Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket PC 2002 :: Jak změnit jméno bezpečného úložiště (iPAQ File Store, LOOXstore)

Pavel Koza (4761)|2.9.2003 15:37
VAROVÁNÍ: Pokud jste na této stránce poprvé, přečtěte si toto důležité upozornění!

Některá Pocket PC nabízejí možnost využít část FlashROM paměti jako bezpečné úložiště pro zvlášť cenné dokumenty. Výhoda tohoto místa je v tom, že se informace v této paměti obsažená neztratí ani v případě totálního selhání baterie. Někomu se však nemusí líbit jméno, které výrobce zvolil, a tak si je pomocí tohoto postupu může změnit sám. Každé zařízení to má nastavené trochu někde jinde, takže pozor! Též doporučuji nepoužívat v názvu češtinu...

HP iPAQ h2210

[CODE]1. Vyhledejte klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\System\StorageManager\Profiles\PocketStore\.

2. Změňte hodnotu Folder na nějaký jiný text.
[/CODE]


Fujitsu-Siemens Pocket LOOX 600 + poslední ROM update

[CODE]1. Vyhledejte klíč HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\flshdrv\.

2. Změňte hodnotu FolderName na nějaký jiný text.
[/CODE]

Nakonec je nutný soft reset zařízení.

Tip poradil uživatel LOCHi :yes:
Václav Endler (96)|24.1.2006 23:47
Nenašel jsem kde jinde bych se mohl dotázat.
Našel jsem zde
typ na přesum složky "My Documents" na SD kartu. Jenže se mi nesynchrozuje složka ani v MDA III a ani na SDčku. Chci se vrátit zpět na synchronizaci z složky z MDA, ale nevím jak na to. Díky za radu
Zdenek Malinsky (9781)|25.1.2006 00:52
Vyzkoušej pro synchronizaci jiný soft, než ActiveSync. Tuším, že dobře funguje MobSync. Vyhledej si zde v diskuzích, už se to tu několikrát řešilo.