Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft na sledování nákladů na provoz vozu....

ipetr (138)|7.3.2006 21:46
Máte někdo typ na nějaký dobrý, nejlépe freeware, ještě lépe český mluvící soft na sledování nákladů na provoz vozu, servisní prohlídky a pod pro qtek 8310?
ipetr (138)|7.3.2006 21:53
Ještě doplním že jsem zatí našel tento softík Personal Vehicle Manager 2005 český popis zde je ale placený a na to co potřebuji až moc složitý/dokonalý. :D
ipetr (138)|8.3.2006 08:11
Našel jsem další zajímavý produkt na sledování spotřeby vozu/ú, MASPware BenzinVerbrauch for Smartphone je to tedy také placený soft ale cena není nikterak závratná, je v US a DE verzi a ovládání je opravdu jednoduché. Ještě doplním že má podporu QVGA..!!!
aivos (95)|9.3.2006 13:03
Ten druhý jmenovaný používám už tři měsíce a jsem maximálně spokojen. Těch necelých 10 € se dá obětovat. Můžu všem doporučit. Možná jen přidám anglické stránky výrobce. Ta němčina mi nějak nejede.
ipetr (138)|9.3.2006 16:39
Jo, už jsem si ho také zakoupil a musím říct, že to je přesně to co jsem hledal. :)) Sledování spotřeby více vozů/motorek, možnost poznámek, grafy spotřeby a další vychytávky.
Má tedy své chyby, třeba: ač člověk v setupu nastaví měnu Kč, tak při zadávání to nabízí eura. Je to jen kosmetická věc, na funkčnost to vliv nemá. :yes: