Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze zařízení D-Link DBT-900AP Bluetooth Access Point

Pavel Koza (4761)|9.3.2006 10:39
Zařízení D-Link DBT-900AP Bluetooth Access Point nabízí v ryzí podobě pouze to, co se z jeho názvu dá očekávat. Tedy přístupový bod pro připojení Bluetooth zařízením, kterým následně nabídne možnost připojení do klasické ethernetové sítě, nejčastěji k Internetu. V dnešní době se sice už setkáme mnohem více s přístupovými body pro technologii WiFi, ale pro část uživatelů to stále může být poměrně vítaný prostředek, jak si doma nebo v kanceláři zpříjemnit život.



Přečtěte si celý článek.
organiq (165)|9.3.2006 11:29
O trochu drazsi alternativa k pripojeni pres BT v PC (nebo notebooku). Kazdopadne diky, pekny popis zarizeni. V dome mi prijde WiFi kazdopadne lepsi (z duvodu dosahu), nicmene do mensiho prostoru je BT vyhodnejsi z hlediska spotreby (jak jiz bylo receno v clanku; ne kazde PDA ma ale i oboje ;-( )

Jsem ale opravdu zvedavy na to tajne zarizeni ;-)
ilach (26)|9.3.2006 15:28
tuto funkciu u mna doma zastupuje wifi ap asus wl500g. s pridanym usb bluetooth klucikom a trochou snahy teraz je aj wifi aj bluetooth access point. takze notebooky sa pripajaju jednym, a pda druhym. co sa na baterke naozaj prejavi. ak bude vacsi zaujem, mozem napisat strucny navod, ako to rozbehat.
Surgical (2364)|9.3.2006 15:32
Myslim, ze takovy navod by byl velmi prospesny. Mohl bych se primluvit za jeho opublikovani?
Vcetne vyzkousenych/doporucenych typu tech USB BT donglu?
netron (129)|9.3.2006 18:53
Tento pristupovy bod sa da pouzivat aj bez DHCP servera. Staci v PDA nastavit staticke ipcky a vsetko funguje tak ako ma. Uz nejaku dobu pouzivam ten to pristupovy bod a som snim spokojny.
cenebris (144)|9.3.2006 20:10
ilach: taky mne zajima jak jsi to udelal a co je k tomu potreba.

Diky
ilach (26)|10.3.2006 00:38
takze navod som napisal. trvalo mi to zopar hodin, tak snad niekomu pomoze.
AP Asus WL-500g aj ako Bluetooth AP (2 in 1 :o)