Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows Media Player a přehrávání hudby z paměťové karty

dj.kure (50)|6.3.2006 20:52
Ahoj lidičky, chtěl bych se zeptat, jestli někdo náhodou nevíte, jak nastavit (asi v registrech) aby WMP hledal muziku v Paměťové kartě a ne na "disku" ? Jde mi totiž o to, že mám starší historický kousek HP Jornada 540 a přehrávání přes WMP a paměťovou kartu není možné (proto omentálně využívám Winamp)

Díky za každou radu....

Pak bych se ještě chtěl okrajově zeptat, jestli někdo neví, jak nastavit aby byl tento PPC součástí sítě (prostě aby viděl na zbytek počítačů), mám jej připojenej přes kolébku (USB).

Díky moc :o) :))
glogloman (173)|6.3.2006 21:21
Já to řešim možná trochu nepohodlným způsobem, ale kýženej výsledek tam je..

stačí v adresáři \Application Data\Microsoft\Media Player\WMDRM smazat soubor XMEMediaLibrary.mlb a restartnout WMP..;)

..sice se tento soubor po každé aktualizaci Knihovny vytvoří znova a po zapnutí WMP se musí manuálně přepnout na Knihovnu Storage card.. ale pokud knihovnu aktualizuješ jen při výměně music ma kartě, jako já jednou do tejdne, tak to překousnout de..
aaischa (660)|6.3.2006 23:06
měl jsem jordanu 520 a stacilo mít na kartě složku my documments a tam složku music a v ní a to bylo ok, prostě na kartě my documents a tam kdekoliv a je to ok, mělo by tedy
dj.kure (50)|7.3.2006 16:05
tak funguje rada c. 2 diky moc :) (obema)