Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Resetovanie 3970

Schivan (20)|31.8.2003 14:18
Dobry den,

prosím o radu v nasledovnom probléme, V posledných dňoch sa mi opakovane stalo, že ráno sa mi nedaril zapnúť moj IPAQ 3970. Po zapnutí prístroja do nabíjačky sa mi objavila úvodná obrazovka, ako po tvrdom resete, samozrejme všetky aplikácie a dáta vymazané. Jediná možnosť bola obnoviť zálohu a spraviť novú synchronizáciu. Ipaq bol večer nabitý na cca 90% (od nabíjačky odpojený asi dve hodiny, následne používaný cca 30 minút.) Standby period nastavený na 75 hod. Prístroj kúpený 12/2002.
Ďakujem za pomoc, som s toho dosť nesvoj.

Ivan::sarcastic:
Pavel Koza (4761)|31.8.2003 14:35
Podle toho, co pisete, se zda, ze odesla baterie. Vyzkousejte iPAQ uplne dobit, pak nastavit podsviceni na max. a vyponout automaticke vypinani (proste aby iPAQ zustal zapnuty i kdy se nepouziva). Zmerte, za jak dlouho se baterie uplne vybije. Normalne by mel vydrzet nekolik hodin.

Je zde ale jeste jedna moznost - iPAQ se v noci z nejakeho duvodu zapne, a potom uz zustane zapnuty... Zkontrolujte nastaveni automatickeho vypnuti...
Schivan (20)|31.8.2003 14:45
Dík, za odpoveď. Problém vidím v tom, že sa sto stáva iba občas. (3 x za posledné dva týždne). Napríklad teraz mam Ipaqa nabíjaného naposledy pred 2 dňami, občas si stiahnem poštu a stále je baterka na 75%.
Skôr typujem, že tam ostane "niečo vysieť" alebo sa "niečo spustí" v noci. Automatické vypínanie mám nastavené na 1 minútu. Automatické podsvietenie vypnuté, natvrdo som nastavil minimálne podsvietenie. Asi budem musieť pri mojom "miláčikovi" sedieť celú noc, občas mu "poutierať čelo-display" a "merať teplotu":D Nech viem čo za kúsky v noci zapína. Ďakujem za každú radu

Ivan
Wuffi (1599)|31.8.2003 15:23
Mno ono je docela jiste ze se v noci zapne - o pulnuci pri prechodu na nove datum se zapinaji vsechna CE zarizeni - vcetne podsvetleni displeje. Nedelaji to az WM2003... Ovsem proc by se potom uz nevypnul, to je zahada. A pokud by se nebyl byval vypnul, je potom zahadou proc nechal svitit podsvetleni a neztlumil ho pri poklesu napajeni a proc se zavcas nevypnul aby ochranil data. Nehral jste si s registrem ci nejakou tweakovaci utilitou ?
Schivan (20)|31.8.2003 15:28
Nie, netweakoval som.
Wuffi (1599)|31.8.2003 15:32
Co pouzivate za SW?
Schivan (20)|31.8.2003 15:41
UFF, no skusim
Spb GPRS monitor
Connect2Internet
Icbar
ICQ
Resco Stickies
Resco File explorer
Resco Picture Viewer
Agenda Fusion
FlexWallet
Smart GSM
WOL
t Agenda
Lingea lexicon
Sprite Pocket Backup Plus
+ ostatné, kt. sú štandartne dodávané.

Prístroj je upgradnutý na verziu 2.10

Ďakujem
Ivan
David_ce4you (199)|1.9.2003 13:13
A co SD karta? Měl jsem na své 3970tce podobný problém, než se objevil update (viz diskuze).

Jak se to projevovalo? Asi tak jak píšete. O půlnoci se ipaq zapnul a jelikož byla vložena sd karta, tak to zatuhlo. A ipaq vesele svítil a svítil až mu došli baterky :)

Teď co mám ten patch a zmíněné tuhnutí se neprojevilo. Jsem spokojen, problém vyřešen.
Schivan (20)|1.9.2003 19:47
:O
Uha, skusim nainstalovat upgrade SD a dam vediet. Každopádne ďakujem.

Ivan