Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Zobrazení *.pdf a.doc v acer n311

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

1)mam problem s pdf, chtel bych je cist v PDA ale pismena jsou rozmazane a kdyz zazoomuju aby byly citelne tak zase musim posouvat cely obraz. Idealni by ylo aby se text zobrazoval podobne ostry a veliky jako ve wordu, poradite mi nejaky program nebo vychytavku jak to udelat?
    2)pri prevodu word files ve kterych jsou grafy mi zmizi grafy,jde to nejak eliminovat?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

1) Měl byste uvést, jaký program na PDF používáte, ale tipuju Acrobat readera 2. Ten VGA příliš dobře neumí, Z konkurence osobně vím snad jen o ClearVue PDF, které je placené, ale umí zobrazit PDF velké ostré, jak vyžadujete.
    2) Převod lze vypnout v ActiveSyncu, ale teď si nejsem jist, zdali se vůbec ve wordu na pda zobrazují.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ano, pouzivam acrobat reader...zkusil bych ten clearVue ale nejradsi bych nejaky freeware...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

super diky moc

Snazte se omezit citovani posledniho prispevku. Je to v toku diskuze naprosto zbytecne. Diky. beecher

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

já to asi úplně nepochopil. Spouští se pak upravený soubor AcroRd32.exe.0409.mui ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ne, spousti se klasicky .exe, ale WM maji v sobe technologii, ktera tyto .mui soubory nacita zaroven a pak pouziva...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

jasné, nainstaloval jsem tweaks a automaticky rozpoznal vga a přidal soubor s 0405.mui (CZ verze) a zobrazuje se paradně. Nicméně s acrobatem to furt nejde ale to už si poradím sám.

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Zkoušel jsem zmíněný postup a s Acrobatem verze 2.0 mi to prostě nefunguje.Možná někde dělám chybu uvítal bych přesný postup jak na to.Můžete mi někdo komu to funguje poradit co s tím?Předem díky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od t.mister
    Zkoušel jsem zmíněný postup a s Acrobatem verze 2.0 mi to prostě nefunguje.Možná někde dělám chybu uvítal bych přesný postup jak na to.Můžete mi někdo komu to funguje poradit co s tím?Předem díky
    já jsem si nainstaloval program tweaks2k2 a ten potom umožňuje přizpůsobit programy displeji (nabídka vga force) - v podstatě přidává soubor *.mui. Potom se už vše zobrazuje správně. Trial verze je ale omezena pouze na tři použití.http://www.tweaks2k2.com/

Podobná témata

1. acer n311 usb myš
    Od okoun_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 01-04-2008, 15:18
  2. Acer n311 a GPS
    Od ch4t v sekci Acer
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 16:01
  3. Stylus Acer N311
    Od Top_ce4you v sekci Acer