Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kevtris

michpo (206)|10.3.2006 16:55
Caute, tuto skvelou hru, ktera je zdarma, znam a hraju uz delsi dobu, dnes jsem si vsiml ze je nova verze 1.1. Bohuzel vsak stale nema plnou podporu realVGA modu a tak jsem se ho pokusil dodelat sam. Zaroven jsem hru take prelozil. Vse se povedlo a funguje bajecne. Nabizim Vam zde ke stazeni tuto hru s upravou pro VGA v cestine (akorat uvodni obrazovku jsem neprekladal, protoze se me nechtelo hrat s tim obrazkem ;)). Hra jede i v rozlisenich 176x220, 240x240 a 240x320 a je taktez v cestine (tyto rozliseni jsem ale netestoval).

Chtel bych Vas poprosit, pokud byste nasli nejakou chybku tak me ji prosim sem nahlaste at to muzu opravit.
Staci jen rozbalit, nahrat nekam do PDA a hru spustit. Pro chod hry nejsou potrebna vsechna rozliseni u exe souboru.

Edit: Zapomel jsem uvest domaci stranku hry ;). Najdete ji zde. Najdete zde take screenshoty ze hry.
Heretic_ce4you (158)|10.3.2006 17:07
Mě to nejde spustit, píše to "Could not load resources".
michpo (206)|11.3.2006 01:02
[QUOTE="Heretic"]Mě to nejde spustit, píše to "Could not load resources".[/QUOTE]

Tj divne, me to jede normalne, jake mas rozliseni?
gummi (45)|11.3.2006 09:17
Pise me to to same, nejde to spustit...
Kavy (374)|11.3.2006 09:59
Verze pro smartphouny jede parádně.
Heretic_ce4you (158)|11.3.2006 10:50
[QUOTE="Exceptor"]Tj divne, me to jede normalne, jake mas rozliseni?[/QUOTE]Zkoušel sem VGA verzi.
michpo (206)|12.3.2006 13:50
Jaky pouzivas program pro RealVGA? ozVGA nebo SE_VGA? Ja pouzivam ozVGA a jede me to normalne bez problemu. Dal jsem to k otestovani brachovi a jemu to jede taktez bez problemu. Kde je chyba vazne netusim, rad bych to opravil, ale nenapada me v cem to muze byt. Zkus si ze stranek vyrobce stahnout original hru a nainstalovat. Pokud ti ani ta nepojede tak to pravdepodobne bude chyba jinde.[QUOTE="Kavy"]Verze pro smartphouny jede parádně.[/QUOTE]Tak to jsem rad.
Heretic_ce4you (158)|12.3.2006 23:42
Už to funguje, chyba byla u mě, já to totiž nezkoušel v realvga (blbě sem si přečetl tvůj příspěvek, já myslel, že pojede ikdyž nepojedu v realvga).
michpo (206)|13.3.2006 00:32
Aha tak to jsem rad. Jinak to znamena ze je chybka v prekladu nekde v tom dllku pro QVGA, jakmile se k tomu dostanu, tak to opravim.

Prosim necitovat prispevek, na ktery odpovidam a je posledni v dane diskuzi. Diky. beecher