Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Prosím o radu při platbě kartou do zahraničí

 1. #1
  Nováček
  Registrace
  Jan 2006
  Příspěvků
  30

  Přátelé - kamarádi -
  nevím, zda nebude můj dotaz shledán zbytečným, avšak hledal jsem na foru pod různými obměnami hesla typu "platba/y/ - placení kartou/ami apod, avšak odpověď jsem nenašel. A já bych potřeboval poradit v jedné věci:
  Chtěl jsem PIM, co by mi vyhovoval = vybral jsem si PocketBreeze od SBSH. Na jejich stránkách jsem si nainstaloval trialovou verzi. Ta mi nyní vypršela a hlásí se mi pořád o registraci. Po Vašich zkušenostech jsem zvolil koupi programu u PocketGear, jako začátečník musím říci, že vyřízení objednávky mě navedlo jako typického analfabeta naprosto přesně, objednávku jsem vytiskl a nyní:
  1) byl tam u ní i download programu - je to ještě trialová verze, když jsem jim již dovolil si penízky z účtu odebrat? Podle logiky ano, co kdyby na účtu nebyly?
  Mám tedy čekat na klíč k registraci? Jak se trial dozví mé uživatelské jméno, které k registraci trial stažený s SBSH.net požaduje? A já ho neuváděl?
  Přeinstalovávat současný trial staženým z objednávky se mi nechce - co kdyby už nefungoval - a byl na objednávce fakt trial?
  2) Další jsou logovací údaje - udávám adresu do zaměstnání (u nás na vesnici je s poštou potíž) - avšak ta nesouhlasí s adresou účtu v bance - má to nějaký vliv na pravdivost údajů na kartě a tudíž i její platnost?
  Není někdo z Vás bankéř, aby mi poradil?
  Asi se ptám jako blbec, ale bohužel se v mém okolí nevyskytuje nikdo, kdo by s tímto měl zkušenosti.
  Dík za starosti s mým dotazem...ops:
  Zdraví CTS
  Odpovídat lze po přihlášení

 2. #2
  Starousedlík SMob
  Registrace
  Jun 2004
  Příspěvků
  9,300

  1. Byl to urcite trial, registrace prijde po zaevidovani u "karetni" firmy na vami uvedeny e-mail, kde username bude vase e-mailova adresa.
  2. Je nutne uvest adresu, s kterou je sparovana karta. Tzn. prisla-li vam karta domu, je nutne vyplnit vasi adresu domu.
  Odpovídat lze po přihlášení 3. #3
  Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
  Registrace
  Mar 2004
  Příspěvků
  9,888

  1. S dotazy o placení kartou do zahraničí se doporučuji obrátit na svou banku.
  2. Pokud se člověk obává platit kartou a hlavně do zahraničí, může nakoupit třeba přes AH Mobile
  3. Dobrý je článek Jak nakupovat software na internetu?.
  Odpovídat lze po přihlášení

 4. #4
  Nováček
  Registrace
  Oct 2002
  Příspěvků
  42

  Kupoval jsem PocketBreeze v únoru přímo od SBSH. Po vyplnění formuláře (musíš uvést adresu majitele karty) a jeho odeslání mi během asi 5 sec (±) přišel mail s přihlašovacím jménem a klíč. Tím se z trialové verze stala verze placená a PB jede dál. U přihlašovacího jména ve formuláři nepiš čárky a háčky, jejich systém je nezná a do MDA jsem pracně vpisoval šílené znaky.
  Odpovídat lze po přihlášení

 5. #5
  Nováček
  Registrace
  Jan 2006
  Příspěvků
  30

  Tak, a už je tam - poděkování a lásku Vám...

  2 Becher - ad 1) naprostá pravda boží, fungovalo bez problemů...
  ad 2) vyšlo to i s údaji o dvou bydlištích - pouze z PocketGearu napsali, že mi mohou přijít 2 maily, a když v nich nebude registrační klíč, pak se na ně mám obrátit (nebo tak jsem tu angličtinu rozluštil). Asi za 5min přišel mail ze SBSH a tam registr.klíč byl + další nabídky... vč. manuálu (taky trial)

  2 Zdenek Malinsky
  ad 1) ano, na bance jsem si ji musel nechat odblokovat a po koupi ji mám zase nechat zablokovat, stačí telefonicky (HVB ji při vydání defaultně blokuje)
  ad 2) ano, obával jsem se, ale jednou to musí být poprve (... jak pravila matka dcerce ), jinak na AHMobile jsem nenašel software...

  2 Madfather - naprosto stejná zkušenost, dík za odpověď, pouze mi to přišlo asi během půl hodiny - přece jen s těmi dvěma adresami měli asi více práce

  To se teď bude utrácet, když se ví, jak na to...
  až bude za co --- myslím :$: - ne zboží...
  Zdraví CTS
  Odpovídat lze po přihlášení

 6. #6
  Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
  Registrace
  Mar 2004
  Příspěvků
  9,888

  ad AH Mobile
  Napiš tam nebo zavolej. Na webu to ještě (nebo už zase nemají), ale nákup softu ze zahraničí za Kč zprostředkovávají. Znáš to, líná huba...
  Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

 1. Prosim o radu
  Od overgrounder v sekci Ostatní využití GPS
  Reakcí: 0
  Poslední příspěvek: 23-01-2009, 07:30
 2. Prosim o radu na Rom
  Od Dominiktoreto_ce4you v sekci Touch Pro
  Reakcí: 4
  Poslední příspěvek: 14-01-2009, 21:46
 3. Prosím o radu.
  Od Satrin_ce4you v sekci Mio
  Reakcí: 2
  Poslední příspěvek: 15-11-2007, 15:44
 4. prosím o radu
  Od Falkoo_ce4you v sekci TomTom
  Reakcí: 3
  Poslední příspěvek: 30-01-2007, 18:21