Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 36

Téma: MDA Vario Viklající se stylus

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Tak dřív kdž jsem vytahoval stylus, ta se mi hezky roztáhl do své celkové podoby. Teď už ho vytáhnu jen v "malé" podobě. A ani už to tak hezky necvakne, když ho zasouvám zpět.
    Já vím, je to blbost.

Taky máte podobný problém? Nebo vám funguje uchyceni stylu jak na začátku?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..uchycení se mi možná taky trochu ochodilo, ale co se děje hlavně mně je, že se stylus sám vrací do původní polohy.. ať už do zasunuté (když ho "roztahuju") nebo roztažené (když ho "zasouvám") .. je to nejspíše vzduchem uvnitř stylusu.. ale dřív mi to tolik nedělalo..:? :sarcastic: :?:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Jednoznačně nutno vyreklamovat,neboť tyto skutečně závažné problémy je třeba co nejdříve vyřešit.(

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..když už jsme u toho viklání a reklamací tak mně se viklá i displej.. ale za to si asi muzu sam..ops: protože jsem si na Vario lehl když jsem boboval..:? hmno a s reklamací s tou si počkám, protože teď si nedovedu představit ty dlouhé zimní večery bez Varia..

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Taky tak nejak. A navic si neumim predstavit,ze by mi uznali zaruku za opotrebovani beznym uzivanim (stylus vyndavam a zase schovavam snad stokrat denne)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

V prvni fazi se jen vikla, pak zacne i vypadavat. Ale uz se to tu nekde resi..

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Hm tak koukam ze ja sem na tom jeste hur!!!
    Stylus uz v dirce vubec nedrzi!
    Ten prvni uz sem ztratil!!!
    Vario se mi zacina loupat!
    Na levem boku mezi ovladacem hlasitosti a dirkami od repracku a na pravem boku mezi infraportem a tlacitkem fotaku!
    Proste se tam nejdrive vytvori bubliny a pak se to odloupne!
    Vario uz vyndam z pozdra jedine otevrene (vysunuta HW klavesnice) je to taky pekne ochozene!
    Tak ted to mozna vypada ze se k nemu chovam dost drsne ale opak je pravdou!
    Ma se u me jak v bavlnce.
    Od zacatku ho nosim v originalnim pozdre a pouzivam ho parkrat za den na telefonovani a zapsani nekakych schuzek a udalosti do kalendare a ukolu.
    Hlavne ten Stylus me mrzi nejvic!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Citace Původně odesláno od glogloman
    ...že se stylus sám vrací do původní polohy.. ať už do zasunuté (když ho "roztahuju") nebo roztažené (když ho "zasouvám") .. je to nejspíše vzduchem uvnitř stylusu.. ale dřív mi to tolik nedělalo..:? :sarcastic: :?:
    Na přechodu černé špičky a stříbrné trubičky je malá dírka na únik vzduchu při vytahování a vtahování, nebude ucpaná? Jinak mě jde strašně těžko roztáhnout , když to porovnám s tím druhým náhradním, který jde krásně lehce...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Stylus mi už také v díe nedrží. Jak už jsem tu jednou někde psal, vyřešil jsem to pruhlednou izolačkou, kterou jsem dvakrat obmotal kolem stylusu nad černou špyčkou a problém je vyřešen a navíc to není ani skoro vidět. To loupaní barvy na straně kde je ovladání hlasitosti se u mě už také projevuje. Podle mě je to způsobeno nekvalitním lakem na variu. Není to tím, že bych ho někde odíral, ale držením v pravé ruce a pocením dlaně. Pot bude asi pěkné svinstvo, když tohle dělá s lakem na přístroji.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

jaká je barva plastu pod tím olupem?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Skoro stejná, akorát je matná, oproti původní lesklé. Není to tak vidět pokud to někdo nějak víc neštuduje ;-) proto to zatím neřeším

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

tak k te reklamaci co se tyce loupani,stylusu a vysuvneho mechanismu moc nepochodite aspon ne v gsmobilu nekolikrat jsem tam byl s dtIII a rekli mi ze je to bezne opotrebeni. Tudiz mee poslali slusne do pr...a jestli to chci vymenit nebo opravit tak musim pekne pplatit

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2005

no, někteří by jsme šli reklamovat k operátorovi a "běžné opotřebení" stran nefunkčního stylusu a slezlé barvy po 2 měsících ... dalo by se hádat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

mno nevim ale kvuli stylusu reklamovat MDAcko? navic i kdyby to vyslo tak nez to posoudi a kdesicosi byt kdovi jak dlouho bez cihly?

me se stylus nejdriv drzel vyborne, ale pak misto vyklani zacal rovnou vypadavat ... jako idealni reseni se ukazalo uziti hrube sily a proste ho trosku ohnout .. a tedka drzi vyborne ) a ani ho nenapadne ze by mel vypadnout )))

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Ja som mal ten istý problém už s Acerom n30 a riešenie som našiel "jednoduché", psychologické: potom, čo mi zopár ráz vypadol stylus (raz vo vlaku na cestách v Nemecku, v poslednej sekunde som si to všimol), navykol som si PDA držať v rukách aj nosiť vždy tak, že prst bol pri držaní prístroja vždy položený aj na mieste, kde je zasunutý stylus.

Je to riešenie jak u debilov, ale aspoň som si bol v každom okamihu istý, že stylus mi nevypadol.

Po čase človek začne prístroj takto držať podvedome, teda na mieste, kde je zasunutý stylus, a už to nevníma ako extra námahu. Tu je fotografia môjho navyknutého držania Varia, ľavý malíček už preventívne pridržiava stylus resp. kontroluje, že je na mieste, aj keď na rozdiel od Aceru n30 mi stylus z Varia zatiaľ nevypadáva.

Najväčšia sranda je, že (ako vidno na fotke) v mojej starej tlačiarni od HP sú na rohoch funkčne absolútne zbytočné diery, do ktorých ideálne pasuje stylus z Varia! Čiže hlavný stylus mám vo Variu, vyťahujem len v najnevyhnutnejších prípadoch, náhradný stylus je v diere na tlačiarni hneď poruke, ak sa práve nachádzam pri PC.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-03-2010, 15:28
  2. shanim stylus pro MDA VARIO IV
    Od zigzag v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-03-2010, 13:48
  3. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-12-2008, 19:54
  4. Stylus na Vario
    Od jerrrynko v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 02-08-2006, 12:30
  5. Vypadává mi stylus z MDA Vario
    Od Martin Kubečka v sekci Zbývající PPC
    Poslední příspěvek: 17-03-2006, 14:17