Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odinstalace programů na Variu, potažmo WM5

Zbyňa_oldd (64)|8.3.2006 06:47
Ahoj,
jelikož jsem nikde nenašel specializované téma, tak si dovolím jedno založit.
Mám Vario snad dva měsíce a vždy, když se mi podaří úspěšně odinstalovat program, je to důvod k oslavě.
Naprosto pravidelně se mi při odinstalaci zobrazí tato hláška: [QUOTE]Program ........ nebyl zcela odebrán. Chcete ho odebrat ze seznamu nainstalovaných programů?[/QUOTE]
A to samozřejmě nechci. Můžu to udělat hned po SR, stává se to u aplikací naprosto jednoduchých (bez Today pluginu) např. dnes SPB Time.
Ve \Windows\AppMgr mám samozřejmě příslušný adresář se soubory (pro deistalaci), protože normáln ěje mám přesunuté na kartě, abych šetřil místo.
Nemáte podobnou zkušenost? Dělalo mi to snad vždy, po HR, pár programech. Prostě je to nějaké nedořešené. Nevím, zda je to problém Varia nebo WM5.

ROM T-Mobile 1.6.X.X
dehtak (56)|8.3.2006 07:47
Já používám následující postup:
na dotaz
Program ........ nebyl zcela odebrán. Chcete ho odebrat ze seznamu nainstalovaných programů?
dám NE
pak SR
pak znova odebrat a program zmizí
Zbyňa_oldd (64)|9.3.2006 07:32
Ahoj, to pomůže jenom někdy. Většinou to můžu dělat furt dokola a program tam tvrdošíjně zůstává a pořád hlásí, že nejde odinstalit, přitom většina souborů je smazaných. Tak nevím, zda se sekne někde v registrech, nebo někde při mazání něčeho ve \Windows.

Každopádně je to nějaké nevychytané ...
vario (441)|9.3.2006 18:44
[QUOTE="Zbyňa"]Každopádně je to nějaké nevychytané ...[/QUOTE]
..stává se ti to u aplikací, které instaluješ na kartu nebo i u těch, co instaluješ do přístroje?
Jehlička Milan (10)|10.3.2006 14:08
Taky jsem něco odinstalil a teď mi to hlásí :

---------------------------
Microsoft ActiveSync
---------------------------
Program ActiveSync zjistil problém v zařízení (počítač).
Kód odborné pomoci:85010014
---------------------------
Nevíte, kde bych našel tu vysvětlivku 85010014 ?
organiq (165)|10.3.2006 14:17
[QUOTE="Jehlička Milan"]Nevíte, kde bych našel tu vysvětlivku 85010014 ?[/QUOTE]

microsoft (je to tak posledni/predposledni strana)
Jehlička Milan (10)|10.3.2006 15:33
Ano bylo to ono.
V Outlooku jsem v Nápovědě dal "Rozpoznat a opravit".
Takže to už to funguje a děkuji za radu, navíc byla velmi rychlá.

Přeji Vám hezký den
Zbyňa_oldd (64)|10.3.2006 22:48
[QUOTE="vario"]..stává se ti to u aplikací, které instaluješ na kartu nebo i u těch, co instaluješ do přístroje?[/QUOTE]Ahoj, tak u těch i u těch. I když jsou v paměti přístroje, tak se neodinstalují.
Dnes jsem upgradnul na i-mate 2.16.9.1 a je to o dost lepší, ale někde, přece jen taky blbne odinstalace. Konkrétně Lingvosoft Dictionary, se omylem nainstalil do přístroje, takže jsem jej ihned po instalaci dal odebrat a nešlo to. Udělal jsem SR, odinst. a opět s chybou. Takže jsem to ručně smazal z Program Files a pak nainstalil na kartu :-(
Big.T (111)|6.5.2006 11:30
Taky se pokousim preinstalovat LingvoSoft. Po odinstalaci a rucnim smazani se pri dalsi instalci objevuje hlaska o nutnosti odinstalovat starou verzi. Proto dam "ano". Dal to pise o nutnosti restartovat. Takto stale dokola. Zrejme se neco usadilo do registru. Netusite nekdo jak se korektne zbavit odinstlovaneho softu v registrech?
MilanSu (823)|6.5.2006 23:54
v registru si vyhledas klice s nazvem prislusneho SW a zrusis je.