Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nereagujici bocni klavesy

Viktorcd (21)|17.3.2006 00:23
Dobry den,nainstaloval jsem si do qtek 9000 verzi InterWrite Pro 90 ,zkusebni 14verzi,pokazde se mi po dobe asi 1hod zablokovali klavesy na boku pristroje (zeleny a cerveny telefonek) prestanou reagovat,toto jsem opakoval nekolikat i v kombinaci s mekym a tvrdym restartem,vysledek byl stale stejny poradite mi nekdo.qtek je kupovany v cr a verze soft. je R 1.03.00 , G 42.36.P8 ,D 1 .13.64.WWE :?:
Red Dwarf_ce4you (187)|17.3.2006 11:46
No mě boční klávesy blokoval program psShutXP. Ani jsem ho nemusel použít, stačilo na něj omylem omylem kliknout a hned zase přes cancel vylézt a boční tlačítka si ani neškrtla. Pomohl až soft reset. Teď mi tlačítka blokuje WAD :sarcastic: A pomůže zase jen soft reset. Nemáte tam nainstalováno kromě té češtiny něco jiného?Bez češtiny tlačítka fungují i déle než 1 hodinu?
Viktorcd (21)|18.3.2006 19:33
To me take napadlo ale zkousel jsem to i po tom tvrdem restartu na holem Win. bez cehokoliv navic aje to stale stejne dokonce jsem se pokusil ze zoufalstvi o instalaci cestiny urcene pro qetek 9100 ale bylo to opet to same a k tomu jse mi spatne prepsali radky v nastaveni vypinani klavesnice,uz jsem z toho fakt spatnej.:(
zidane_ce4you (244)|23.3.2006 13:54
Dobrý den,
jeden uživatel nás s tímto problémem již kontaktoval, snažili jsme se to prověřit, ale problém jsme nenašli.
Nepodařilo se nám to ani nasimulovat.
Několik kolegů používá aktivně jak Qtek9000 tak 9100 a problém se u nich zatím nevyskytnul.
Pokud víte jak zaručeně tuto disfunkci nasimulovat tak dejte vědět.