Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 142

Téma: Pocket Loox N560

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

tak uz ho mam taky objednanej....tesim se na nej moc ]

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

jedine co me stve je ze FSC maj svuj synchronizacni kabe(konektor)...jako kdyby nemohli nechat mini USB co ma kazdej fotak ci PDA....skoda:disgusted:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

CYBEX to udělal chytře - navnadil - přijal objednávky - a už tam máme dobu expedice 1 týden:

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Ja Vam to rikal ... dostupnost pro CR je 18.4.:no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od jt
    jedine co me stve je ze FSC maj svuj synchronizacni kabe(konektor)...jako kdyby nemohli nechat mini USB co ma kazdej fotak ci PDA....skoda:disgusted:
    A to by jsi do toho mini usb byl schopen nacpat tohle vsechno?

26 USB data + HOST
    25 USB data - HOST
    24 Ext audio select(Low Aktiw)
    23 Cradle CHG_ENB
    22 Linker Audiokanal -Audio out left
    21 GND (9 Way - Pin 5)
    20 Rechter Audiokanal -Audio out right
    19 Cradle 3V
    18 DCD (9 Way - Pin 4)
    17 DSR (9 Way - Pin 4 (loop back in plug))
    16 DTR (9 Way - Pin 6 & 1 (loop back in 9way))
    15 RTS (9 Way - Pin 8)
    14 CTS (9 Way - Pin 7)
    13 TXD (9 Way - Pin 2)
    12 RXD (9 Way - Pin 3)
    11 USB Supply +/- Host (sugg +)
    10 USB Supply +/- Host
    9 USB data + CLIENT
    8 USB data - CLIENT
    7 USB Supply + CLIENT
    6 USB Supply - CLIENT & Supply In -ve (GND)
    5 Supply In +ve
    4 Supply In +ve
    3 Supply In +ve
    2 Supply In +ve
    1 Supply In -ve (GND)

Tedy pokud predpokladame ze zapojeni konektoru zustane stejne jako na 720 nebo 520

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

pepa7 / zuhlic: mno ja mam celou dobu v objednavce, dobu expedice 26.4 (Praha), jen tam porad plasej s dobou dodani u vyrobku. Takze uz si zvykam ze to fakt budu mit az 26.4.o) Jinak Cybex je po TS BOhemia ...ZATIM ..nejlevnjsi...takze to uz nejak vydrzim)

Šeba: mas pravdu..nenacpal) Nemam zas tolik informaci, jelikoz jsem v PDA zacatecnik) Dik za info

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tady mate recenzi prelozenou do anglictiny, jsou tam benchmarky, ktery jsou v ledacems i horsi jak C550.. no skoda no..
    http://translate.google.com/translate?u=http.....language_tools

Edit: tohle je taky zajimavy.. hlavne ten ovladac:
    http://translate.google.com/translate?u=http.....2Flanguage_tools

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Super...diky za info. Jen ty benchmarky) N500 je na tom lip. Pritom ma o polovinu slabsi CPU,pameti ma 64/64, je bez VGA, nema WI-Fi ani Bluetooth...a hlavne je o polovinu levnejsi Tak teda nevim...
    Sam to vsechno objektivne nemuzu posoudit protoze nejsem dlouho v oboru. Je tu nekdo kdo mi to osvetli:?:
    Trosku me to zvyklalo, ikdyz nevim na kolik muzu verit recenzim...

btw...ten druhy odkaz odkazuje na to same..

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

...nic...stornuju N560 za 13565,- a kupuju N500 za 8084,- ..nema sice VGA display,ma jen 312MHz CPU, 64/64 ROM/RAM, nema ani WIFI ani Bluetooth a problem s GPS mam vyresen tim ze mam MIOMAP V5 zapadni Evropu + (CZ+PL)eng..ktera ma prepnuti na "chuzi".

Rozhodl Benchmark co zde odkazal Frogale...dik men..usetril jsi mi polovinu penez ktere radeji investuju do upgrade PC:yes:

Ani N520 mi nevyhovuje..idkyz je prakticky totozna s N500 jen ma 128/64 ROM/RAM a Wifi navic...kdyby mela sak*a misto Wi-fi ...Bluetooth..tak bych o tom mozna premejslel..protoze ma 128/64 pameti.

...hezky jsem to vykoumal co?

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

No podle me si to teda moc nevykoumal. VGA displej je proste VGA displej, do QVGAcka bych sel jen za predpokladu, ze by to bylo MDAcko. Kazdy ma ale pravo volby a ja ti ho neberu. Jenom nechapu, ze ses rozhodnul jenom na zaklade benchmarku. Mne prijde, ze Loox n560 na tom teda vubec neni spatne. Jasne v testu grafiky je na tom zdanlive hure, ale musi se brat v potaz, ze se jedna o VGAcko, Loox 720 mel taky pod 1000 a nikomu to nevadi. Takze bych ty benchmarky nebral zas tak vazne, 624Mhz procesor musi v pohode utahnout i VGA displej .

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jo sorry uz jsem ten druhej odkaz opravil...
    http://translate.google.com/translate?u=http.....2Flanguage_tools

VGA display ma mnohem vic bodu, proto jsou benchmarky spatny.. u 718ky co jsem videl se viditelne prekresloval display zeshora dolu.. ale to se da prekousnout.. myslim ze to bude ok

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

to Dzejkob... jasne ...jenze ja si vlastne uvedomil ze ani nepotrebuju VGA, nepotrebuju Wi-Fi a Bluetooth. Procesor mi v pohode staci 312, ramky taky prekousnu. Na to GPS a kancelarinu mi N500 bohate staci. Proste jsem si uvedomil ze je pro me nesmyslne vyhodit 13 tacu za to co bych stejne nevyuzil.
    Jasne ten VGA display bych bral, ale zbytek je mi fakt na nic. Klidne jsem si mohl koupit treba slusnyho Acera N311, ale ten nema zase GPS. Proste to nebudu komplikovat a beru N500. Jak jsem rikal radeji udelam poradnej upgrade PC, ktere urcite vyuzivam daleko vic nez PDA. Mimochodem..zda se ti ze 2200CPU, 512/400,AGP ATI 9800..si nezaslouzi upgrade?) Kazdopadne respektuju tvuj nazor...

Lda Lda je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

. Klidne jsem si mohl koupit treba slusnyho Acera N311, ale ten nema zase GPS.
    No acer n311 neni zrovna jedno z tech slusnejsich PDA. Resp. co se displaye tyce

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

LDA...no jasne relativne slusny) v urcite cenove relaci...o)
    ...hezky "tapetujes")

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

..Sakra..a to jsem myslel ze Cybex to ma nejlevnejsi) Mas to kamo o cca 200 levnejsi. Jak na to koukam...cim dal od Prahy..tim levnejsi! Jinak pouzdro by nejake melo byt v baleni. Taky na 560 cekam a cca v patek bych ji uz mohl mit, dam vedet, jestli ho budu mit driv jak ty) A folii?..to neporadim)
    jj, tady je za 13.241,- Kč...

Strana 3 z 10 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pocket Loox N560 - prasklý display
    Od Apfik v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 20:12
  2. Velkou kartu pro Pocket Loox N560
    Od vasekv_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-07-2007, 22:03
  3. FSC Pocket Loox N560 nebo MIO P550 GPS
    Od Martin75_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-01-2007, 09:15
  4. ActiveSync a Pocket Loox N560
    Od Bulldog_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2006, 16:13
  5. FSC Pocket Loox N560 - specifikace
    Od beecher v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 06-04-2006, 11:51