Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310, ClearVue a karta: vyřešeno

Pit_ce4you_oldd (15)|13.3.2006 20:56
Včera jsem konečně vyřešil problém s Qtekem 8310 a ClearVue - a to jak neasociaci souborů (problém se čtením příloh mailů), tak s instalací na kartu.

Někde v diskusi jsem se dočetl, že se jedná o chybný instalační soubor ClearVue, který je dodávaný na CD s Qtekem 8310 a že pomohl mail na podporu ClearVue, tak jsem popsal svůj problém do mailu a světě div se!

Do dvou hodin (a to byla sobota 18:30 CET!) jsem dostal zpátky mail s omluvou a novým instalačním kódem. Stáhnul jsem si trial verzi ClearVue Suite, zadal kód a mám vystaráno - ClearVue na kartě, čtu přílohy v mailech bez problémů.
Anunnaki (27)|13.3.2006 21:57
Prosimte, kam si to napsal ? Ja mam dva telefony Qtek8310 a k tomu na obou CD nefunkcni clearvalue pokud to installnu na kartu.

Muzes mi prosim poslat zneni mailu jak si jim to tam napsal, take kams to poslal a take kde si nakonec stahnul trial verzi. Dekuji ti predem.

anunnaki@ahaportal.com
Pit_ce4you_oldd (15)|15.3.2006 20:42
Jo, omlouvám se, to mě nenapadlo:

Tady je odkaz na support Westteku, tam vyplníte a odešlete formulář.

A tady pak můžete stáhnout trial verzi softwaru.
ipf (2136)|15.3.2006 21:54
Přišel mi dnes kód ve formátu:
ME-123456-123456, jenže při zadání do okénka mi přebývají poslední dvě číslice. Zkoušel jsem vynechat písmena, pomlčky..., bohužel se mi stále zobrazuje hláška:
INCORECT FORMAT.
Jaký kód poslali tobě?
PetrSybol (157)|15.3.2006 23:52
Tak jsem jim v pondělí psal a dnes dorazil e-mail s novým seriovým číslem. :)

ipf: ME - xxxxxx-xxxxxx není sériové číslo. To je napsáno v předmětu zprávy nejspíš jako pořádník.
Sériové číslo bys měl mít v samotném e-mailu a má 14 znaků.
ipf (2136)|16.3.2006 07:08
[QUOTE="Petr.Sybol"]
... ipf: ME - xxxxxx-xxxxxx není sériové číslo... To bys měl mít v samotném e-mailu a má 14 znaků...[/QUOTE]
Je to tak, včera večer opravdu dorazilo SN a ClearVue konečně funguje.
Anunnaki (27)|8.5.2006 10:24
Dekuji za info...skutecne to tak funguje, vyplnil jsem tem dotaznik (jen povinne udaje) a do textu srpavy jsem uvedl obe seriove cisla mobilu a pozadal ich o pomoc....a kratko na to jsem od nich mailem obdrzel nove 2ks seriove cisla.... tomu rikam support.
vpx (529)|9.5.2006 08:57
Ahoj, popisovali jste tam problem, nebo ne ?
Jako S/N jste dali IMEI ?
Diky za info
VP
Anunnaki (27)|9.5.2006 16:28
Ahoj,

vyplnil jsem nasledujici dotaznik a to jen pole s cervenou hvezdickou (povinne) ostatni jsem nechal prazdne.

http://www.westtek.com/support/contact/

Do v predmetu jsem uvedl "Problem with WESTTEK ClearVue Suite"
Mno a v texte spravy jsem kratce popsal ze jsem si zakoupil v 11/05 smartphone Qtek8310 kde soucasti byl program WESTTEK ClearVue Suite na originalnim CD. Bohuzel po instalaci do telefonu na pametovou kartu je nefunkcni a v pameti telefonu nemam dostatek mista. Po instalaci na pametovou kartu nefungujou odkazy v startmenu a nejdou otevirat prilohy z mailu. Muzete mi nejako pomoct ? Budu vdecnej za kazdou radu ktera vyresi muj problem .... predem dekuji..."
Dale jsem uvedl seriove cislo meho Qtek8310 + IMEI, dale tel. kontakt na sebe.

Mno a to nekolika hodin jsem obdrzel mail kde se omlouvaji za problemy a dale ze si mam z jejich stranek stahnout trial verzi ClearVue Suite a po instalaci tam nahodit seriovy klic ktery byl v tom mailu. Tomu rikam support.

Poznamka1: vse samozrejmne v anglictine

Poznamka2: ja jsem tam psal o dvou mobilech a ze oba maji stejny problem a take jsem uvedl seriove cisla a imei obou telefonu a obdrzel jsem v jednom mailu 2x seriove cislo takze pokud mate vic zarizeni lze to vse uvest najednou.
vpx (529)|11.5.2006 11:42
Ahoj, tak uz jsem jim tam vcera taky napsal, ale zatim se mi nikdo neozval, zkusim jeste vydrzet a pak Vas nekoho budu muset poprosit o nove S/N.
Diky