Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 142

Téma: Pocket Loox N560

vicky_ce4you
    Guest

Oplati sa pockat do Pocket Loox N560 ? Pozeram ze sa predava za 400 EUR, co neni o az tak vela viac ako za momentalne mnou vyhliadnuty Asus A636GPS.

Dik za info.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Mám pocit ,že ta cena má být cca 400 - ale liber

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Nemusíš už čekat, u nás se prodává za 14 029 Kč tady: http://www.pdacentrum.cz/GoodsDetail_LS.asp?nDepartmentID=129&nGoodsID=2328 &nLanguageID=1

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Pánové,zamiloval jsem se do Looxe N 560,ale mám jeden problém-za 14 dnů odjíždím do zahraničí a v internetových obchodech je dodací lhůta vesměs 2-3 týdny.Kde by se dal koupit aby mi přišel nejpozději do 2 týdnů?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od čechi
    Pánové,zamiloval jsem se do Looxe N 560,ale mám jeden problém-za 14 dnů odjíždím do zahraničí a v internetových obchodech je dodací lhůta vesměs 2-3 týdny.Kde by se dal koupit aby mi přišel nejpozději do 2 týdnů?
    Tak to asi nestihnes - jeste se neprodava (bude pry v pulce dubna)

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Neviete mi poradit, ci je kablik USB client/host obsiahnuty v baleni N560? Ak nie je, nasiel som ho v dokupitelnom prislusenstve pre radu 7xx (okolo 700Sk) ale netusim, ci je kompatibilny aj s radou 5xx. Dakujem

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Součástí balení to myslím není.. A s řadou 7xx to kompatibilní je (na 99%)..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

hoj...mno jsem na tom s N560 stejne.Taky jsem ho vyhodnotil jako nejlepsi (wifi, bluetooth, 3,5jack a SD slot nahore, GPSsifstarIII(zadna vystoupla antena jako u MIO produktu, 624MHzCPU, 128/64pameti a prej VGA display..ale s tim bych moc asi nepocital..uvidime!), co se za urcity peniz da koupit. Sehnal jsem n560 jeste levnejsi nez tu pisete, doporucuju brnensky CYBEX , maji vydejni sklad i v Praze a Ostrave.
    Cena FU-SIE LOOX N560 je 13.589,- s DPH ..takze s SanDisk SD 2GB me to vyslo na nejakych 15966,-s DPH..pohoda. Toto je cena kterou neakceptoval ani prazsky Alzasoft, a muzete bejt v klidu,lepsi cenu jsem nesehnal) Ted uz jen nezbyva nez cekat. Mam potvrzene primo od nejakeho produkt managera Cybexu, ze bych tuhle masinku i s SDckem bych mohl mit 20.4 v vydejnim skladu v Praze...takze to chce pevne nervy) Driv to pre urcite nehrozi...takze pokud "Čechi" jedes do ciziny tak si to radeji kup az tam, tam to mozna bude jeste levnejsi nez v ČR.Pochybuju ze to v ČR nekdo sezene do 14 dnů/ Ale urcite by mi nevadilo kdyby to prislo driv...)

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od jt
    ... a prej VGA display..ale s tim bych moc asi nepocital..uvidime!) ...
    VGA display to určitě má!!

Kód:
    Hlavními přednostmi je VGA displej, integrovaná GPS s čipem SiRF Star III, ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dle meho názoru je kabel kompatibilni - hned jak se tato masinka objevi tak si ji koupim - kabely muzete po te objednat viz muj podpis.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

to Atomion...super...dik za info! tim lip...uz se na nej tesim)

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Myslite, ze N560 je totozna s C550 jen ma navic GPSKu? Jde mi hlavne o display.. u C550kdy ho vsichni vychvaluji, ale aby tady nebyl horsi ( Nemate ji nekdo uz?

Edit: dodaci doba cca v polovine dubna overena..

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Není to totožné.. Jsou to dvě (odlišné) modelové řady.. C series a N series..
    Podrobnosti zde:
    N series
    C series

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No to mi preci nepomuze
    Logika by dala, ze kdyz je to stejna krabicka, tak FS nema duvod do jedne davat jiny display nez do druheho.. at uz se jedna o jakoukoliv radu..

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

V současný době někdo těžko zjistí jestli maj stejný display, když bude až v polovině dubna. Ale řekl bych že asi budou mít.
    Proč by tam dávali jinej, když by je mnohem levnější dávat do dvou VGA modelů stejný display, než dva různé... A je jedno jestli je to řada C nebo N. Řada C je v podstatě řada N jen je bez GPS.

Strana 1 z 10 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Loox N560 - prasklý display
    Od Apfik v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 21:12
  2. Velkou kartu pro Pocket Loox N560
    Od vasekv_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 23:03
  3. FSC Pocket Loox N560 nebo MIO P550 GPS
    Od Martin75_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 10:15
  4. ActiveSync a Pocket Loox N560
    Od Bulldog_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 17:13
  5. FSC Pocket Loox N560 - specifikace
    Od beecher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 12:51