Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Soft na sledování nákladů na provoz vozu....

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Máte někdo typ na nějaký dobrý, nejlépe freeware, ještě lépe český mluvící soft na sledování nákladů na provoz vozu, servisní prohlídky a pod pro qtek 8310?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Ještě doplním že jsem zatí našel tento softík Personal Vehicle Manager 2005 český popis zde je ale placený a na to co potřebuji až moc složitý/dokonalý.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Našel jsem další zajímavý produkt na sledování spotřeby vozu/ú, MASPware BenzinVerbrauch for Smartphone je to tedy také placený soft ale cena není nikterak závratná, je v US a DE verzi a ovládání je opravdu jednoduché. Ještě doplním že má podporu QVGA..!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Ten druhý jmenovaný používám už tři měsíce a jsem maximálně spokojen. Těch necelých 10 € se dá obětovat. Můžu všem doporučit. Možná jen přidám anglické stránky výrobce. Ta němčina mi nějak nejede.

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Jo, už jsem si ho také zakoupil a musím říct, že to je přesně to co jsem hledal. ) Sledování spotřeby více vozů/motorek, možnost poznámek, grafy spotřeby a další vychytávky.
    Má tedy své chyby, třeba: ač člověk v setupu nastaví měnu Kč, tak při zadávání to nabízí eura. Je to jen kosmetická věc, na funkčnost to vliv nemá. :yes:

Podobná témata

1. HTC TyTN II (Kaiser) - Skype a jeho provoz
    Od aeon101 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 31-08-2008, 20:44
  2. U:fon útočí? 4.mobilní operátor dnes zahájil testovací provoz
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 19-05-2007, 13:40
  3. Stojan na palubní desku vozu
    Od martinhamr_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci