Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Počet příspěvků jednotlivců - zásadní chyba?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Možná je to moje soukromá a bláhová představa, ale nemyslí si Pavel, a vůbec všichni na ce4you, že by zrušení té nesympatické kolonky s počtem příspěvků hned pod avatarem vedlo k zlepšení diskuze?

Nechci jmenovat, ale jen po přečtení několika nových diskuzí pod články jsem narazil na spoustu čtenářů, kteří vysloveně píšou jenom z důvodu, aby byl jejich názor a dotaz na každé stránce a co nejdřív se stali diamatovým a bůhvíjakým přispivatelem.

Mě osobně ta úroveň mrzí, na ce4you chodím už nějakej ten pátek a z pochopitelných důvodů bych rád chodil dál, ale číst diskuze mě už prostě nebaví.

Neříkám, že zrušení té statistiky vyřeší tenhle problém, ale domnívám se, a myslím, že oprávněně, že situaci dost pomůžě...

Díky za přečtení a názor
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Verze pro PDA toto neobsahuje.

Registrace
    Nov 2007

Neni to tak dlouho co se tu neco takoveho resilo. A mam dojem ze se to nevyresilo :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Dominique
    Možná je to moje soukromá a bláhová představa, ale nemyslí si Pavel, a vůbec všichni na ce4you, že by zrušení té nesympatické kolonky s počtem příspěvků hned pod avatarem vedlo k zlepšení diskuze?
    Já třeba s kolonkou s počtem příspěvků souhlasím, podle mně by měla poukazovat (v ideálním případě) na odbornou erudovanost diskutéra, to by ovšem musel psát každý příspěvky pouze faktické. Možná bych do nich nezapočítával příspěvky v Nezařazených diskuzích.
    Já bych spíš přehodnotil hodnocení uživatelů - např. já sám jsem myslím v současnosti "platinový přispěvatel", ale má odborná úroveň tomu jaksi neodpovídá, že ... Ale to už se tu někde myslím řešilo...

EDIT: No, a bylo to tu řečenu už před minutou.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To Dominique
    Klidně buď konkrétní (nebo diskrétně mi je nabonzuj po SZ).

Problém není v měření počtu příspěvků, ale v nedisciplinovanosti a pohodlnosti uživatelů a také v malém počtu moderátorů, kteří tuto nevděčnou činnost dělají ve volném čase za plat 60 minut za hodinu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

někteři tu jsou díky tomu že jsou spokojeni se svými miláčky a hledají vylepčení nebo radu nebo tak, ale kdo tu přichází jen diskutovat, tak je..... myslím že kdo tu nebyl jen jednou i bez toho aby se podíval na počet přízpěvků celkem pozná jestli ten či ta má nějaké zkušenosti nebo je to jen baba na trhu která kecá kecá a ....:sarcastic: ale jinak fajn tohle je osud každýho fóra nedá se to 100% ovlivnit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

ale jo, vsimnu si, kdyz pise nekdo, kdo je registrovan pred mesicem a ma pres 200 prispevku. spis jde o to, ze jeho "ano, s timto souhlasim" nebo "to se mi stava taky" nezridka posouva odpoved ci reseni problemu na druhou, treti, desatou stranku. a kolikrat odradi nekoho kompetentniho vubec reagovat.

uvedomme (to je krasny slovo .)) si, ze letosni vanoce nadelily pda ci mda nemale skupince teenageru, kteri byli doted zvykli spamovat mobilmanii a forum sve oblibene online hry - za ucelem ziskani co nejvetsiho poctu prispevku a vice hvezdicek ci buhvi ceho. taky jsem tim prosel. UO jsem hral neuveritelne dlouho..

vim, ze se to tu resilo, ale bylo to otazce zmeny "novacek, zlaty prispevatel...diamantovy atd..." a uplne zruseni bylo jen navrzeno mezi radky... pokud se nemylim, coz je dost pravdepodobne .)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Už to zaznělo jinde:
    Spousta věcí se připravuje do nové verze portálu, včetně změn v zařazování přispěvatelů do kategorií, takže pochopte, že dělat nvou verzi a současně předělávat starou, by nebylo účelné. Vydržme.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Uz jsem to tu opakoval nekolikrat.... Mam z toho depresi, verte mi...

1. stavajici system diskuzi neni na podobny objem dat pripraven. Nejde ani tak o vykon, ten je az na obcasne vypadky OK. Jde o nastroje administrace, ktere proste nezvladaji, diky tomu jsou moderatori frustrovani atd...

2. novy system ce4you je prusvih. Bohuzel neni vina zas tak na me strane - na projekt podobneho rozsahu proste programatorsky nemam. Kdyz jsem si svoji vizi nechal nacenit, castky za realizaci se pohybovaly ve statisicich korun (jsem maximalista, ja vim). Dva pokusy cestou "za malo penez hodne muziky" nevysly. Ted se potreti a doufam naposled, snazim jit jakousi kompromisni cestou, ale tohle proste neovlivnim (drzte palce, at vyhraju ve Sportce a mame web za 2-3 mesice

3. Bez zasadnich zmen ve strukture diskuzi nejsou zmeny mozne. Sice muzu psat pouceni o tom, jak se chovat, ale bez bodu 1 a 2 to nema valny smysl. Dopsat neco do stavajici verze je otrocina, navic se v tom uz nevyznam.

4. to s tim odstranenim poctu prispevku je dobry napad, uz je to hotovo. Uvidime, zda to pomuze. Kdyby vas napadlo neco podobneho, sem s tim.

Zaverem - trva to uz nechutne dlouho a ja se za to omlouvam... Snazim se sice dilcimi kroky toto zapleveleni omezovat, ale je to jako bych se s jednou motyckou snazil udrzovat celou botanickou zahradu. Moderatori delaji velky kus prace a s temi nastroji je to ocistec, ti za nic nemuzou...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Myslim, ze se Pavel Koza nema za co omlouvat - to, ze je zde spousta balastu, je nase chyba a to, ze poradny system neco stoji, je realita. Osobne jsem pro vice upozornovani na duplicitni ci zcela zbytecne diskuze na SZ moderatorum - odborne se tomu rika bonzovani. Napiste, prosim, jestli by se Vam tim usnadnila prace.
    Nebo "najmout" za 60 minut na hodinu (velmi vtipne, dost jsem se zasmal) dalsi moderatory...

Registrace
    Nov 2007

mam pocit, ze tenhle problem by resilo tlaciko "Report this post to mederator" jako je to na nekterych forech.

EDIT:

To Pavel: Abych se priznal, tak me zmizeni poctu prispevku skoro i mrzi. Uz proto ze clovek takhle nema sanci zjistit, jak na tom ten dany clovek alespon priblizne je. Mho by se to melo zobrazovat alespon na strance profilu uzivatele.

A spamovani to stejne nezabrani. Clovek spamuje, protoze je proste spammer je, ne pro pocet prispevku. Howgh :disgusted:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    mam pocit, ze tenhle problem by resilo tlaciko "Report this post to mederator" jako je to na nekterych forech.
    to je nekompromisne nejlepsi reseni
    Abych se priznal, tak me zmizeni poctu prispevku skoro i mrzi. Uz proto ze clovek takhle nema sanci zjistit, jak na tom ten dany clovek alespon priblizne je. Mho by se to melo zobrazovat alespon na strance profilu uzivatele.
    myslis, ze pocet prispevku urcuje kvalitu? chapu, ze nekdo, kdo jich napsal jako ty, by alespon rad vedel, kolik jich poslal .) ale ja osobne, kdyz uz bych chtel vedet, kolik jsem toho napsal, zobrazovalo by se to treba jen me. osobni statistika.
    rozhodne na prvni pohled clovek pozna, ze mu radi administrator, moderator, mozna by stalo za to do budoucna vymezit jeste (jak to nekterych forech funguje) skupinu lidi, o kterych se vi, ze jsou aktivni, zainteresovani a zkuseni a nasadit jim nejakou solidne znejici nalepku pod jmeno. kazdopadne je pocet prispevku pro verejnost podle me maximalne na skodu
    A spamovani to stejne nezabrani. Clovek spamuje, protoze je proste spammer je, ne pro pocet prispevku. Howgh :disgusted:
    netvrdim, ze to pomuze, uvidime. kdykoliv se da vratit zpet.

2pavel: vsad ... na zitra na dvanactku .)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...(drzte palce, at vyhraju ve Sportce a mame web za 2-3 mesice...
    A mas alespon vsazeno? Jak ne, tak ti muzem drzet palce jak chces.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím.. S tím skrytím (smazáním) počtu příspěvků naprosto souhlasím a ještě by to chtělo udělat třeba tam jak je "Přispěvatel" udělat skupinku "Spammer".. Vím, že se mi plno lidí teď vysměje a oni i vědí proč ale proběhla změna..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Nejsem machr na PC atd. tak nerozumím,o kolik naroste objem dat několika řádky spamu.Když přidáním nějakého souboru do diskuze v řádu MB jistě zaberu více místa než několik stran textu.
    Spam jistě narušuje kvalitu odborných diskuzí.Ovšem někde jako třeba zde si mylím že v dosavadní míře je snesitelný a udržitelný pod kontrolou.Vždyť sem nechodíme jen pro holá a osekaná fakta,ale taky držíme trochu kolektiv.O tom svědčí i srazy atd.Sem tam vtipná poznámka svědčí jen o tom,že nejsme jen pitomci co čučí pořád do PC a PPC.Ale že jsme lidi a žijem.
    A co příjmy z reklamy? Nejsou přávě ony vyčíslovány podle počtu zobrazení reklamy ?Takový "neškodný" spamista si jistě reklamu zobrazí častěji.

Kolegové Beecher atd se svými 60000 musí být tedy nas....
    Proboha,neprozradil jsem nějaké tajemství?

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. vymazání příspěvků
    Od Latexman_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-08-2006, 23:20
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-07-2006, 18:26
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 07-02-2005, 15:15