Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

oboustrane nahravani hovoru na Variu

kutulin (17)|11.3.2006 10:41
to opravdu stale nekdo nevyresil nahravani hovoru na variu? Nemám cas si stale neco zapisovat terminy data akci - mam plne ruce,casto ridim. To mel uz pred 5ti lety i levny siemens. dekuji za reakce.
JanHavlicek (635)|11.3.2006 11:00
Koukni sem - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8123&dd=0&fi=0

Situace bude pravděpodobně stejná i na variu :(
JecminekMaselnik (464)|11.3.2006 12:48
msyslim si, ze to nahravani nejde naschval. Z novejsich telefonu to nejde nikde a treba legislativa EU zakazuje nahravat hovory kohokoli bez predchoziho vyslovneho upozorneni na moznost nahravani.
kutulin (17)|11.3.2006 13:04
to chápu, ale já nemohu pokaždé mít při ruce asistentku,která by vse zapisovala. Chtel jsem mít u sebe kus pořádné kanceláře včetně toho záznamníku hovorů. Diktuji se mi termíny, místa, časy, množství akcí a přesný popisy, které do posledního písmenka musím znát přesně. Kdyz potom mám čas, vše si přehraji a přepíšu....(Každý má mluvit tak, aby se to neobrátilo proti němu ve zlém.) Na celém světě se odposlouchává o 106 a nikdo nikoho předem neupozornuje, ale to musim vyřvávat asi jinam.
TheMelin (1642)|11.3.2006 15:09
Pokud si dobře pamatuji u novějších telefonů to bylo vyřešeno tak, že strana která byla nahrávána slyšela v sluchátku každou minutu (možná i častěji) pípnutí a tak byla upozorňována že je nahrávána :)
Saman_ce4you (1451)|11.3.2006 18:17
Behem hovoru lze pridat poznamku a v ramci toho jde nahrat i oba ucastniky. Akorat jsi omezenej na standartni kodek zaznamu hlasu (zadny MP3) a nemuzes (nevim jiste, mozna to de zmenit) si vybrat kam to ulozit (defaultne My documents\Hovory)
vario (441)|12.3.2006 19:44
někdo tohle přeložte, vyzkoušejte a bude to :D
kutulin (17)|13.3.2006 13:41
No konecne!!! A jak pak to, že to jeste není přeložené???
yasmeene2 (794)|13.3.2006 13:56
no jednoduse nainstalujte program PMrecorder musite ho mit spusteny pred telefonatem - napr dat zastupce do windows/startup, program automaticky nahrava vsechny hovory, aby jste z vysledneho souboru udelali obycejny wav, musite editaci odstranit prvnich obvykle 64bitu az po polozku RIFF priklad ulozite, prejmenujete na wav a mate to.
Losos_ce4you (1147)|13.3.2006 16:00
No , vyborne :-)) Jeste odstranit tech 64 bit :-)) Jakysi hexeditor mam , ale asi s tim neumim zachazet (teda urcite :-) takze prosim podrobny navod . Delam to tak ze necham vybrat vse az po "RIFF" pak to odstranim a vsledek ulozim jako bleble.wav no a ono nic :-D
Doplneni : jeste jsem si vsiml ze ty editujes soubor .kcwv a ja mam s priponou .rcwv ?
Doplneni 2 : navic jsem zjistil ze druha strana je v nahravce vetsinou prakticky neslysitelna :-( asi by to vyresilo nahravani pri hlasitem odposlechu ale to pak nejak ztraci vyznam :-(
Mashe (622)|3.10.2006 18:11
jeste muzete pouzit AudioNote .. sice prichozi hovor je o dost slabsi, ale s maximalni hlasitosti se to da prezit :)