c550ky...

Strana 5 z 8 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox c550 + BT-339
    Od spoof v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-08-2007, 11:14
  2. Co dokupit k loox c550??