Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345
Zobrazené výsledky: 61 až 64 z 64

Téma: MMS na MDA

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od TiborXDA
    Jasně... A když už to mám i na SD kartě ? Stáhnul jsem si i NK. Bootloader se startuje ON/OFF+RESET a dál ? jaký je postup ???
    Ten upgrade na SD kartu musis na desktopu nahrat pomoci aplikace XDAtools (stahnes z xda-developers.com a pozor - myslim ze se tim smazou vsechna data na karte), pak pri restartu MDA samo pozna, ze na karte je upgrade a zepta se, jestli ho ma nacist. To uz jen potvrdis a zacne se zapisovat rom.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Aha ... tak tady asi bude problém :-( Mě se zdá, jsem někde četl, že to jede pouze přes RS232 nebo čtečku karet ... já jsem pouze na kolébce ! :-(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2003

Na zavedeni nove verze ROM ti staci pouze jiz zminovany programek XDAtools. Pouze na kartu si data musis zavest na PC. Nepotrebujes ani kabel ani kolebku.
    ROM si zajisti s koncovkou *.nb1

Mira

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tak jsem provedl upgrade ROMky, ale MMS se tváří pořád stejně :-( Může mi někdo vypsat konkrétní nastavení MMS pro T-Mobile a jeho MDA. Dík !!! T.

Strana 5 z 5 PrvníPrvní ... 345