Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 64

Téma: MMS na MDA

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od mrmobil
    Na Oskar Data Lince odpověděli vyhýbavě, že u odblokovaných telefonů jsou potíže.
    .. to je tedy moooc hezke oduvodneni :O ... no, asi to bude chtit chvili vyckat nez Oskari svoji novou sluzbu odladi ... zatim Vas to moc mrzet ani nemusi nebot posilat Oskarovy MMS do jinych siti taky moc nejdte (Vice napr. zde).

PavelR.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od xda_oskar
    Ovšem po uložení jsem si chtěl zkontrolovat nastavení a zjistil jsem, že v poli heslo je místo 3 hvězdiček mnohonásobně více.
    ... to je standardni bezpecnosti "feature"- tj. nikdo nepozna jak je vase heslo dlouhe.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Díky za odpověď. Ale když mám vše nastavené podle Oskara, tak proč se nemůžu připojit. Píše mi to že modem byl odpojen a že mám zkontrolovat číslo a konfiguraci. Děkuji za odpověď.ops:

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

já jsem se o připojení pokoušel s Anny Way MMS od Materny
    Ten SW by mě zajímal? Můžeš poskytnout??? info@msweb.cz když tak ...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od mouseman
    Kolego...( Od ceho si myslite, ze je tu implementovana moznost Soukrome Zpravy? podobne zadosti spis neverejne, prosim...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Kolego...( Od ceho si myslite, ze je tu implementovana moznost Soukrome Zpravy? podobne zadosti spis neverejne, prosim...
    Nevidim jediný důvod proč bych se nemohl VEŘEJNĚ zeptat na dostupnost SW?? Vůbec ho neznám (a možná i ostatní ho neznají) a tak mě zajímá jestli je to freeware nebo kjde se to dá stahnout nebo co a jak! Tak proč bych na to měl používat soukromé zprávy? Opravdu nevím v čem je problém ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno prave - ono neni jasne jestli to je freeware a tak nikdo nevi... Co kdyby to byla plna verze? Pak by jste si byval zadal o ni... A tohle forum neni o warezu...
    Chapejte - co kdyby si to nekdo spatne vylozil a pak rozsiroval ze je tu warez? Pavel by pak jako majitel mohl mit problemy, a to neni fer, nemyslite?

Registrace
    Aug 2000

OK, zareagoval jsem trochu prehnane, omlouvam se. Timto se prosim navratime k tematu MMS a Oskar.

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od darthpet
    Mno prave - ono neni jasne jestli to je freeware a tak nikdo nevi... Co kdyby to byla plna verze? Pak by jste si byval zadal o ni... A tohle forum neni o warezu...
    Chapejte - co kdyby si to nekdo spatne vylozil a pak rozsiroval ze je tu warez? Pavel by pak jako majitel mohl mit problemy, a to neni fer, nemyslite?
    Ano, ja naprosto chapu, ze tohle forum neni o warezu, mozna jsem nespecifikoval dost dobre svuj prispevek, ale prave proto jsem uvedl soukromy email pro pripad toho, ze ten sw neni zrovna free ... uz ale koncim a vracim se k tematu MMS ...

Registrace
    Aug 2000

Kdyz uz se bavime o MMS, zna nekdo nejaky rozumny duvod, co s MMS delat? Kdyz odmyslime uchylarny, kterymi nas krmi TV reklama, tak zatim jediny slusny napad byla ta Euroteli pohlednice z dovolene. Ovsem jak jsem nekde cetl (a videl foto z telefonu), tak je to spis zajimava raritka nez nejaka skutecne pouzitelna sluzba...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od mouseman
    já jsem se o připojení pokoušel s Anny Way MMS od Materny
    Anny Way MMS, zde máš

link.
    Dobré je, že tento .cab neobsahuje při instalaci žádná "t-mobile" nastavení, na tomto linku je tento program volně ke stažení, jinak je myslím placený,
    ...
    a pozor, již se mi podařilo připojit, i přes tento program, ale zatím neodesílá ..

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Kdyz uz se bavime o MMS, zna nekdo nejaky rozumny duvod, co s MMS delat? Kdyz odmyslime uchylarny, kterymi nas krmi TV reklama, tak zatim jediny slusny napad byla ta Euroteli pohlednice z dovolene. Ovsem jak jsem nekde cetl (a videl foto z telefonu), tak je to spis zajimava raritka nez nejaka skutecne pouzitelna sluzba...
    ... víš, myslím si, že jsme tady všichni určitým způsobem "blázni" a občas jde pouze o to, za každou cenu vyzkoušet, jestli některé ty věci na těch našich přístrojích fungují, protože .."co kdyby"..a když zjistíme, že ano, jdeme od toho, protože jsme zkrátka tento "limit" pokořili...
    a trošku vážně, Oskar sliboval původně velmi zajímavé ceny, což se zatím nepotvrdilo, ale jinak, když odhlédnu od ceny, nabízí docela zajímavé zprávy v "mms"

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

co s MMS delat?
    No, asi nic co by clovek MUSEL, podle me je to opravdu jen pro zábavu. Já osobně jsem poslal v zivote 1x MMS zpravu, ale obcas jsou situace kdy bych poslal dalsi (nerozeniny, dovolena) v situacich, kdy mam pocit ze obycejna SMSka je proste moc obycejna!
    Ta sluzba MMS -> klasická pohlednice vypadá zajímavě, cena není až tak hrozná, ale také jsem četl že kvalita dost pokulhává a celý výsledek je spíš ostuda než potěšení! Máte s tím někdo zkušenost?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ma to i sve stranky www.poslifoto.cz, tam je mozno posilat za priblizne stejnou cenu i normalni fotky z digitaku. Majitelum ErrorTelu se poslane pohlednice zauctovavaji do mesicniho vyuctovani. Zkousel jsem to asi pred 10 dny a od pokusu jsem upustil neb to nemeli uplne doladene a nesel tam videt nahled pohledu (coz je pri editaci jeho vzezreni celkem zavazny nedostatek). Od te doby uz me to nejak preslo tak nevim jestli uz to opravili... Jestli mate zajem tak tam mrknete...

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od xda_oskar
    Já používám Dataphone a Oskara.

Mám WM2003 a přidal jsem si připojení MMS.
    ..nevím jistě, ale měl jsem dojem, že jsem četl, že Eurotel ve svém MDA, resp. Dataphone, firmwareově "mms" nepodporuje ...

..jak jsi do Dataphonu dostal WM 2003 ???

Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední