Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 48 z 48

Téma: Pujcovna PDA - co si o tom myslite?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

podle me je to spatny napad, mozna by se dalo uvazovat o pujcovne pouze v obchode, napriklad pujceni na hodinu, ale to je podle meho take velice stratove, kazdy si muze zarizeni osahat v kteremkoli vetsim obchode
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Nekdo tu psal, ze ma pojisteny NTB ... Nemyslim, ze by sla udelat prijatelna pojistka na veci, ktere jsou urceny na vydelecnou cinnost. A pujcovna je asi ten nejhorsi pripad.

Taky myslim, ze neni nutne urcovat dobu zapujcky. Nekdo to chce na dovolenou a ma 4 dny, nekdo ma 14 dni.
    Nejpouzitelnejsi se mi jevi GPS, mozna WiFi, pametove karty ...
    A asi to bude spise sluzba verejnosti, nez primerene ziskova vec. Jak bylo psano vyse, bylo by to hezke jako soucast nejakeho e-shopu, lide by to snad ocenili.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

1. o půjčovnu bych určitěm zájem měl, otázkou je jak by se zařízení dostalo ke konečnému uživalteli,což je třeba zájemce z jakéhokoliv koutu republiky, nicméně by možná stálo za to "přijet" za půjčením někam blíž ke zdroji, do nějakého většího města. Pár hodin někde v klidu v kavárně by mi asi stačilo.
    2. podle mě by se mělo jednat o procenta z ceny, myslím že by se dalo diskutovat o 3 % z ceny
    3. jak jsem již výše uvedl, stačil by na osahání den, nebo pár hodin někde v kavárně, pokud jde o první dojmy, vyzkoušení toho co by mě na tom konkrétní zařízení nejvíce zajímalo
    4. o půjčení příslušenství bych měl zájem asi častěji než o samotný přístroj, který je přeci jen trvanlivější. Ozkoušení si GPS, nebo dalších periferií je fajn nápad, ale jeho půjčení bych si představoval na dleší dobu než jeden den.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 31-05-2007, 15:37
  2. HP 2490 co si myslite?
    Od miko3891 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-09-2006, 10:08
  3. co si myslíte o N50?
    Od Chrasty_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 13-12-2005, 16:35
  4. Co myslíte, jakou folii koupit na MDA III ?
    Od merlin_cz_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-03-2005, 13:56
  5. Co si myslite o HP jornada 525 za 149,- euro.
    Od v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 03-09-2002, 09:30