Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 34

Téma: PPC nebo Palm OS???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hmhm a adresa?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od darthpet
    Hmhm a adresa?
    zde je část odpovědi z e-mailu od Moravia Consulting, zde v těchto forech ji zastupuje moderátor "PavelR"

.."novou verzi PenReaderu najdete zde:
    ftp://nicki.moravia-consulting.cz/pub/LEng_update/PenReaderEnglishPPC4x.exe

Pro instalaci muzete pouzit puvodni seriove cislo.

S pozdravem

MORAVIA Consulting
    Sadovskeho 8
    Brno 61200, Czech Republic
    Tel.: +420 541 422 521
    Fax.: +420 541 422 520
    www.moravia-consulting.com

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Hmhm a adresa?
    .. ozvete se mi na pavel_radkovsky@moravia-consulting.com, upgrade PenReaderu vam poslu. Potrebuji jen Vase seriove cislo k LEng a PR. Upgrade je dostupny zdarma.

PavelR.
    MORAVIA Consulting

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Dekuji PavelR. a mrmobil za ochotu a pomoc.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Dekuji PavelR. a mrmobil za ochotu a pomoc.
    ... neni zac :-) ... upgrade Language Extenderu i PenReaderu byste mel mit jiz v mailu.

PavelR.
    MORAVIA Consulting

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Jojo, uz to prislo, jeste jednou diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    1. Nevim, jestli jste uz nejaky .PDF soubor na Pocketu videl, ale krotil bych Vase nadseni. I kdyz ma reader na svedomi sama spolecnost Adobe, k dokonalosti mu neco chybi - slozitejsi stranke se pomoci nejakeho filtru automaticky konevrtuji na jednodussi strukturu, a nektere soubory se proste neprevedou. Pred casem jsem se snazi stahnout si na PDA Win2000 server Resource Kit, a z 6 nekolikamegovych PDF souboru dva proste nesly. Navic - rozliseni 240x320 je skutecne malo na to, aby se tam na sirku vesla cela stranka, a tak se pri prohlizeni nejakych byt jen trochu slozitejsich dokumentu uscrolujete... Pokud je tohle vase priorita, rozhodne doporucuji prohlednout si Pocket Reader v akci.

2. Offline cteni stranek je v pohode, AvantGO je sice diky sve licencni politice pro vetsinu stranek na nic, ale existuji kvalitni nahrady.

3. Moznosti vkladani jsou siroke, i kdyz muze byt problem s cestinou. Krome klasickeho vytukavani (i v cestine) muzete psat ceske znaky (i v cestine), rozpoznavani celych vet je taky k dispozici, ale nejsem si jisty, jestli nejaky produkt umi i cesky. Kazdopadne na velke texty se d koupit rozkladaci klavesnice.
    Stim ze to nebude nic moc vicemene pocitam. Stacilo mi, kdyz sem videl, jak vypadaji web stranky nactene v mobile IE. A ta rychlost. No zkouseli ste nekdy cist PDF na 486DX4 100MHz se 512Kb grafickou kartou. S tim obcas musim delat, kdyz segra zabere vykonejsi PC Jde u toho readru otocit zobrazeni? Nebo u nejakeho jineho programu co zvlada PDF.

Rikate, ze ty web stranky offline sou v celku v pohode(samozdrejme az na to scrolovani). Tak to sem rad. Jo a jaky program na to by jste doporucili???

Psat romany na tom nechci. Aspon prozatim Mozna sem tam nejaky zdrojak(assembler), poznamecku, mejlik, SMS. Ale jak je to tou cestinou? Ktery ze to program rozpozna cele vety(v cestine) a kolik asi stoji???
    Zatim moc dekuji za prispevky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Offline prohlizeni stranek je v pohode i se scrollovanim (scrolluje se nahoru a dolu)... Jinak PocketIE ve WM2003 a ten v PPC2000/2002 nelze vubec srovnavat. Ten ve WM2003 si uz se strankami hezky pohraje tak aby sly videt cele bez scrollovani do stran. Navic off-line prohlizeni stranek umi i rada dalsich aplikaci (Mazingo napriklad)...
    Rychlost PIE v 2000/2002 a v 2003 taky nejde zrovna srovnavat )
    Pokud nahradite slovo "cele vety" na "cela slova", pak to umi PenReader... Mno a zalezi na zarizeni jake si koupite - treba si koupite zarizeni u ktereho zrovna bude zdarma.
    Jinak adresa na tu cestinu by mela byt www.moravia-consulting.cz

Snad jsem alespon trosku pomohl a nevyvolal zmatky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Dik za tu stranku.
    PS. A ja myslel, ze takhle pozde nespavam akorad ja

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Ne, nejak mam posledni tyden nervy a nemuzu spat, mno....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Ruka
    Dik za tu stranku.
    ... jen doplnim, ze:
    1. obecne info o Language Extenderu a PenReaderu je zde:
    http://www.moravia-consulting.cz/soft_cz.html

2. Oznameni o dostupnosti Language Extenderu pro WM2003 ze 16. cervence 2003 najdete napr. tady:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1237

3. Recenzi nove verze PenReaderu 4.0 napr. zde:
    http://palmare.idnes.cz/PocketPC_Win...der030702.html

PavelR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jeste pro informaci, ty lepsi stranky (jako trebas ce4you) maji mobilni verzi, ktera je primo optimalizovana malym pocitacum, jejich malym displejum a omezenym prenosovym moznostem... Ovsem z ruznych duvodu rozhodne neni pravidlem, ze je ma kazdy web...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Hm k tomu Language Extenderu - vcera jsem ho konecne nainstaloval... A dneska poleti pryc... Sice mi prijde o neco lepsi nez IW od Sunnysoftu co se tyce zadavani textu - u LE mi prijde takove jistejsi a proste se mi s LE pise lepe... Ale kdyz se zarizeni zniceho nic seka (az do doby nez jsem nainstaloval LE bylo vse vporadku, nic jineho krome LE jsem neinstaloval) a musim ho restartovat 3x zasebou abych se vubec dostal do systemu (zamrzne na bootovaci obrazovce s napisem "Caching Czech") - to me nebavi... Az tyhlety chybky budou vychytany, asi se k LE vratim, ale prozatim se budu muset vratit k IW, coz je mi celkem lito :'(

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Hm k tomu Language Extenderu - vcera jsem ho konecne nainstaloval... A dneska poleti pryc... Sice mi prijde o neco lepsi nez IW od Sunnysoftu co se tyce zadavani textu - u LE mi prijde takove jistejsi a proste se mi s LE pise lepe... Ale kdyz se zarizeni zniceho nic seka (az do doby nez jsem nainstaloval LE bylo vse vporadku, nic jineho krome LE jsem neinstaloval) a musim ho restartovat 3x zasebou abych se vubec dostal do systemu (zamrzne na bootovaci obrazovce s napisem "Caching Czech") - to me nebavi... Az tyhlety chybky budou vychytany, asi se k LE vratim, ale prozatim se budu muset vratit k IW, coz je mi celkem lito :'(
    ... co mate za ROM??? :O

PavelR.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Palm 500 nebo 750???
    Od ing.dr v sekci Palm
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-04-2009, 13:27
  2. Barevny kalendar ala Intumical nebo palm kalendar
    Od tomas.lizner v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 23:03
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-01-2008, 11:09
  4. Jak pripojit kabelovou GPS k IPAQ nebo Palm TREO - poradte
    Od Pavliii v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 23:37
  5. Předmět: palm t/x nebo hp ipaq hx 2490
    Od patent v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 22:13