Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné vypínání Pocket Loox N520

tomastomb (35)|18.3.2006 13:52
Prijemne odpoledne,
mam takove trapeni s N520. Mam ho teprve necely mesic a PDA se samovolne vypina. Vezmu ho ze stolu do ruky a vypne se. Vypne se pouze do rezimu uspani (stejne jako kdybych zmacknul tlacitko power). Puvodne jsem si myslel, ze je problem v pojistce krytu baterky (zadni kryt), ale kryt doleha na pojistku pomerne pevne a PDA se mi v ruce vypne, aniz bych na zadni kryt sahal.
Mate nekdo podobne zkusenosti? Vyresi mi tento problem v servisu a jak dlouho prumerne servis tyto reklamace resi?
Cetl jsem si jiz diskuze na toto tema, ale vzdy debata sklouzla pryc od problemu, proto jsem se rozhodl zalozit nove tema.
Moc dekuju za radu,
Tomas.
pslany (130)|18.3.2006 19:50
Provedl jsem prenastaveni Active Sync podle rad ve foru ale problem se nevyresil a stale trva ... uz jsem to vzdal, az nebudu mit nekde nutnou cestu poslu do Prahy na reklamaci uz jsem s nima mluvil
S474N (660)|18.3.2006 20:33
To spise vypada na nejakou mechanickou zavadu, kdyz se vypne pri chyceni rukou.
pslany (130)|18.3.2006 20:43
No mi rekli ze to bude asi deska, pozoroval jsem to i pri pripojenem synchronizacnim kabelu, kdyz jsem s nim zahybal u konektoru
DaMaSig (107)|23.3.2006 12:46
Mě se zas stává že PDA vypnu krátkým stiskem tlačítka Power ale znovu ho již nezapnu, jediné řešení je reset. Navíc poslední dobou sem i dost rychle při vypnutém PDA vybíjí baterka takže taky plánuju cestu do GCC na reklamaci.
Ze začátku jsem ještě pozoroval že při zmáčknutí PDA z boku se mi rozostřil na chvilku obraz ale poslední dobou už se tenhle jev neprojevuje tak nevím asi jsou tyhle zařízení velmi citlivé na jemné držení nebo vyzařuju nějaké vlny které mi ruší :D
tomastomb (35)|23.4.2006 16:29
Tak uz je PDA zpatky ze servisu, v servisu bylo 16 dnu, takze docela rozumna doba. Byl vymenenej dil main board, takze problem se samovolnym vypinanim se jiz neprojevuje. Jenze jsem objevil problem novy - PDA se pri sleep modu (uspane pda) vybiji a prijde mi, ze docela hodne. Je to asi 20% za 24 hodin - kdyz pda nepouziju. Kde muze byt problem? Muze to byt chyba softwaru, nebo mam opet kontaktovat servis a nebo to je normalni? :?
Diky..
frogale (447)|23.4.2006 16:40
Musis nastavit ActiveSync v PDA.. probiralo se to tu uz mooockrat
tomastomb (35)|23.4.2006 16:51
[QUOTE="frogale"]Musis nastavit ActiveSync v PDA.. probiralo se to tu uz mooockrat[/QUOTE]

To uz mam, ted to jeste kontroluju, ale vypada to, ze to mam spravne :(