Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 55

Téma: Počet příspěvků jednotlivců - zásadní chyba?

Registrace
    Nov 2007

Sry, ale beecher jich porad ma jenom 6'000, ne 60'000. Nejvetsi pocet, ktery jse kdy na diskuznim foru videl, byl 33'000 na jednom americkem serveru o programovani a pocitacich :O

Kdyz uz ma byt pryc ten pocet prispevku, tak co to rozdelit alespon na dve skupiny. Treba mene nez 50 (novacek) vice nez (prispevovatel)

Kavy: Neboj se, ja si nad nimi drzim prehled tak jako tak. Ostatne, za posledni rok se mi prumer poslanych prispevku zmenil o pouhe dve desetiny, takze to neni tak tezke.

btw...1 MB soubor je uz dost tlusta bichle. To snad nema ani tak kritizovana diskuze aceru. Ale takova tadikuze, kde lidi vystavuji svoji today uz peknych par mega urcite ma. :?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od atomion
    S tím skrytím (smazáním) počtu příspěvků naprosto souhlasím a ještě by to chtělo udělat třeba tam jak je "Přispěvatel" udělat skupinku "Spammer".. Vím, že se mi plno lidí teď vysměje a oni i vědí proč ale proběhla změna..
    Ty musis byt proste VSUDE!!! Zaspamujes si rad i v diskuzi jez byla vytvorena z duvodu jez tve osobe na tomto foru nejsou vubec cizi, ze? Ty mas ale naturu..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Opatrně! Právě začátečník bude chtít co nejdříve dosáhnout lepšího hodnocení bez ohledu na kvalitu jen aby "zapadl".Prostě bych se na ohodnocení vykašlal a nechal vše"tajné".
    S těma MB jsem vlastně komentoval našeho guru.Chtěl ušetřit forum o data ze spamu.A tak jsem to myslel tak,že spam je jen několik kb textu.Ale přiložené soubory ve foru mají i několik MB.

Miloš Strouhal:Atomica jsme popíchli v Plzni ,ale ten člověk stejně nemá soudnost.A jen za dnešek se jeho prejt [čti spam zjevil snad ve všech fórech.Podobnej bordel zde dělal i Pinochio a už z toho asi vyrostl.

Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Kavy
    Opatrně! Právě začátečník bude chtít co nejdříve dosáhnout lepšího hodnocení bez ohledu na kvalitu jen aby "zapadl".Prostě bych se na ohodnocení vykašlal a nechal vše"tajné".
    Takze ty hodlas uplne zavrhnout cleneni prisevovatelu vyjma odliseni recenzentu, adminu a moderatoru?

Tak mam jinej napad. Ten jsem taky videl na jednom foru: Uzivatel je nejakou dobu (radove par desitek prispevku) tzv. "Validating Member"a kdyz moderator uzna za vhodne, tak je povysen na normalniho "Member"a. Samozrejme, ze notoricky spammer se povyseni nedocka, nez se uklidni a zacne pusobit normalne (coz muze trvat i stovky prispevku ).Co vy na to? :sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Třeba.Ale není pro tebe jako moderátora stejně jednodušší nevhodné příspěvky prostě jen smazat,popř. umazávat ?
    Právě rozumný uživatel přispěje ze začátku třeba jen několikrát týdně a ty asi nebudeš schopen si ho zapamatovat jako slušného uživatele.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja myslim, ze to zruseni zobrazovani poctu prispevku je "very good idea"! Juuuuu, citim se najednou tak nejak "znovuzrozeny"... :yes:
    Navic verim, ze velkou cast spameru to od dalsi "cinnosti" opravdu odradi. :yes:

Registrace
    Nov 2007

Kdyz uz uzivatel dosahne tech par desitek prispevku, tak by prece jenom mel byt trchu videt. A navic, to ze clovek ma vedomosti a rozum se da poznat i z par prispevku

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

... a chudaci moderatori krome procitani diskuzi si jeste budou delat statistiky kvality prispevku uzivatelu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2005

Mě se podstata počtu příspěvků líbí.Navíc mě to jaksi motivuje k tomu,abych někomu poradil,pomohl...
    Moderátor by měl nekompromisně mazat pitomosti a "nehodnotné"příspěvky.
    Bohužel moderátor není Bůh,takže mu něco málo sem tam třeba i unikne,takže dočasně asi "tajné".
    Přestat počítat příspěvky v Nezařazené diskuzi.Tam diskutujeme jak u pivka,tak co to počítat.Téměř na vše se dá reagovat a spameři jako teď já ,toho využívají k získání příspěvků.

A končim s debatou.Ať to Pavel udělá jak jemu to vyhovuje nejlépe.Stejně už spamuju,stává se ze mě Atomio 2 a za chvíli bych měl 600000 příspěvků jako Beecher.
    To DAWW pode mnou Pokud si nejseš jistý jestli to je ještě vhodný příspěvek,tak ho raději smaž a hotovo.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Nový systém se mi velice zamlouvá. Co se týká promazávání příspěvků: je velice těžké určit hranici kdy je příspěvek ještě relevantní a kdy už je to jen bohapustý blábol.

P.S. tímto příspěvkem rozhodně nezahajuji další diskuzi. Je to jen názor na který není třeba reagovat :-)

P.S.S. "bonzraporty" na SZ ve foru XDA a spol .... rozhodně uvítám :-)

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

On ten počet příspěvků vypovídal spíš o tom, kdo jak je ukecanej, čili kolik příspěvků napíše. Kvalita se mění, a to i u profíků. Kdysi jsem měl zmáklé MDA2 (zejména oblast HáeR byla moje hobby), pak jsem koupil hx4700 a najednou jsem stál na začátku a chvíli tápal a tápal, než jsem se opět propracoval do fáze, kdy jsem byl schopen poradit. Před měsícem jsem pořídil Qtek a najednou jsem opět na začátku, tj. informace a zkušenosti hledám a postupně vstřebávám a radit budu zase až za chvíli.
    I kolega Becheer pomalu zapomíná, jam vypadalo MDA a jak se vlastně zapínalo Takže, to čísílko vyjadřovalo spíš ochotu poradit anebo potřebu se vykecat. Vyberte si.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

je mi toho počtu líto, apoň to slovnáí hodnocení mohlo zůstat,ne neni to tak důležitý ale jiná fóra viz žive a mobilmania je ok, tam to řešej vykopáváním čili banema na dané forum, kdyz nekdo pise kravinky a jentak a porad porusuje pravidla... :sarcastic:

Registrace
    Nov 2007

Lol, v prehledu uzivatelu se da pocet prispevku stale zjistit ) Ale nekoho tam hledat je docela porod

PS jako Daww: Se taky nebranim reportovani

Aaischa: Rusit cislo a nechat slovni hodnoceni je blbost, vzdyt pokud uz neco muze byt motivace ke spamovani, tak to je zrovna vyssi level slovniho hodnoceni :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od ipf
    I kolega Becheer pomalu zapomíná, jam vypadalo MDA a jak se vlastně zapínalo...
    Ipfe, Beecher...
    A neboj nezapomnel, se slzou v oku vzpominam na problemy, ktere melo. Ale za to radostneji kazdy den trimam sveho Della v rukach, jak je vsechno v klidu, v poho...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Souhlasim se skrytim poctu prispevku a nevidim duvod k jinemu slovnimu hodnoceni (snad s jedinou vyjimkou -- pocet do cca 3. me jasne informoval o autorove "mladi" )
    Nevim, nakolik by ale bylo pracne pridat do systemu (at uz stareho ci noveho(doufam)) subjektivni hodnoceni uzivatelu -- tj. sam pro sebe si orazitkuji urcite lidi -- napr. 'spammer' a 'odbornik' (blbejsi nazvy me ted nenapadaji
    kazdy by si tak mohl "otagovat" koho by chtel podle sveho gusta.... co vy na to? mne by se to celkem hodilo.

btw: ted jsem presel z pc na ppc (resp z www. na mobile.) a u jmen nevidim ani "moderator" nebo "admin"...

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. vymazání příspěvků
    Od Latexman_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-08-2006, 23:20
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 04-07-2006, 18:26
  3. Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 07-02-2005, 15:15