Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 111

Téma: Recezne Loox C550

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Deputy
    Citace Původně odesláno od S474N
    To jsem teda blazen, na skole nas vzdycky ucili 2.56, koukam, ze na google jsou jak 2.54, tak i 2.56, tak to nechapu...
    2,53999862840074
    Uz mi je jasne preco padaju tie raketoplany.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

ako zvlada c550 prehravanie videa?
    co rozlisenie 640x480 128bit? na fullscreen?
    je to plynule
    a co nejaky benchmark

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od stara_mama
    ako zvlada c550 prehravanie videa?
    co rozlisenie 640x480 128bit? na fullscreen?
    je to plynule
    a co nejaky benchmark
    Benchmark klidně dodám až bude čas, ale upřímně řečeno to co se ptáš je otázka naprd, protože takový video stejně zabírá takovej datovej tok, že tahat sebou tohle na SD kartě je nesmysl...možná pokuď tím chceš jenom někoho ohromovat...

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Dejte sem odkaz a ja to zkusim.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No tak uz prisla moje nova C550...

jak mam vyjadrit prvni okamziky.... *SHOOOOCK*.
    Ultimatni display a dokonale ostry a jasny obraz mi vyrazily dech.
    Na prvni dojem hodnoceni 11 z 10 bodu. Samozrejme trosicku uz me zklamal velmi velky cerny okraj, ale VGA display to za par vterin vyleci. Wi-Fi ma celkem slusny dosah i v mistech kam AP dosahne jen s 11% pokrytim.
    V zakladni vybave je i kolebka a ceska lokalizace InterWrite PRO 9.0 od Sunnysoftu. Coz jsem se od dodavatele nedocetl
    Odezva displaye vypada na 16 ms, ale tezko rict... kdyz jsem pohybal s kartami v prilozenem Solitaire tak mi to pripominalo 25 ms LDCcko. Nicmene normalni filmecky na tom jedou bez nejakeho vyrazneho rozmazavani displaye. Kupodivu PDAcko prezilo muj maxi test 640x480 bitrate 1000 kbps
    Ale silne to nezvlada. Ale stejne kdo by na to koukal pri takovehle bitrazi Proste jen test pro "zabavu".

Toto jsou me dojmy. Takze budte schovivavy. Jsem z tohoto noveho prirustku velmi velmi nadseny a rozhodne nelituju, ze jsem si "zase" vybral FSC. Az budu vedet vic... tak dam vedet!

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

tak koukam ze ses naprosto spolkojenej ;-) tak uz abych ho taky mel :sarcastic: nasel si na nem nejakou vadu? btw odkoho ji mas?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Lda
    No tak uz prisla moje nova C550...
    jak mam vyjadrit prvni okamziky.... *SHOOOOCK*.
    Tak vypravej, prehanej, kritizuj Pis sem jakykoliv blbosti, jen at vime vic :sarcastic:

Edit: Jestli 410ku darujes, hlasim se jako prvni zajemce

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mno 410tka pujde asi k me drahe polovicce.

Mno a ted dalsi dojmy s C550tkou... neboli mou dalsi drahou polovickou

Po par hodinach s novym PDA jsem prisel samozrejme jak jinak na spoustu dalsich veci...

Zvuk - naprosto dokonale vyvazeny zvuk bez znatelneho zkresleni a rekl bych ze az s krystalovou hloubkou basu a vysek. Samozrejme da se vse nastavovat. Pouzival jsem moje Sluchatka Creative a Koss. Takze zvuk... terminus technikus >>> "výbo"

No co dal.

Display - display vykazuje znacnou ostrost a kdyz myslim znacnou tak "ZNACNOU" Perfektni kontrast a barvy i na stupni 4 z 11.
    Samozrejme display je znatelne vice bily nez u 410tky. Rekl bych az snehove bily. A kdyz to tak srovnavam se svym LCD v praci tak na max podsviceni (11z11) je srovnatelna bila barva.

System - odezva systemu je velmi ... erhm... "husta"
    Az na nejake potize s napojenim flashek kdy budete mit prvnich 10 sekund prodlevu kdyz kliknete na ikonu noveho zarizeni. Po nacteni je vse ok.

Stylus - je delsi a masivni. Je ze dvou kusu, ale POZOR! Posledni dil uz neni odnimatelny. Takze se nelame!

Prekvapilo me ze PDA ma nabijeni z USB. Jedine plus
    A samozrejme ma tu stupidni (nebo taky super) funkci jako N5++ rada. A to je ze po 3 sekundovem drzeni PDA vypnete a opetovnym stlacenim se startuje PDA jako po restartu. Naopak kratkym stistkem prejde do standby modu. Videl bych to jako fci pro usporu baterie.

Jeste se ozvu ... nezoufejte

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od mckillem
    tak koukam ze ses naprosto spolkojenej ;-) tak uz abych ho taky mel :sarcastic: nasel si na nem nejakou vadu? btw odkoho ji mas?
    PDA mam od Czechcomputeru, ale to uz je trochu off topic. Zatim zadny vady

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

RL_XQ_640x480_1500_128.avi ze stranky TCMP ma cca 115%
    RL_XQ_640x480_1500_128.avi ma cca 158%
    RL_MQB_320x240_512_128.avi ma cca 318 %

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

ok nie je co riesit
    n311 vs. c550
    c550 winner

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Nekde na internetu jsem cetl ze napr. pripojenej flashdisk cele zarizeni docela rapidne zpomaluje ikdyz je jen pripojen a nic se z nej necte...pry treba pri prehravani videa benchmarky klesly az o polovinu (prehravano z karty ne z flashdisku). Tak se chci zeptat majitelu c550ky co je na tom pravdy, protoze pokud by se usb host choval takhle tak by to byla celkem neprijemna vlastnost...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pockame co C560...mel by vylezt do 14 dnů...

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od mi38k
    Nekde na internetu jsem cetl ze napr. pripojenej flashdisk cele zarizeni docela rapidne zpomaluje ikdyz je jen pripojen a nic se z nej necte...pry treba pri prehravani videa benchmarky klesly az o polovinu (prehravano z karty ne z flashdisku). Tak se chci zeptat majitelu c550ky co je na tom pravdy, protoze pokud by se usb host choval takhle tak by to byla celkem neprijemna vlastnost...
    Jako prvni bychom vsichni moc radi videli ten clanek co jsi cetl...

A jinak...
    Usb host je 1.1 takze rychlost cteni a zapisu je tomu adekvatni. Nicmene nezaznamenal jsem zadne zpomaleni systemu ani cteni z SD karty, pri pripojenem Flashdisku Kingston Traveler II 1 GB.
    Je ale nutne pocitac s tim ze to uzira baterii, protoze USBcko se musi napajet.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Lda
    Citace Původně odesláno od mi38k
    Jako prvni bychom vsichni moc radi videli ten clanek co jsi cetl...

A jinak...
    Usb host je 1.1 takze rychlost cteni a zapisu je tomu adekvatni. Nicmene nezaznamenal jsem zadne zpomaleni systemu ani cteni z SD karty, pri pripojenem Flashdisku Kingston Traveler II 1 GB.
    Je ale nutne pocitac s tim ze to uzira baterii, protoze USBcko se musi napajet.

clanek ktery jsem zminoval je na http://palmare.idnes.cz/HardwarePDA/loox_c550_prvni_dojmy060324.html

Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox c550 + BT-339
    Od spoof v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-08-2007, 12:14
  2. Co dokupit k loox c550??
    Od Janikkk v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 19:25
  3. Heslo Loox C550
    Od Kessl Daniel v sekci Fujitsu Siemens Computers