Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact II - první dojem

jTk_ce4you (9)|11.3.2006 16:42
Čau, tak jsem si pořídil mé první PDA – MDA Compact II. A jsem z něho opravdu nadšený. Několik let zpátky jsem nechtěl o PDA ani slyšet. Byly nestabilní a moc toho nenabízely. Teď když jsem objevil nové možnosti PDA jsem z toho opravdu unešený. MDA Compact II mě perfektně sedne do ruky a jeho vzhled je opravdu sexy :-) // Několikrát se na diskuzích řešil slabý výkon procesoru. Mě se zdá práce naprosto v pohodě co se týče rychlosti. Jenom jednou jsem narazil na trhání při přehrávání videa. Ale myslím že by se to spravilo jiným přehrávačem anebo úpravou videosouboru ( byl to wmv, 256kbps, 268x200 YV12 přehráváno v WMP). Při jiné práci je rychlost naprosto dostačující. V OS WM5 se programy natahují do operační paměti a při ukončení programu křížkem tam zůstávají. Jak se jednou program natáhne do OP tak práce s ním už je rychlá. // Jak funguje GPS navigace jsem zatím nezkoušel protože ještě nemám GPS modul. Byl bych rád kdybyste mě nějaký doporučili. // Fotoaparát je opravdu nic moc. Ale na ofocení informační tabule stačí. // WM5 chodí zatím docela dobře. Akorát když jsem nainstaloval Spb Pocket Plus v3.1 tak se mě někdy nepodařilo zařízení zapnout. Musel jsem použít sw reset. Ale asi to bude tím SW. On už mě při instalaci upozorňoval že se hodlá hluboce zahnízdit v OS. Po použití polovičatého hard resetu je vše OK.// T-mobile mě sice ujistil že zařízení má USB v2.0 ale při kopírování souborů na zařízení z PC rychlost odpovídá USB v1.0. Což mě trochu štve. Ale možná se to nějakým patchem dá spravit. // Na http://wxw.ath.cx/temp/MDACompact_II/ najdete příručky dodávané k tomuto zařízení. jTk.
ElSoft (1244)|11.3.2006 16:46
prosim pokracuj zde