Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: Geocaching - hra pro malé i velké. Tip na rodinné využití GPS

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Jinak, ucet z geocaching.com se vam zviditelni pro geocaching.cz az po prvni nalezene kesce...
    takze staci jen registracka na geocaching.com a na CZ se to automaticky prevede?

EDIT .. uz jsem odpoved nasel .. uz nic
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

nevite jestli je todle pouzitelne na geocaching?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

No odpoved neznam ale neusetrim si otazku - nepozbyva to pak tak trochu smysl? Nejromantictejsi a nejdobrodruznejsi pri loveni podle mne je nechat si zobrazit pouze smerovy kompas.
    Osobne lovim prave se smerovym kompasem + info o usle vzdalenosti a o rychlosti.
    Na mape si cache zvladne zobrazit kazdy, ovsem pripravi se tim o cast zazitku z lovu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

a co pouzivas na za soft na ten kompas?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Uz mam za sebou taky prvni cache
    Ale mam stale nekolik otazek i kdyz jsem precetl spousty stranek tak me momentalne trapi 2 otazky
    Jedu na dovolenou takze jsem si pochopitelne nasel cache v okoli.Zjistil jsem ze tam je i jedna webcam Ta me zajimala nejvic ale nejak nechpu presny postup u tehle cache.Autor pozaduje pro uznani cache vyfoceny snimek.Ok to chapu.Vsude se jen pise o tom ze musite mit kamarada kterej bude nekde sedet u pocitace a ve chvili kdy webcam udela snimek tak vam ho ulozi a ten pak date na web.No jo ale jak mam zjisti na jakej web webcamera snimek dava?
    U popisu cache to neni ( Jeste me napadlo ze to tam neni treba prave proto ze by si to mohl kazdej v klidku doma stahnout a hotovo, cili myslenka me dovedla k tomu ze asi adresa kam webcam obrazky posila bude primo u ty webcam.No jenomze zase pokud to je jen webcam a neni k ni zadny dalsi popis(jako ze podle autora by to tak melo byt) tak stejne nic nezjistim
    Muze mi stim nekdo poradit! (kdyztak muzu prihodit o jakou cache se jedna)

A druha otazka.Jak je to stim clenstvim na geocaching.cz.Pise se tu ze prihlasovaci udaje z geocaching.com po prvne nalezene cache automaticky pouzit i pro cz.Me to tak porad nepusti.Jak to asi dlouho trva?

EDIT: Tak jsem jeste googloval a nasel jsem stranky na kterych je kamera Takze mam na pul vyhrano ted jeste nekoho ukecat aby to ulozil.Ale stejne me zajima jestli neni jednodusi zpusob jak zjistit kde se obrazky z kamery ukazuji

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Male pismo pri psani sms.
    Od sinco_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 15-08-2010, 12:46
  2. male/velke pismena x500+
    Od grog_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-10-2007, 16:42
  3. Malé zamyšlení nad VGA displeji...
    Od Drummer_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 04-11-2005, 12:26
  4. Malé i
    Od yasmeene2 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-09-2005, 20:25
  5. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-12-2004, 01:48