Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 31 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 453

Téma: HTC Universal - nové ROM

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Tak je nová ROMka: viz obrázek.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00131200_ROMka_BlF.jpg 
Zobrazení: 51 
Velikost: 33.3 KB 
ID: 4277  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

mas link odkial ju stiahnut? dik

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

No na ftp.clubimate.com

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

No jo, ale chce to heslo a pokud bych se chtel u nich zaregistrovat, tak to zase chce IMEI a ten mi to nebere. Mam Qtek, takze asi proto.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pro všechny, kteří ještě tuto verzi neflashnuli - nedělejte to a použijte verzi 1.30.82, kterou najdete např. na BuzzDev (sloupec vpravo).
    Má už odstraněné problémy s STK a nefunkční klávesovou zkratkou pro CommManager.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

vcera som flashol tehlu a nemam pocit ze by som mal problem s nefunkcnou klavesovou skratkou pre CommManager, bez problemov mi to funguje, ale aj tak asi pojdem do novej )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

klavesova zkratka CommManagera nefungovala ve verzi 1.30.68... taktez nefungovalo spravne ukazovani systemoveho casu vpravo nahore, misto nej se po vetsinu casu zobrazovala baterie a jeji stav (plna, poloprazdna, prazdna )

me osobne v teto verzi jeste nefungoval ExtROMunlocker od Buzzze... podle XDA-dev jsem nebyl jediny, ale zda se ze to nebylo pravidlo... Vypada to ze co se ExtROM tyce jsou s touto verzi "stastni "a "mene stastni" uzivatele)

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

sakra,co delam blbe. Stahnul jsem si to, ale hlasi to country error. Nasel jsem, ze mam pouzit maupgradeut_noid. Jenomze ta romka je v exe souboru a ten se otevre v pameti a ja tim padem nemam jak nahradit soubor na spusteni. Nemate nejaky navod? Diky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    ...použijte verzi 1.30.82...
    Uff to mám jako naflešovat SA - Saude Arabic nebo snad ME - Middle East :O a pak vše instalovat znovu? Nyní mi vše chodí mnohem lépe než tested68 ... takže zatím měnit nebudu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od DaBa
    sakr Jenomze ta romka je v exe souboru a ten se otevre v pameti a ja tim padem nemam jak nahradit soubor na spusteni. Nemate nejaky navod? Diky
    nejednodusi co muzes udelat je spustit ten EXE soubor, kdyz se dostanes do jeho prvni obrazovky tak v jakemkoli souborovem manageru zadej hledani souboru s maskou *.nbf. Pokud ti vse probehne tak jako u me, tak bys mel na c:\Documents and Settings\JMENO UZIVATELE\Local Settings\Temp\pft1B9.tmp\ms_.nbf najit cely rozbaleny archiv (ten EXE soubor je ve skutecnosti archiv)

odtamtud staci zkopirovat ty tri soubory s koncovkou *.nbf (win, radio a extROM) do jineho adresare a pote ukoncit spusteny EXE soubor s upgradem... Tim se ti tyto prechodne soubory zase smazou...

nediv se pokud je budes mit v nejakem jinem adresari nez ja (jmeno posledniho adresare), mam dojem ze to jmeno generuje windows, jak se mu zrovna hodi...

A posledni vec, pokud provadis FLASH poprve, nevydes se, pokud pouzijes onen zminovany "maupgradeut_noid" stejne ti napoprve zahlasi ID country error... NEPROPADEJ PANICE a spust ho hned, BEZ restartu PDA jeste jednou...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Yankee.106
    Uff to mám jako naflešovat SA - Saude Arabic nebo snad ME - Middle East ...
    Neni potreba panikarit, instalace arabiseru se da behem procesu zrusit. Nicmene pokud ti ta ROMka neblbne, neni treba flashovat. Tahle ExtROM po sobe ale necha spoustu mista v pameti (neinstalujou se blbosti), proto mi vyhovuje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    ...Tahle ExtROM po sobe ale necha spoustu mista v pameti (neinstalujou se blbosti)...
    Tak by asi stacilo nahrnout tam ExtROMku, nebo ne?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, ja napriklad Skype treba za "blbost" nepovazuji, a v te arabske chybi.. Navic, mit v cihle arabizer, to je docela divny, ne..

BTW, pokud chcete pořádnou Extended ROM, použijte tuhle ode mne co jsem vám udělal.

-má v sobě všechny důležité caby, zároveň však žádné nesmysly navíc
    -má v sobě i nejnovější verzi Skypu, který vám zůstane trvale v Extended ROM a nebude vám zabírat drahocenné místo v paměti zařízení a přesto vám bude z Extended ROM 100% fungovat
    -k tomu je tam obsaženo nastavení pro psaní všech českých znaků na hardwarové klávesnici zařízení
    -je pridan i fix na "rev systemu" pri poklesu urovne baterie, mrknete do nastaveni zvuku a razem tam mate moznost toto "rvani" zrusit ci zmenit
    -jsou pridany ceske fonty, budou se vam hodit nejen pri cteni e-knih
    -a k tomu jsem přidal cab pro "urychlení běhu systému", rozdíl je výrazný!

Pokud nevíte jak ji dostat do své cihly, tady je rychlo-navod, stačí vám pak ve výsledku UNI_ext_rom_unlock a Total Commander a máte to tam. :yes: Obojí přikládám.

Nahrajte UNI_ext_rom_unlock a Total Commander do zarizeni, kliknete na UNI_ext_rom_unlock, odklikejte dve vyskocivsi hlasky, zrestartujte zarizeni, kliknete na Total Commander, do horni listy napiste extended_rom, vyskoci vam hned obsah vasi aktualni Extended ROMky, vse pomoci Total Commanderu smazte, nahrajte si do rootu zarizeni obsah me prilozene Extended ROMky, pomoci Total Commanderu to nasledne z rootu zarizeni nakopirujte vsechno do prazdne extended_rom. Pak udelejte hard reset, a je to tam. Nezapomente, vsechny caby museji byt ve vlastnostech "pouze pro cteni", jinak se z Extended ROM zarizeni po prvnim hard resetu smaznou.. Ale ja jsem je pri tvorbe dal pouze ke cteni, takze kdyz s tim nebudete moc blbnout, zustanou ve stavu v jakem jsou, tudiz ve spravnem stavu..
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od DaBa
    sakra,co delam blbe. Stahnul jsem si to, ale hlasi to country error. Nasel jsem, ze mam pouzit maupgradeut_noid. Jenomze ta romka je v exe souboru a ten se otevre v pameti a ja tim padem nemam jak nahradit soubor na spusteni. Nemate nejaky navod? Diky
    pouzi MaUpgrade_NoID najdes to na buzzdev.net v sekcii download/ROM Upgrade Tools tusim

tak som po necelych 12 hodinach pouzivania x.x.76 presiel na x.x.82 ake su zmeny to neviem ale stve ma te bootsplash screen od I-mate nemate nahodo niekto ten origo od qteku ja som si to zabudol sejvnut kuwa

Strana 1 z 31 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Nove HTC Universal...
    Od aeon101 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 28
    Poslední příspěvek: 08-03-2008, 18:18
  2. HTC Universal a realVGA
    Od Borek_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 15:58
  3. Mobilky.cz a Universal ?
    Od jerrry_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 29-03-2006, 07:55
  4. HTC Universal a linux
    Od TimeMaster v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-01-2006, 18:42
  5. Kde koupit MDA pro aka HTC Universal
    Od yasmeene2 v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-12-2005, 15:40