Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pomozte mi, prosim, se rozhodnout

bici_ce4you (14)|19.3.2006 00:54
Zdravim vsechny,
v soucasne dobe stojim pred rozhodnutim,jake PDA si vybrat. Dostal jsem moznost vybrat si zarizeni a potrebuji se rozhodnout. Proto bych byl rad za jakekoli vase nazory. K cemu budu zarizeni pouzivat a co od nej tedy ocekavam? primarne jako telefon, musi mit tedy GSM modul, podporu GPRS/EDGE, popripade UMTS. mel by mit BT, Wifi. V neposledni rade asi VGA display. Jak uz jsem psal.primarne budu telefonovat,prijimat a odesilat emaily,pripojovat se pres
VPN do firmy, brouzdat na netu. V soucasne dobe mam zapujceny Qtek 9100,zatim nejsem moc zklamany,ikdyz je obcas pomaly,nekolikrat denne musim udelat SR. Ale to prikladam starsi ROMce. Ale tento neumi VGA, pokukuji proto po qteku 9000 nebo po nejakem dalsim zarizeni. Muzete mi prosim poslat sveho postrehy, zkusenosti se zarizenimi ? Urcite mi to pomuze pri rozhodovani.

Predem diky vsem

Bici
Pavlucha (1496)|19.3.2006 08:37
No, pokud ti nevadi velikost a cena Qtek9000, tak asi neni co resit. Pokud jsi v dosahu 3G site, tak dvojnasob ne ...
Resetum se nevyhnes u zadneho zarizeni a neni to zase takova tragedie.
duffioso (537)|19.3.2006 10:34
pokud chces GSM,wifi a hlavne VGA,tak je Qtek 9000 jedina volba!Bohuzel nic jineho na trhu neni!
bici_ce4you (14)|20.3.2006 23:36
Díky za názory, utvrdily můj názor, že to bude Qtek 9000. Nic jiného, co by splňovalo mé požadavky, jsem nenašel. Zítra ho objednám.

Bici