Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek9000 "must-have" SW

Kasei (89)|7.3.2006 08:36
Jako cerstvy majitel Qtek9000 se chci zkusenych uzivatelu zeptat, ktery "must-have" software bych si mel nainstalovat??? Diky
Surgical (2364)|7.3.2006 09:52
To zalezi na Tve orientaci...
Nekdo tam ma Kamasutru, jiny PocketQuaran...nekdo eBook reader. Zalezi, co s tim chces delat, must have je dost obecny pojem.
spiderxxl_ce4you (84)|7.3.2006 11:29
[QUOTE="Kasei"]Jako cerstvy majitel Qtek9000 se chci zkusenych uzivatelu zeptat, ktery "must-have" software bych si mel nainstalovat??? Diky[/QUOTE]

Tak alespon se zde pridal jeden novy clovicek,uz nejsem sam...
Ja mam qtec 9000 asi 4 dny :-) ..

Zatim jsem moc software nezkousel,ale jako prvni chci real VGA a SBP pocket plus...pak se uvidi..

Kdyztak se ozvi na ICQ,muzem vymenit zkusenosti zacinajicich uzivatelu :-)))
Michal
Kasei (89)|7.3.2006 11:31
Jde mi predevsim o systemove nastroje, speciality pro Qtek9000 ci kvalitni VGA aplikace chodici na tomto stroji
B@st@rRRd (297)|7.3.2006 11:33
Určitě by si měl mít SPB pocket plus 3.1, nějakou čtečku E-knih, TCMP přehrávač a na muziku GS player s podporou WM5....to je takový ten základ pak už rozšíříš podle sebe ...
jo ještě jsem zapomněl na agendu pocket breeze a pocket contacts bez toho se většinou nehnu:D
aaischa (660)|7.3.2006 13:06
mam tez mda 4, soft co napisu je vetsinou pro vga a kdyz ne tak mas aspon zaruceno ze stejne chodi pac dost veci na vga nejde.. :(
opera
spb pocket plus
spb weather
total commander for pocket pc
resco explorer
resco radio
pocket rar
uptime plugin
plugin svatky
pocket rss
mChat
mobipocket reader
adobe acrobat for ppc 2.0
pocket mechanic
smart filter
sprite backup
tcmp
pencilbox
cleaner
agile messenger
pak nejaky hry ale to neudu rozepisova jeste nejaky detaily treba I netfront prohlizec ale opera mi lepci
zedino_ce4you (63)|11.3.2006 16:16
zopar aplikacii je uplne naprd, napriklad Phone Dashboard minute tracker jakozto super aplikacia na pocitanie prevolanych minut atak dalej je uplne nefunkcna pretoze sa nevie vo VGA rezime zobrazit, a pritom je fakt super, dalej GPRS Monitor co je k tomu standardne dodavany ta ikonka v hornej liste sa neda jednoducho ukotvit, proste stale beha, ale to iste mi robilo aj na WM2003, som myslel ze niektore veci budu vo WM5 lepsie :(, resp. dotiahnute
B@st@rRRd (297)|12.3.2006 18:39
To co tu resis neni.chyba WM5 ale samotneho programu
stezujes si na nespravne adrese,
Ja se spis chci zeptat kde ste qtek 9000.zakoupili na mda pro ale qtek a jestli ho mate v tom tmavem provedeni
gummi (45)|12.3.2006 21:39
Zdravim, ja bych rekl ze Qtek 9000 je cernej a jinou
barvu ani nema. Jasjar je sedej a MDA Pro, VPA atd.
jsou stribrne....
Borek_ce4you (50)|14.3.2006 17:17
programek bez ktereho si nedokazu predstavit "klidnou" praci na mem Qtek9000 je jednoznacne PQz
ma neuveritelnych 109kb + 86kb jedna knihovna a umi takove zasadni veci jako treba PRIDANI klavesy Ctrl ci Alt - je ji mozno namapovat primo na HW tlacitko, napr. na tlacitko WIN okna vlevo ve spodni rade (nebo treba na tlacitko video hovoru) coz zasadnim zbusobem zjednodusi mimo jine praci s clipboardem (Ctrl+C,V,X) dale umi jako ve velkych Win prepinani aplikaci (Ctrl+Tab) a dale si muzete udelat (rozumej nastavit) vlastni HOTkeye na spousteny dalsich programu ci systemovych veci (treba namapovat klavesy ESCAPE, HOME, END, NEXT, PREVIOUS, TODAY, atd....) v poslednich verzi umi priradit HOTkey i telefonimu cislu... no vic ho vychvalovat asi nema cenu, koho jsem nepresvedcil doted, tak toho uz asi nikdy :D :D :D

jo, jeste jsem zapomel, je to FREEware...

ve verzi 0.0.47 ji muzete stahnout treba zde...

Carpe Diem.
sim_ce4you (106)|20.4.2006 22:24
PQz jsem zkousel a nepovedlo se mi v praxi uspet...pri konfiguraci napr CTRL na klavesu WIN se sice na ikonce objevi ze je stisknuty CTRL pak stisknu C ... kopirovani se pritom neprovede...je moznost nastavit klavesu ALT napriklad na HW klavesu IExploreru vedle mezerniku? Znate nejaky jiny lepsi mapovac? Zkousel jsem PHM ale ani se nerozbehl:) Diky za reakce
Kasei (89)|20.4.2006 22:43
Me funguje naprosto skvele..... CTRL mam namapovane na tlacitku vedle tlacitka se zelenym sluchatkem a no problem.... nastavil jsem si ruzne kombinace na zavirani tasku, paste copy.....
Borek_ce4you (50)|21.4.2006 09:55
ano, klavesu ALT lze namapovat na IEexplorer...

ohledne funkce CTRL + C,V,X - je treba ji NEpouzivat jako u stolniho PC, to jest DRZET "ctrl" a PRÏMACKNOUT "c,v,x", ale STISKNOUT a PUSTIT "ctrl", na PQZ ikone se obevi indikace stisknuti a pote stisknout samostatne "c,v,x"

jeste mi napada, mas urcite UNIVERSALA, nebo to zkousis na VARIU? :-)

jiny program na takhle dokonale premapovani neznam, castecne to umi i SPB PocketPLUS, ale neni to freeware
sim_ce4you (106)|21.4.2006 13:12
mam SPB Pocket plus 3.0 a na nastaveni na jina tlacitka nez kontextove a ty na strane jsem neprisel...chtel bych vuzivat klavesy WIN jako CTRL tu jsem nalezl v seznamu a vazne se mi to tam i napise jak rikate a kdyz primacknu C tak to ale nic nekopiruje...(zkousel jsem pak jen pres stylus vlozit a nebylo to aktivni) Nevite jak se oznacuje v PQZ klavesa HW klavesa IE?
sim_ce4you (106)|22.4.2006 12:42
nasel jsem ve foru odkaz na novejsi verzi a tam uz mi to maka...teda klavesove zkratky s klavesou CTRL...bezproblemu da se to nastavit nejak automaticky po spusteni?

Vazne nekdo netusite jak nastavit klavesu ALT na HW klavesu IE? prochazel jsem seznam tech klaves a nenasel jsem tam oznaceni klavesy IE:( dejte vedet dekuji
zedino_ce4you (63)|23.4.2006 08:28
musis si dat odkaz na PQz do StartUp foldra pod adresarom Windows, tym sa ti to spusti automaticky
sim_ce4you (106)|23.4.2006 16:57
parada diky to spousteni:)) cekal jsem ze tam neco takoveho bude:) jeste jen ta klavesa IE na zar QTEK 9000 viz predchozi muj dotaz nevi nekdo?
sim_ce4you (106)|25.4.2006 18:50
Celkem me prekvapuje ze by nikdo nevedel jak se oznacuje HW klavesa IE na QTEK9000 v programu PQZ....zkuste nekdo poradit...dekuji
spiderxxl_ce4you (84)|25.4.2006 19:08
nemate nekdo odkaz na tu novejsi verzi PQz.
Dekuji
Michal
sim_ce4you (106)|25.4.2006 20:55
http://www.nicque.com/PQz/