Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

asi vadne BT u asus730w, ovladace pro usb BT na 2003se?

vita_ce4you (18)|6.3.2006 20:42
Mam takovy problem, pripojuji se na internet pres umts na n70, pres gprs na t68i, nebo pres BT MSI na PC a vzdy je pripojeni nestabilni tak, ze na web staci, ale na streamovane ruzne radia i prehravace i datove toky - od 16kbps po 128 se vzdy seka prehravani, pres wifi hralo vse plynule, myslim si, ze za to asi muze bluetooth nebo jeho ovladace v asus 730w.
Nekde tady jsem zahledl, ze na wm2005 lze zprovoznit usb MSI dongle, na mych wm2003se tohle nelze, neslo by nejak dostat ovladace na usb BT (MSI) do wm2003se na tu 730tku?
Poradil by mi prosim nekdo, cokoliv, co s tim? dekuji.
aaischa (660)|6.3.2006 23:05
hmm, mno nízská propustnost, tedy reálná rychlost bt je normální to je jako wifi taky nedá nikdy oněh 11Mbit nebo 54 či více u spešl technologii, jak nechodí u wm5 a 2003se, konkrétně? nějak tě nechápu.. :(
vita_ce4you (18)|6.3.2006 23:35
jak nechodí u wm5 a 2003se, konkrétně? nějak tě nechápu.. - myslel jsem zkusit reseni problemu nahradnim externim BT pres USB host misto vestaveneho BT. (ale nemam ovladace, ty jsou v wm2005, v wm2003se nejsou, jestli by tam nesly nejak vlozit)
Podle dsl.cz mam internet max. 230kbps, ping stabilni 13 az 16 ms v pda, v pc je 1Mbps.
Ale i 16 kbps stream se seka, jakykoliv, s 3 ruznymi prehravaci...
aaischa (660)|6.3.2006 23:39
a přenos dat do pda přez bluetooth je taky takhle pomalej ? zkoušel si jinej bt dongle do pc, třeba problém skompatibilitou fakt divný... :(
vita_ce4you (18)|6.3.2006 23:51
prenos dat pres BT neni pomaly, proste se cca jednou za minutu prerusi a pak po nekolika vterinach pokracuje, na pohodlny poslech to ale neni...
jiny BT v pc jsem nezkousel, zkousel jsem ale nokii pres 3g via BT a chovalo se to uplne stejne...
i tak zatim diky
beecher (9270)|7.3.2006 05:56
Dela to i po hard-resetu? (Backup->Hard-reset->Test->Restore)
Problemem taky nemusi byt BT, ale i treba mobilni sit...
vita_ce4you (18)|7.3.2006 09:56
Takhle se to chova celou dobu (3 x HR za rok, vzdy jen ze zvedavosti, ne samovolne). Ja jsem si puvodne myslel, ze je to mobilni siti (gprs s t68i).
pri zkouseni nokie s 3g a tim MSI USB donglem na pc s linuxem se ta nokie chovala uplne jinak, nez na pda s vestavenym BT - hodinu to jelo stabilne cca 300kbps a pak to nevratne zdechlo, nekdy i nokie (protoze eurotel, nebo nokie).
Rad bych zkusil klidne riskantne nejak dostat ovladace na externi USB BT do pda, nebo casem i linux do pda... zatim o linuxu moc nevim, tedy presneji o moznosti dualbootu (jak mit spustitelne wm i linux zaroven = bez vymazani wm z romky..)
Dekuji, zatim