Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mizení paměťové karty - SD Help!!

ales.b (21)|13.3.2006 12:39
Ahoj nevite cim to muze bejt celkem casto me mizi SD karta (vetsinou pri prehravani mp3) ale i pri navigaci ci sama od sebe (nekdy 2 za den,jindy 20x) pri vytahnuti a zasunuti do slotu je karta zase videt je to na po.... a to uz jsem vyzkousel 3 druhy karet (jini vyrobci) ´karty vyuzivam u mda2 .(prolezl jsem prispevky a nic nenasel) predem dik za radu
windmaster (307)|13.3.2006 22:08
Založil jsi sice novou diskusi, ale jedná se o stále o stejný problém. Toto chování je pro SD karty typické, zdá se že na typu karty nezáleží, i když se asi ponejvíce jedná o Adata.
Včera jsem jednu SD 1G Adata zformátovall ve foťáku, už ji PDA opět vidí, i když ani jedna ze čtyř čteček si s ní neporadí. Musíš najít zařízení které bude ochotno ji naformátovat a pro jistotu si ji na PC čas od času zálohovat.

Příspěvky budou přesunuty do odpovídající diskuse.
ales.b (21)|13.3.2006 22:56
Takze rikas ze kdyz tu kartu naformatuji v jinem zarizeni napr.fotak tak ta karta pojede jak ma ? Ty karty jsem formatoval v nekolika zarizenich ruzne pda ci dokonce i ctecce a porad to same a to jak uz jsem psal od nekolika vyrobcu pokud to doopravdy pomuze budu jen rad ps v diskuzich jsem vazne tohle nenasel ale asi jsem malo hledal nebo nevim ...:oops:
windmaster (307)|13.3.2006 23:23
Tak o formátování jsi se nezmiňoval. V tom případě bych asi zkusil ještě postup formátování uvedený např. v sousední diskusi zde
ales.b (21)|14.3.2006 10:56
No jo to je sice pekny ale tam resi ze ji nevidi vubec to zarizeni,ale me karty vzdy MDA vidi ale kdyz prehravam Mp3 nebo pouzivam navigaci ci cas od casu samovolne proste ta karta zmizi pak staci jen vytahnout ze slotu a hned vlozit a zase jede tak myslim ze je to jiny problem ne?Zkousel jsem formatovat tu kartu na kde co (pocket mechanik) a nic porad to same u vsech karet...:oops:
manigk (34)|14.3.2006 13:07
nedavno jsem tento dotaz take nekde psal. Mam mini SD. V zasade s tim nemam problemy - alespon castecne, ale podle mne dostatecne reseni je natahnout vsechny aplikace, ktere jsou na today do pameti pristroje ci jsou jinak potreba kdykoli (smartskey ...). Vyresilo to muj problem. Netvrdim ze je to dokonale
ales.b (21)|15.3.2006 17:10
[QUOTE="manigk"]dostatecne reseni je natahnout vsechny aplikace, ktere jsou na today do pameti pristroje ci jsou jinak potreba kdykoli (smartskey ...). Vyresilo to muj problem. Netvrdim ze je to dokonale[/QUOTE]
Jak to myslis natahnout do pameti ?Mohl by jsi to prosim vic popsat co ti presne myslis predem diky ... uz mi zacina z toho jak mizi karta hrabat :mad:
ales.b (21)|15.3.2006 17:20
Tak jsem zkusil dat pryc vse z plochy a nic porad to dela porad mizi cca po 3 - 5min a po case zase naskoci vazne o nervy a to uz je 3 karty co tak testuju
ales.b (21)|16.3.2006 09:19
tak uz vim cim to je ale nevim jak to vyresit zmizeni te karty dela to ze mi prijde sms a denne mi jich chodi habadej skoro po kazde kdyz dojde sms tak karta zmizne tak ji musism vysunout a pak zasunout a pak zase jede do te doby nez dojde dalsi sms co s tim nevis ?
peterpan (19)|27.3.2006 20:34
Mel jsem A-data a ta me takhle blbla. Ted jsem si koupil Kingstone a je klid.
ales.b (21)|30.3.2006 11:56
Tak konecne se muj problem vyresil tak nakonec to bylo na mem zarizeni kartou vyzkousel jsem tam 3 karty A-data ,transcend a ted sandisk jedinej sandisk jede bez problemu je to velice zajimave protoze ostatni karty jedou bez problemu take na stejnem zarizeni jak mam ja mda,ale ten problem se tam nevyskytl :-(