Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

jak na odtranění customizace tmobile z nové rom?

maxtreme (248)|19.3.2006 21:46
dobrý potřeboval bych radu ohledně odstranění customizace z mda varia od tmobile..nahrál jsem teď novou rom..a udělal soft reset během těch 3 sekund po kalibraci..jen nevím jak si mam ted z archivu vybrat jen to co potřebuju..kde ten archiv najdu nebo o co přesně jde?dík za odpověď... ve forech jsem to nenasel jen okrajove informace a ty mi nepomohly..
SpeedyTuning (240)|19.3.2006 22:34
rad bych an vod na decustom mda compactu II..to je neco obdobneho
Dominique (151)|20.3.2006 07:10
1) cti https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4285 - dozvis se podstatne, treba jak by mel vypadat nadpis tematu...
2) zkus treba https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11409
3) je mi spatne
4) 2speedituning: hlavne z tebe, opravdu musis pod kazdy tema napsat alespon jeden prispevek? jak odstranit tmobile z romky je tu napsany nejmin tisickrat, ale marna snaha... zkus smartfoun, mozna ti bude vyhovovat...
maxtreme (248)|20.3.2006 12:06
když chci odstranit customizaci tmobile..a po 3 sekundach po kalibraci udelam soft reset tak že mám tel uplně čístý.. a pak najedu do extrom..tak ty soubory s customizaci s ni vymazu?nebo je jen vymazu z config.txt?nebo je tam necham a nainstaluju jen ty co nejsou custom?
Pavlucha (1496)|20.3.2006 12:11
Z ExtROM si nainstaluj jen co potřebuješ. Rozbor základních CABů z ExtROM je tady, liší se operátorem.
Saman_ce4you (1451)|20.3.2006 22:03
Customizaci T-Mobile zrusis nejlepe nejakou WWE ROM. Nebo muzes zkusit patche na Vario, ktery by teoreticky mohly fungovat..
maxtreme (248)|20.3.2006 22:45
a kde je seženu?popřípadě je ta necustomizovaná rom v češtine?
SpeedyTuning (240)|20.3.2006 22:47
priapdne by mi nevadila ani v anglictine
jarecek_ce4you (161)|22.3.2006 08:47
[QUOTE="maXtreme"]a kde je seženu?popřípadě je ta necustomizovaná rom v češtine?[/QUOTE]

fakticky neexistuje zadna necustomizovana rom, protoze kazda obsahuje nejaky caby v extrom, ktery zarizeni kustomizuji, pokud to clovek po hr nestornuje .. pokud clovek chce nekustomizovany zarizeni, tak neinstaluje extrom (jak bylo uvedeno vyse) .. to ze v extrom mas nejaky caby, ktery nikdy nenainstalujes, te imho palit nemusi

rom v cestine je ta od tmo, ostatni rom se daji pocestit lokalizaci od sunnysoft
Jyrka_V (18)|22.3.2006 10:00
Víte někdo, jak odstranit z IE to automatické spouštění T-zones? To je naprosto frustrujici pokaždé to ukončovat. Nemluvě o tom, že pak blbnou nová okna IE v SBP Pocket Plus.
Ostatni customizaci si chci nechat, v registrech jsem nic nenašel
Jyrka_V (18)|22.3.2006 22:13
Odpovím si sám :-)
Smažete si to v HKLM\Software\HTC\PIEPlug, tam je uvedený odkaz na
T-Zones.
Můžete to nahradit za about:blank

Nebo celý PIEPlug smazat. Pak se nebude ptát ani na to, zda se má připojit k internetu. Nezapomeňte restartovat nebo vypnout Vario podržením tlačítka power déle než 5 sekund. No a funguje to :-)
Vlastislav Šťastný (275)|23.3.2006 17:36
Jednoduchý a účinný řešení. Dík za tip.