Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 47

Téma: Velká recenze zařízení Qtek 9100 (kódové označení HTC Wizard)

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Citace Původně odesláno od Krevety
    jasne a pak se zas budes tesit na nastupce hermese atd. atd. tohle nema v IT smysl "na neco cekat" ... a vsichni to vi, nejdulezitejsi je si uvedomit jestli to ted potrebuju (koupim to) anebo je to jen frajerina,drobnost na hrani... (nepotrebuju to), kdo tedy chce GSM PDA cena/vykon tak nemuze vahat...
    A to já si na HTC Hermes rád počkám, on už je stejně prakticky připravený pro uvedení na trh.
    Je se skutečně na co těšit, viz předváděčka zařízení tady:
    http://msmobiles.com/news.php/5011.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Nemohu se zbavit dojmu, že na té předváděčce, na předposlední fotce, jsou dvě tlačítka navíc - Win a OK. To je jiná vývojová verze nbo úprava T-Mobilu?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

..tlačítka navíc se už řeší zde.. ale podle mně to vypadá jako maketa.. a finální verze bude bez těch tlačítek OK a Win..

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Dobrý den, opravdu klobouk dolů za Vaše recenze. Tento server je i pro ty kteří, sice sní o každém novém zařízení, ale nekoupí si ho z důvodů různých. V každém případě je toto snění příjemné! Jako uživatel PPC bych rád vyzkoušel komunikátor, ale myslím že na tuto zkoušku pro mě ještě nenastal čas, ale těším se na dobu kdy nové zařízení budou opravdové komunikátory bez kompromisů...
    Ještě jednou díky!

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nikomu sa ešte nepodarilo "rozbehnúť" nejaké tie benchmarky?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kupr SPB Benchmark bezi v pohode. Jen to musis porovnavat s jinymi WM5 zarizenimi..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

jelikoz jsem jeden z tech, kteri musi mit vsechno, nemohl jsem jinak a mam i qtek 9100 (zakoupen v sunnysoftu). pavle, pises, ze se rychlost zvysila po provedeni upgrade romky - na strankach sunnysoftu o nem neni ani slovo; nez jim tam budu volat, chci se zeptat tebe, kde jsi k nemu prisel? predpokladam, ze je upgrade oficialni a volne ke stazeni...
    dik, john

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od john
    jelikoz jsem jeden z tech, kteri musi mit vsechno, nemohl jsem jinak a mam i qtek 9100 (zakoupen v sunnysoftu). pavle, pises, ze se rychlost zvysila po provedeni upgrade romky - na strankach sunnysoftu o nem neni ani slovo; nez jim tam budu volat, chci se zeptat tebe, kde jsi k nemu prisel? predpokladam, ze je upgrade oficialni a volne ke stazeni...
    dik, john
    zdravim, mozna muzu poradit co se tyka te rychlosti - ja jsem pouzival 9100 ted dva tydny a rychlost me docela zlobila. Tak jsem zacal pouzivat pretaktovani a slape to vyborne - baterka se taky neza silenym probleme. Ja standby mod moc nevyuziju. Docela hodne telefonuju. pro predstavu - stahl jsem si ten gxmark - po pretaktovani na 265Mhz mam hodnotu testu 1676.

-doplneni -
    ohledne baterky : Utilita ktera zarizuje pretaktovani se vypina umyslne pri prechodu do standby modu. Da se to startovat pomoci trebas memmaidu a tak je pda pretaktova automaticky jen po dobu, kdy zarizeni neni ve standby modu -- na baterky by teda pretaktovani nemelo mit velky vliv

-doplneni 2 -
    tak mam za sebou den, kdy jsem si hral s pretaktovanym qtekem na 265 a vysledek -napr nova instance skype nabehne za 3 sec. Mel jsem pri tom spustene radio prez internet, ale hudba se nesekla ani na chvili. Vetsina aplikaci nabiha hned . Hovor prez skype na skypeout normalni kvalita jako prez pc - rozdil jsem nepoznal(na pozadi jsem nemel dalsi aplikaci - proste jsem to nezkousel). Nejsou zadne vytuhy v prubehu aplikace, kdy skype reaguje v prubehu hovoru.
    Dalsi testik - media player + wifi conn = nove spusteny word nabiha do 1/2 - 1 vteriny.
    nemel jsem moznost otestovat praci pri prichozim hovoru.

Ad baterky - mel jsem cirka hodinovy tel. hovor + testovani a instalovani k-jamu a nejak jsem nezaregistroval nejake rychle vybijeni. Mno vypada to zajimave. Asi doplnim info o baterkach pozdeji.

jinak jsem upgradoval rom apod na posledni verzi. Skype jsem si stahnul.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od mraky
    jinak jsem upgradoval rom apod na posledni verzi.
    takze jelikoz mi nikdo neporadil, kde romku sehnat, nasel jsem si ji sam. ze stranek qteku stahnout nesla, nelibilo se jim me imei (coz nechapu, jak jsem rikal, kupoval jsem v sunnysoftu).
    nakonec jsem nasel novejsi romku na xda developers, bohuzel az prilis novou - verze 2.17. nektere veci ale nefunguji - nastaveni podsviceni, nastaveni fotaku... nakonec jsem sehnal i tu zminovanou verzi 1.6.7, na ni ale bohuzel downgrade nelze uskutecnit. alespon ne beznym zpusobem. nevite nekdo, co s tim?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od john
    nakonec jsem sehnal i tu zminovanou verzi 1.6.7, na ni ale bohuzel downgrade nelze uskutecnit. alespon ne beznym zpusobem. nevite nekdo, co s tim?
    Ahoj,
    nechci sirit famy, ale me behem upgradu vyzkocila hlaska, ze downgrade mozny neni. Jinak Myslim, ze Pavel i ja jsme jednoduse sahli na support + registrace + pouziti imei. Pokud by me nefungovalo imei, tak je to duvod, proc durazne urgovat product line - nemel by byt problem si to stahnout. Jinak bych ti ten soft i poslal, ale pouzivam arabskou verzi. rom 2.16.9.1WWE radio ver : 02.07.10 ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ke kazde ze zminovanych ROM je tu diskuze, takze tam smeruj dotazy...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

ano, to jsem jiz take ucinil. snad to bude mit nejaky efekt...

edit:
    slava, diky samanovi to efekt melo!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Přes WiFi je možné připojit tak akorát vhodný datakrojektor
    to je fakt možný připojit daťák přez wi-fi? jaká je kvalita a cena? jinak je ROM 1.6.7 pořád nejnovější? a jak je to u T-mobile s tim dotovánim? to ho tam maj proste jen tak o 4k levnější a nic za to nechtěj ?

Nováček
    Registrace
    May 2005

Chci se zeptat, jestli nevíte, jak k zařízení MDA Vario připojit BT klávesnici Freedom Keyboard, aby mi psala české znaky a prohodila tedy i Z a Y. Přes lokalizaci Sunnysoft je to nepoužitelné. Jde to vůbec? Díky za každou radu.

alien5_ce4you
    Guest

Zdravim mam dotaz ve clanku sepise ze mp3 se standartnimi spunty nejsou nic moc skousel to nekdo se sluchatky Koss Porta PRO to jsou celkem kvalitni sluchatka jaka je kvalita prehravanych pisnicek? Nebo s jinymy sluchatky.. Dekuji

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 12:19
  2. Velká recenze zařízení E-TEN G500
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-09-2006, 00:42
  3. Velká recenze zařízení Acer n35
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 22