Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nefunguje spojení na ipaqu series h1900 prosím pomožte

maeko (53)|7.3.2006 15:35
zdarec mám celkem dost velkej problém. Mám ipaq h1930 a ten se mi nechce spojit s compem nechápu proč, protože všechno fungoval jak mělo!! PDA jsem zapojil do USB a už se spustila automatická synchronizace a vše proběhlo v pohodě.. Pak jsem odjel na tábor a tam mi mího ipaqa jeden blbeček vypnul tak, že vyndal baterku!!!:evil: :evil: v tu chvíli bych ho zabil skoro celej tejden uplně bez všeho... Mno, ale ted jde o to, že jsem přijel a najednou když zapojim ipaqa do compa tak se nic nestane!! Na ipaqovi se dřív vždy když jsem zapojil kabel do počítače hned objevilo takový malý okýnko, že se připojuje.. Ovšem to se ted už nestalo.. Prostě se jenom rozsvítí displej a tim to končí, už nezačne obvyklá proceduram kdy se ipaq snaží připojit.. Zapnu tedy active sync v PDA a dám connect, ovšem to se nic nestane.. Nejhorší je, že ani comp nerozpozná ipaqa napíš, že jedno USB zařízení nepracuje správně a že mám nainstalovat ovladače.. Jsem už zoufalej!!! Nevíte kde by mohl být problem??
duffioso (537)|7.3.2006 15:59
zkus udelat HR sam,bez "blbecka" a vyzkousej odinstalovat AS v PC!Jeste pred tim,ale mrkni do velkeho AS v PC a koukni do Soubor>Mobilni zarizeni...pokud tam je tve zarizeni,respektive jeho nazev,tak dej polozku odstranit partnerstvi!!!!!Pak by mel AS najit nove zarizeni,kdyz ho pripojis!Nic nezkazis i restartem obou zarizeni!Koukni se taky do AS v cihlicce a mrkni start>programs>ActiveSync>settings>options...nebo pokud mas lokalizaci,tak start>programy>ActiveSync>nastroje>moznosti a tam mas jeste jednou moznosti.....Moznosti synchronizace s PC,pod tim V kolebce a zatrzitko Povolit synchronizaci s PC pomoci a pod tim rolujici okynko s moznostmi spojeni!dej tam USB
Stanislav Koneš (19)|7.3.2006 16:03
Já bych začal tím, že odinstaluji ActiveSync z PC a po restartu PC znovu nainstaloval pokud možno poslední verzi (tuším 4.1). Pokud jsi to už udělal a přesto nefunguje, zkus projít nastavení AS na PC. Myslím si, že na PDA nemusíš v AS nic nastavovat, aspoň já jsem zatím nemusel. Pokud mi někdy blbne synchronizace, je to většinou, že se nemohou PDA a PC spolu dohodnout (PDA hlásí. že je připojené, PC pořád navazuje spojení). Obvykle stačí rekonektovat PDA v kolíbce, v nejhořím případě soft reset. Vyzkoušej.
duffioso (537)|7.3.2006 16:11
Jenze jemu to nenajde a nezahlasi nic,ani nezname zarizeni a to uz je divny!Me kdyz pripojim PDA a nenabehne synchro,tak aspon vyhodi hlasku,ze USB zarizeni nebylo rozpoznano,ale tim reinstalem AS nic nezkazi to je pravda!Lepsi je to projit vsechno!Divne je,ze kdyz se stal HR,tak nenajde AS zadne zarizeni
maeko (53)|7.3.2006 19:20
ono to vlastně najde zařízení, ale nezobrazí to jeho jméno prostě nic!! Napíš to že zařízení nefunguje jak má a není rozpoznatelné!! Jinak skusim vše ci jste psali bez synchra je pda funkční jen na půl...
maeko (53)|7.3.2006 20:41
No tak bohužel nic nefunguje hodí to v compu hlášku, že zařízení nebylo možné rozpoznat!! ani na tátovim notebooku to nejede!!:( Myslíte, že to nějak vyřeší servis?? Nic to nedělá ani po HW resetu ani po dalšim vyndání baterky!!