Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 111

Téma: Recezne Loox C550

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak ja teda taky nejsem dvakrat nadsenej z toho, ze do novych Looxu dali jen 3,5 palcove displeje. Porad se nemuzu zbavit dojmu, ze to proste odflakli, coz je pochopitelne, vzhledem k nastupujicimu trendu komunikatoru. Ovsem v primem porovnani displeju neni ten rozdil zas tak velky a da se s tim zit. Mnohem dulezitejsi je pro me kvalita displeje a v tomhle smeru tedy nove Looxy rozhodne nezklamaly. Tezko rict co si o tom porovnani displeju Looxe a Aceru myslet. Videl sem displej Aceru a prisel mi fakt pekny, na tech fotkach ale nevypada zrovna dvakrat uchvatne :?.

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od NU445
    Jinak by me zajimalo, jestli by mi k tomuhle http://www.efsoft.it/WM5bench.htm byl nekodo chopen neco rict.
    No jo no, proste nejde srovnavat VGA a QVGA zarizeni. Takhle bude vzdycky vychazet N500tka mnohem lip, ale ve skutecnosti je N500 jen slaby model s 300 MHz procesorem. Ale samozrejme pokud se pusti do testu kde jsou VGA zarizeni ktera maji "handicap" proti QVGA protoze spotrebuji mnohem vice celkoveho vykonu tak dopadne lepe.

Btw k tem fotkam: Mno je to fakt drsny, ale ja fakt ze vic verim FSC nez Acerum Takze jsem jenom rad, ale ve skutecnosti nevypada n311 tak spatne

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Nu co dodat rozdil je 0.508 cm, ale pozor na uhlopricce!

Tak konečně nám někdo spočítal ten "strašný" rozdíl ve velikosti!
    :yes:
    Když je někdo upnutej jen na značku svého PDA, tak jen kope kolem sebe, kazí druhým radost z jejich nové "hračky" a hledá sebemenší maličkost aby jim přístroj zošklivil ...
    PS: o kvalitě displeye můžeme diskutovat třeba i u zázračného DELLU x51v, ale proč ?...

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Je to jako s autem... kazdy auto je dobry kdyz je Vase

A musim rict, ze kazda hracka za, kterou jste polozily nejake ty kulate penizky je super I kdyz je to treba "shit" od Aceru (jen vtipkuju )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Pepa7: no nevim co spocital, protoze dle meho je jeden palec 2,56 cm a ne 2,54 cm (s touto hodnotou pocital dotycny). Takze dle meho je to:
    3,5" = 8,96 cm
    3,7" = 9,472 cm

rozdil je tedy 0,512 cm na uhlopricce.

Lda: nejlepsi auto - at uz jakykoliv, je vzdycky sluzebni

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

S474N: rozdil je tedy 0,512 cm na uhlopricce.

Já jsem ale počítal s tím že bude mít těch 0.508 cm ! Tak teď ho už fakt nechci

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od S474N
    Pepa7: no nevim co spocital, protoze dle meho je jeden palec 2,56 cm a ne 2,54 cm (s touto hodnotou pocital dotycny). Takze dle meho je to:
    3,5" = 8,96 cm
    3,7" = 9,472 cm

rozdil je tedy 0,512 cm na uhlopricce.
    Mno mozna by jsi si mel poridit tabulky ze stredni skoly, ale palec neboli "inch" je zaokrouhlene 2.54 cm. Jestli mi neveris kup si matematicko-fyzikalni tabulky nebo pripadne pouzij >>> www.google.com.

Takze vsem se omlouvam, ale muj vypocet je spravne

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Btw... rozdily na uhlopricce jsou dost sporadicke, protoze vysledny visualni vjem je dan hlavne zvetsenim celkove-obvodove velikosti, ktera se v tomto pripade zvetsi jen o par milimetru. Ale samozrejme zvetseni tam je to nepopiram.

Po tom co jsem ale videl ty fotky s kvalitou displeye... myslim ze se spokojim s 3.5"

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Napriklad rozdil mezi 15" a 17" monitorem je cca 20% plochy, coz opravdu neni malo! Pomerovat rozdil 0,5cm na uhlopricce je podle me scestne, podstatna je plocha.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

To jsem teda blazen, na skole nas vzdycky ucili 2.56, koukam, ze na google jsou jak 2.54, tak i 2.56, tak to nechapu...

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od S474N
    To jsem teda blazen, na skole nas vzdycky ucili 2.56, koukam, ze na google jsou jak 2.54, tak i 2.56, tak to nechapu...
    2,53999862840074

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Striker
    Napriklad rozdil mezi 15" a 17" monitorem je cca 20% plochy, coz opravdu neni malo! Pomerovat rozdil 0,5cm na uhlopricce je podle me scestne, podstatna je plocha.
    Samozrejme jsem nemluvil o objemu vysledne plochy, protoze v tomto pripade je tak mala, ze jde opravdu jen o psychicky vjem kazdeho z nas

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevim nevim ALe inch je od nepameti 2.54 viz. http://www.google.com/search?hl=cs&q=1inch&lr=

EDIT: sry...prsty byly rychlejsi nez mozek, tak jsem si nevsiml, ze diskuze jeste pokracuje

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Tak opravdu na pdacentrum.cz je už mají (teda měli), včera odpoledne jsem tam volal, měli na prodejně poslední kus C550, další prý dorazí snad příští týden....no a hádejte komu už jde poštou ten poslední kus?

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Budman
    Tak opravdu na pdacentrum.cz je už mají (teda měli), včera odpoledne jsem tam volal, měli na prodejně poslední kus C550, další prý dorazí snad příští týden....no a hádejte komu už jde poštou ten poslední kus?

ME!!!

Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Loox c550 + BT-339
    Od spoof v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-08-2007, 12:14
  2. Co dokupit k loox c550??
    Od Janikkk v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-12-2006, 19:25
  3. Heslo Loox C550