Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mizení pamětove karty pri prehravani mp3 u mpx220

pedrogonzales (10)|7.3.2006 09:50
Asi pred tydnem jsem zakoupil smartphone Motorola mpx220 a vyskytl se u me nasledujici problem.

Pri prehravani mp3 (at uz v pocket music ci media playeru) najednou pisnicka prestane hrat a pametova karta se tvari ze je prazdna. Musim ji vysunout a zasunout aby to zase fungovalo, jenze se to za chvili stane zase. Myslel jsem si ze to delaji jen treba spatne kodovane pisnicky, ale tato chyba se vyskytuje zcela nahodne. Nekdy treba hodinu hraje a nic, a jindy se to stane 5x behem deseti minut. Pritom kdyz hraji film nebo hru z pametove karty, nic se nestane.
Motorola je v zakladu tak jak byla z obchodu (rikam, tyden stara) + uplne nova pametova karta 512MB.

Nevim zda tento problem zpusobuje telefon ci pametova karta.

Obracim se tedy na vas, zda se nekdo s timto problemem take setkal, pripadne vedel by pomoci ci poradit. :?:

Predem dekuji
Kavy (374)|7.3.2006 17:02
Nejjednodušší bude prozatím vyzkoušet jinou kartu.Nebo vzít telefon s kartou a trochu s ním zařást.
ipf (2136)|7.3.2006 17:41
Měl jsem podobný problém u syna na jeho Siemensu, karta se chovala úplně stejně. Opakované formátování nepomáhalo. Vyzkoušel jsem tu kartu v jiném telefonu a tam fungovala bez problémů. Jiná karta v telefonu fungovala bez problémů. Nakonec jsem se dohodl s prodejcem, kartu vyměnil a od té doby je klid.