Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Externí poštovní klient na WM5

Losos_ce4you (1147)|12.3.2006 22:44
Už mi pěkně začíná rozčilovat interní poštovní klient , byl jsem zvyklý používat WebIsMail , případně bych se i smířil s ProfiMailem . jenže dodnes !!! se nepodařilo tyto programy uzpůsobit na WM5 (pro PPC) . Nevíte někdo o alternativě která mi třeba unikla ??? (zkoušel jsem i beta verze Flexmailu , bohužel nestabilní , takže zatím nic :-( Překvapuje že takováto zcela základní apliakce vlastně neexistuje .... takže doufám že to je jen pouze moje neschopnost hledat :-)
Doplnění : verze pro "kombi" zařízení (MDA/XDA atd.)
macula_ce4you (691)|13.3.2006 06:29
FlexMail 2006 je již uveden ve full verzi. V menu pod položkou View, se skrývá funkce Soft Key Menu Bar. Více zde
TheMelin (1642)|13.3.2006 07:44
Ja ho zkousel,ale nejak mi v nem nefunguji SMSky. Tapnu na Inbox a tam vidim kousle okno z predchozi obrazovky :(
macula_ce4you (691)|13.3.2006 08:23
No jo, dělá mi to to samý :evil: . Doufám že tuto chybu hned odstraní. Na Today mám ještě SPB Diary, tak se k doručeným SMS dostanu. :sarcastic:
Losos_ce4you (1147)|13.3.2006 08:38
Tak a krom toho pokud bezi dele nez - ted nevim presne jaky cas a je nastaveno automaticke stahovani tak ac teoreticky stale bezi na pozadi tak uz program nejde otevrit a nedostanu se do neho - dela to same co ty beta verze predtim ... parkrat postu stahne bez problemu a pak najednou zustane nekde viset , takze stale naprd :-(
macula_ce4you (691)|16.3.2006 09:57
[QUOTE="macula"]No jo, dělá mi to to samý :evil: . Doufám že tuto chybu hned odstraní. Na Today mám ještě SPB Diary, tak se k doručeným SMS dostanu. :sarcastic: [/QUOTE]

Zdá se že to už vyřešili. Je tu build 558. Download a další info zde

EDIT: Tak ještě chvíli vydržte. Zdá se, že někdo zapoměl dát nové soubory ke stažení :sarcastic: a nebo už je zase odstranili :sarcastic: :evil:
Losos_ce4you (1147)|16.3.2006 10:36
Objevil jsem dalsi zahadu , proste mi to nestahuje maily :-( Korektne se prihlasi atd,projede ucty , odpoji se .... no a ze mam hromadu majlu se ale nedozvim, dela ze zadnou postu nemam :-))
macula_ce4you (691)|16.3.2006 21:20
To ti asi dělá naschvál :D .

Já zas mám problém se schránkou na Centrumu. Normálně se to připojí, přihlásí, zobrazí kolik mám zpráv a najednou ... error#C0000005. Tak jsem zkusil IMAP a ejhle, ta samá chyba. Při odstranění a znovunastavení IMAPU se mi podařilo asi 10 zpráv stáhnout, pak to zase hodilo tu chybu a od té doby nic. Přitom Gmail stahuje vše bez problémů.

Jinak je tam již ke stažení ten nový build.
ko@l@ (135)|17.3.2006 07:52
s tim Centrum.cz a #C0000005 mi to dela taky
JanAltman (162)|25.3.2006 11:41
Takze ktery mailovy klient pro WM5 tedy doporucujete?

Ale mel by umet vsechno to, co umi vestaveny kapesni Outlook (SMS, MMS, synchronizaci, ...) + samozrejme veci navic. Zejmena bych ocenil vice uctu.

Ale take bych velice privital jakesi profily podle druhu pripojeni. Napriklad jine SMTP servery, pokud se pripojim pres GPRS a jine, pokud se pripojim pres WiFi ci ActiveSync (USB, BT). Stejne tak kazdy profil by mel mit moznost defiovat vlastni nastaveni intervalu stahovani a velikost mailu. Pokud jsem na placenem a pomalem GPRS, chci, aby se maily tahaly jen na vyzadani a to jen jejich hlavicky bez priloh. Pokud jsem na WiFi, tak chci, aby se posta tahala automaticky v danych intervalech a aby se stahovala rovnou cela (vcetne priloh).