Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ACER N300 po flashnutí

Jasper77 (11)|17.3.2006 11:39
Podle návodu jsem flashnul SW a pristroj se zda byt funkční na 100% ale zjistil jsem malou chybičku. V menu nastavení - podsvícení se při vstupu zvětší přes celou plochu a tudíž nelze zavřít, tedy nepřišel jsem na způsob, jakým by se to zavřít dalo. Ale při vstupu přes ikonu baterky horní liště se konfigurace podsvícení zobrazuje standartně. Má někdo nějaké rozumné vysvětlení proč tomu tak je????
Karlík_oldd (15)|17.3.2006 18:30
Stalo se mně něco podobného, ale při vstupu do Systémových informací, ne v podsvícení. Scházela horní lišta s křížkem a obrazovka nešla ukončit. Musel jsem udělat soft reset. Následně po instalaci dalších programů se PDA velmi zpomalilo. I 2 až 3 vteřinové pauzy po kliknutí než se začalo něco dít. Hlavně v menu to bylo velmi nepříjemné. Rozhodl jsem se ještě pro jeden hard reset, další instalaci a od té doby to chodí super.
aleph1 (45)|17.3.2006 23:44
Taky se mi stalo to s tim oknem podsviceni.

Dal po upgradu pri zapnutem wifi a kliknuti na ikonu wifi v pravem dolnim rohu, se otevre menu a po chvilce samovolne zmizi, to predtim nedelalo.
Pri vypnuti wifi pres tu novou polozku v Today neprestane blikat modra ledka.
infovir (28)|18.3.2006 00:06
To neni vsechno - u mne se objevily jeste dalsi chybicky:
Pokud dojde k upgrade firmware, tak s dodavanou lokalizaci InterWrite Pro 9 nelze vstoupit do nabidky pro zadani hesla a kdyz jsem jej mel predem nastavene, jsem po startu vyzvan k jeho zadani, aniz bych mel k dispozici klavesnici... Zaroven se take prestane ukladat napr. nastaveni tykajici se timeout pro podsviceni klavesnice...

Nema nekdo nejake info?
VoDo (87)|18.3.2006 09:54
taky si ten muj nepamatuje timeout nastaveni podsviceni a navic se mi kazdou chvili, kdyz na nej nesaham objevuje obrazovka se zadanim hesla. Takze jsem ho deaktivoval. Mozna jsem si mel nechat funkcni ROM, kterou jsem mel pred upgrade:mad: Jediny co je dobry, je, ze mi ted nezere pamet jako pred tim, mam tak cca o 10MB vic nez pred upgradem
infovir (28)|18.3.2006 09:58
Mluvil jsem s lidmi ze SunnySoft z Brna a pry to bude vyreseno pres upgrade lokalizace, ktery v Praglu pripravuji...
xmike_ce4you (183)|19.3.2006 00:44
Vám, ktorí Acer n311 flashli na novú verziu, ako funguje? Už žiadne zatuhnutia systému, pri ktorých by bolo treba vybrať baterku?
VoDo (87)|19.3.2006 07:49
2 xmike> muj acer je po flashnuti rychlejsi a zere min pameti, nepada nekouse se
Tomáš1522 (46)|19.3.2006 09:57
Taky se mi zdá , že po flashnutí je trochu pomalejší , ale 100x stabilnější. Předtím jsem musel každou chvilku dělat SR:evil:
Tomáš1522 (46)|19.3.2006 09:58
Snad se to vyřeší novou verzí lokalizace
aleph1 (45)|19.3.2006 14:14
Me se naopak zda, ze po flashnuti na novou verzi je mene stabilni. Musim delat celkem casto soft reset protoze zarizeni bud prestane reagovat anebo reaguje na ovladani jen castecne, coz se predtim nedelo. Ale je pravda, ze predtim jsem nepouzival BT-GPS.
beecher (9270)|19.3.2006 20:55
Pokud se vam zda, ze je to pomalejsi, doporucim to zkusit flashnout znova (pokud to jde). Vetsinou si to pak lepe sedne...
staramama (24)|26.3.2006 19:39
zmenila sa po flashi najako graficka vykonnost? Tzn. ako vam idu po flashi filmy? Je to stale hroza alebo sa to zlespilo?
timmynovak (100)|26.3.2006 20:22
Mé poznatky po upgrade:

* chybička se zadavanim hesla --> jak jiz bylo receno, jde zadat osobni heslo (problikne dialog se zadavanim a zase se zavre). Na reseni jsem zatim neprisel. Pokud jsem mel heslo pred instalaci lokalizace, neprosel jsem pres instalaci, nebot jsem nemel jak po restartu zadat heslo:-)
* obcas se mi objevi dve ikony BT v pravem dolnim rohu a pak zase zmizi
* u systemovych info mi zmizela horni lista, pomohl jen SR
* cca o 15 MB vice volne pameti (lepsi uvolnovani?)
* pocit - vetsi stabilita
* pocit - mnohem mensi vykon, zejmena graficky
aleph1 (45)|26.3.2006 21:50
Coz zalozit tema, kde by se shromazdovaly nalezene chyby?
timmynovak (100)|29.3.2006 16:17
dalsi problemek - nesly spustit kontakty, ani na primo, ani presrychle volby. pomohl SR.
_blackBone (271)|29.3.2006 16:47
nechci to zlehcovat, ale me semtam neco nejde spustit ani na notebooku, matne si vzpominam, ze se mi to nekdy stalo i na pda ... spis bych to bral jako vlastnost WM ... (pokud se to tedy nestava pravidelne)
timmynovak (100)|30.3.2006 09:44
asi jo:-)
hanysek3099 (115)|30.3.2006 21:15
Takže dneska mi konečně od Aceru došlo nové PDA za to které jim v servise někdo šlohl:D Zůstala mi kolébka navíc, pouzdro atd. takže jsem na tom nakonec vydělal :yes:
Tak a teď k věci: nové PDA již je přímo s novou verzí ROM a novější lokalizací od sunnysoftu, stabilita každopádně lepší než u předchozího, hlavně s BT již nemám problém. Rychlost mi připadá stejná, video se bohužel nepolepšilo ani o kousíček, stále to na full screen a vyšší rozlišení nepůjde:?
Takže teď už jen doufám že to bude vše ok a budu moct jen pohodově pracovat
BTW: jediné co mě dostalo byla totální likvidace folie Brando kterou jsem nalepil tak blbě až jsem ji mohl zahodit a objednat novou, holt není nad šikovné prstíčky
:D
_blackBone (271)|31.3.2006 09:54
nevim, jak moc tu folii mas ponicenou, ale pokud jde jen o tu lepici vrstvu, nekde na tomhle serveru byla diskuse o tom, jak se umyje teplou vodou a je jak nova :$:
hanysek3099 (115)|31.3.2006 11:18
hmmm bohužel u mě to vypadá na zmetek z výroby, zůstala tam nalepená papírová samolepka a nešla dolů. po nasazení jemného násilí šla folie do kytek :D
No nic objednal jsem pro jistotu dvě různé typy tak uvidím, je zajímavé že na N50 jsem to dělal dvakrát a pokazdé v pohodě a tady smůla:no:
timmynovak (100)|2.4.2006 10:59
Tak nevim, nevim... Nejen ze jsem prisel o data kvuli internimu backupu (nepomohlo zadne reseni zd epopisovane, vzdy na 100 procentech to napsalo error pri zapisu), ale zjistil jsem, ze popisovane chyby, ktere jsme dosud prikladali vseobecne lokalizaci nejsou lokalizaci. I bez lokalizace:

1. dojde ke ztrate horni listy pri nekterych cinnostech
2. dojde k vytuhnuti v nekterych cinnostech
3. zobrazuji se dve ikony BT
4. PDA tvrdi, ze se nepodari nastartovat BT, protoze je malo pameti a pomuze jen HR

No, pekna masinka, ale zacinam mit pocit, ze se toho fakt asi zbavim. Mi nevadi, ze treba interni backup nenabizi tolik, co komercni, ale mel by k certu fungovat! Jinak je to prodanej zmetek.
ddano (122)|3.4.2006 08:15
to hanýsek:
akú novšiu lokalizáciu od Sunnysoftu máš na mysli? to by ma celkom zaujímalo ...