Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

JAK NA LOOXE

LOCHi (106)|1.9.2003 20:06
zakladam tohle tema jako poradnu pro PPC LOOX upgrate jakykoliv potize s upgratem davejte tu. :) diik.
cowley_ce4you (7)|17.10.2003 14:45
Ja bych hned mel prvni dotaz: uz jste nekdo dostali upgrade na PPC2k3?
posilal jsem jim to tam pred cca 2 mesicema a zatim zadna odpoved, na ceky pobocce FS mi akorat rekli ze to proste jednou urcite dorazi, ale ze nemaj zadnou moznost ot ovlivnit. Diky za vase eventualni zkusenosti...
Pavel Koza (4761)|17.10.2003 14:57
V tom maji pravdu, vyrobce zarizeni skutecne nema moznost tu distribuci ovlivnit... Vesele, ze?
Paullus_ce4you (400)|17.10.2003 18:31
Dnes jsem jako registrovaný zájemce o upgrade obdržel následující informaci:


Dear customer,
Thank you for your Pocket PC 2003 Upgrade Registration for Pocket LOOX 2003.
Since we wish to ensure that Windows 2003 for mobile Pocket PC will work on your Pocket LOOX 2003 without problems, we would like to inform you that the Upgrades will be send out approximately end of October 2003.
Thanks for your understanding.
Buhl Data Service GmbH in Cooperation with Fujitsu Siemens Computers


Nevíte, zda anglické slovo "understanding" znamená jen porozumění, nebo je lze přeložit i výrazem "výdrž" ?
eXEden_ce4you (811)|19.10.2003 15:35
Pochopení je ten správný výraz :D
cowley_ce4you (7)|22.1.2004 13:52
[QUOTE="cowley"]Ja bych hned mel prvni dotaz: uz jste nekdo dostali upgrade na PPC2k3?
posilal jsem jim to tam pred cca 2 mesicema a zatim zadna odpoved, na ceky pobocce FS mi akorat rekli ze to proste jednou urcite dorazi, ale ze nemaj zadnou moznost ot ovlivnit. Diky za vase eventualni zkusenosti...[/QUOTE]

Tak tento tyden konecne upgrade dorazil - jak tak koukam na tuhle diskuzi, umrela driv nez nadeje :-) Ale vypada to ze loox s W2k3 trochu ozil a upgrade probehl bez problemu, takze jenom doufam ze to vydrzi..